Hlavní rozhodčí Machálek nastaví dvě minuty nad rámec řádné hrací doby.
87
Slovan střídá. Dydowicze přepustil své místo ofenzivně laděnému Ondráčkovi.
86
Liberec právě vstřelil branku!

Liberečtí mladíci dokonávají obrat utkání a čtyři minuty před koncem se dostávají do vedení. FILIP KMONÍČEK se krásně uvolnil za obranou soupeře a následnou ranou nedal Blahovi žádnou šanci – 2:1.
84
Liberečtí zahrávali rohový kop. Coufalův centr ale nikoho v modrém dresu nenašel.
83
Řehák nepřesně rozehrál a domácí o rodící brejk připravil.
81
Severočeši po vyrovnávací brance ožili a jejich plné hřiště. Velký závar před brankou Blahy ale gólem nekončí.
77

Liberečtí mladíci předvedli ukázkovou akci a dočkali se vyrovnání. Kmoníček obešel dva protihráče, přihrál Řehákovi, který předložil míč DANIELU DYDOWICZOVI a ten neomylně z penaltového prostoru zakončil doprostřed branky – 1:0.
76
Domácí se nastěhovali na polovinu soupeře. Drobílek si ale balon špatně zpracoval a ten mu utekl do zámezí.
72
Severočeši sáhli hned ke dvojitému střídání. Odešli Bouška a Leibl. Místo nic se na hrací ploše objevil Trnka a Řehák.
72
72
Sigma znovu míchá sestavou. Místo Rolince se do hry podívá Schmidt.
71
Dvacet minut před koncem utkání Olomouc stále vede o jedinou branku. Domácí se dostávají do gólových šancí jen sporadicky.
66
Sigma poprvé střídá. Zahradníček zaujme post Plška.
65
Leibl dostal ideální přihrávku za obranu a už mířil na brankáře Blahu. Na poslední chvíli al zakročil obránce Koutná a balon odkopl na roh.
62
Olomoučtí nikam nespěchají a trpělivě brání. Domácí to dnes budou mít hodně těžké se prosadit.
58
První žlutou kartu utkání uviděl domácí Janec.
57
Janec byl přistižen v ofsajdu. Liberecká akce tak musela skončit hned v zárodku.
52
Coufal sice obešel protihráče, jenže posléze špatně přihrál. Severočeši o nadějnou pozici před pokutovým území přišli.
49
Kmoníček prodlužoval hlavou na rozběhnutého Drobílka. Domácí záložník se ale k balonu nedostal.
48
Sigma začala znovu aktivně. Plšek nepříjemně pálil k tyči. Liberecký Zoul ale byl znovu připraven a míč vyrazil.
46
Je za námi první pětačtyřicetiminutovka, ve které byla k vidění jediná branka. Sigma zatím na zeleném pažitu jasně vládne a uvidíme, zda dokáže utkání dotáhnout do vítězného konce.

Druhý poločas začne přibližně v 14:01.
44
Druhý poločas se pomalu blíží do svého konce. Aktuálně drží balon hostující hráči.
42
Liberec musí poprvé vystřídat. Místo zraněného Komendy nastoupil Drobílek.
41
Bouška hezky uvolnil Jance. Liberecký obránce si ale s vyběhnutím Blahy neporadil a balon napálil pouze do hostujícího gólmana.
39
Komenda se řítil sám na branku. Pomezní rozhodčí ale domácího útočníka nenechal pokračovat.
37
Isaac se dostal k hlavičce. Ta byla ale hodně nepřesná a končí vedle pravé Blahovy tyče.
36
Sigma zatím své vedení brání bez větších problémů. Slovan si dnes zatím vyloženou šanci nepřipravil.
34
Liberečtí mladíci se snaží o rychlou odpověď. Zatím však marně bojují ve středu hrací plochy.
31
Olomouc právě vstřelila branku!

Hanáci se dostávají poprvé do vedení. Balon se od tyče odrazil k volnému JAKUBU ROLINCOVI, který jej dorazil do poloodkryté branky – 0:1.
30
Je za námi první půlhodina hry. Hráči se severu Moravy mají zatím herní převahu, kterou ale nedokázali zužitkovat.
28
Centr Sukupa doputoval pouze do náručí libereckého gólmana, který rychle rozehrál.
26
Severočeši se po dlouhé době dostali na polovinu soupeře. Dydowicz ale v souboji s protihráčem o balon přišel.
23
Sukupova dalekonosná rána končí hodně mimo dosah libereckých tyčí.
20
Hosté předvedli bleskové přečíslení, po kterém se dostal do zakončení Rolinc. Střela ale mířila pouze do prostředku branky.
17
Komenda hledal před brankou Blahy někoho v modrém dresu. Liberecký útočník ale hledal marně.
15
Moravané v posledních minutách převzali iniciativu a jsou jasně lepší. Severočeši jen těžko odolávají tlaku soupeře.
12
Liberecký gólman teď přivádí hosty do rozpaků. Plšek se znovu objevil v tutové šanci, kterou ale trestuhodně neproměnil.
9
Domácí předvedli hrubku v obraně, kterou ale Olomouc nepotrestala. Plška vychytal výborný gólman Zoul.
8
Plšek se dral před libereckou svatyni. Ještě před tím mu byl však odmáván ofsajd.
7
Leiblův rohový kop doputoval až na volného Patku, který ihned vystřelil. Avšak míč se do sítě nedostal i díky dobrému zásahu jednoho z hostujících obránců.
6
První střelecký pokus dnešního utkání vyprodukoval hostující Javurek. Jeho rána ale mířila pouze do prostoru, kde stál připravený gólman Zoul.
4
Krystan fauloval na polovině hřiště Rolince. Hanáci u kulatého nesmyslu zůstanou.
2
Úvodní minuty utkání jsou zatím hodně opatrné. Sigma sice drží míč na svých kopačkách, ale dopředu příliš nespěchá.
1

FC Slovan Liberec: Zoul – Janec, Patka, Isaac, Kmoníček, Dydowicz, Leibl, Bouška, Komenda, Krystan "K", Coufal.

SK Sigma Olomouc: Blaha – Vavřík, Svozil, Koutný, Sukup, Habusta, Rolinc, Javurek, Plšek, Houska, Ševčík.

Rozhodčí: Machálek – Vysloužil, Martínek.
Severočechům patří před zápasem dvanácté místo a na svém kontě mají 26 bodů. Hanáci jsou na tom o něco lépe a se 44 body se hřejí na třetím místě Juniorské ligy.
Hezké sobotní dopoledne všem fotbalovým fanouškům. Juniorská liga se protentokrát hraje trochu netradičně. Předehrávku 24. kola obstará juniorka Liberce, která přivítá na umělé trávě v Doubí soupeře z Olomouce.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.