To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou.
Ve druhém poločase navýšil skóre utkání nejprve v 59. minutě Sturridge. O sedm minut později se svým typickým způsobem prosadil Gerrard a na 5:0 zvyšoval v 74. minutě Sterling, i když branka nakonec byla označena jako vlastní a připsána hostujícímu Bennettovi.
Skončilo dnešní utkání, v němž jednoznačně "kraloval" domácí Liverpool, který v pohledném utkání rozstřílel svého soupeře, Norwich City 5:0! Hosté se na Anfield Road nezmohli prakticky na nic a výsledek zcela odpovídá průběhu utkání.
90+2
Norwich již pouze odevzdaně odkopává míče co nejdál od své branky, obě mužstva si již přejí závěrečný hvizd, který v nejbližších vteřinách přijde.
90+1
Rozhodčí nastaví dvě minuty nad stanovených devadesát minut.
90
Běží poslední minuta řádné hrací doby.
88
Liverpool v závěru utkání kontroluje hru.
86
Hosté podruhé střídají, hřiště opouští Snodgrass, přichází Anthony Pilkington.
84
Ani dobře hlavičkující Downing nedokáže dotlačit míč za Bunna, domácím se rohové kopy v tomto utkání nedaří.
83
Domácí zahrávají desátý rohový kop.
82
Domácí nabízenou standartní situaci nevyřešili dle představ a míč odvrací jeden z bránících hráčů Norwich City.
81
Snodgrass fauluje u levého rohového praporku na vlastní polovině a dostává žlutou kartu.
80
Začala poslední desetiminutovka dnešního utkání, Norwich se stále musí urputně bránit nebezepčným útokům domácích.
78
Ze hřiště odchází střelec první branky, domácí Henderson, místo něho přichází Joe Allen.
76
Krutý debakl, ale není se čemu divit, Norwich je totálně "dole".
74
Liverpool právě vstřelil branku!
Důrazem se po levé straně přes bránícího hráče Norwich City prosazuje Raheem Sterling, který střílí a míč po nešťastné tečy posílá do sítě bránící RYAN BENNET.
73
Autové vhazování domácích končí v náruči gólmana Bunna.
72
Rohový kop rozehraný "na krátko", ale i po střele může být domácí gólman v klidu, míč letí hodně mimo.
71
Norwich postupuje směrem k brance Liverpoolu, je z toho rohový kop.
69
Dvojstřídání v domácím dresu, hřiště opouští Leiva, přichází Sterling, dalším střídajícím je Sturridge, kterého nahradil Borini.
69
68
Nákop na Garrida nepřesný.
67
Norwich bude muset zmobilizovat všechny síly k tomu, aby nedostal další branku(y).
66
Debakl Norwiche dokonává STEVEN GERRARD, který se prosadil přesně tak, jak ho známe, přesnou trefou z pětadvaceti metrů ke vzdálenější tyči, Bunn se po míči marně natahuje.
66
Střídání v sestavě hostů, hřiště opouští Bennet, místo něho naskakuje Wesley Hoolahan.
65
Ale obrana Liverpoolu odvrací. Ani tuto šanci hosté nevyužívají.
65
Faul domácích v bezprostřední blízkosti pokutového území z pravé strany. Hosté rozehrávají.
64
Znovu Donwing přihrává z pravé strany do vápna, ale tam není nikdo z domácích.
62
Norwich se nedokáže prosadit před Jonese, obranná hra Liverpoolu pracuje na výtečnou.
61
Má slova o větší převaze Liverpoolu v držení míče potvrzuje zveřejněná statistika - 69% : 31%! Drtivá převaha domácích.
60
Je za námi hodina hry, domácí zasloužně vedou o tři branky, když v dosavadním průběhu utkání jsou jednoznačně lepším týmem!
59
Další akce domácích končí gólem, DANIEL STURRIDGE se dokázal v přesile dvou obránců prosadit z malého vápna po přesném centru Downinga z pravé strany a dává třetí gól Liverpoolu!
57
Ke střele z pětadvaceti metrů se dostává Henderson, míč ale letí mimo pravou tyč.
56
Další rohový kop pro Liverpool.
54
Další "rudá vlna" se žene na Bunnovo bránu.
53
G. Johnsson potáhl míč po pravé straně, nakonec si nabíhá směrem k pokutovému území, jeho střela však končí mimo bránu hostí.
52
Hosté odvrací centr Suaréze na roh.
51
Obrovská příležitost Liverpoolu,Steven Gerrard se dostává před Bunna, toho však z hranice malého vápna nedokázal překonat, výtečný zákrok!
50
Střela hostujícího Tetleye letí mimo levou tyč.
49
Norwich na polovině domácích, dlouhý centr z levé strany do pokutového území, tam ale hlavičkují obránci pryč.
48
Následuje dlouhý nákop na Widsoma na levou stranu, ale ten nepřesně hlavičkuje.
47
Liverpool kombinuje na polovině.
46
Sledujte i dál náš on-line přenos, druhý poločas začne přilbižně v 17:02 hodin.
Nejprve se ve 26. minutě prosadil Henderson a na 2:0 upravil po krásn kombinaci domácích ve 36. minutě Suaréz. Hosté si vpracovali v průběhu prvního poločasu snad pouze jednu šanci, s níž si obrana domácích dokázala poradit.
Skončil první poločas, ve kterém dominoval domácí Liverpool, který příliš často hostům míč nepůjčoval. Svou převahu navíc dokázal přetavit ve dva góly (mohlo jich být i více)!
45+1
Rozhodčí v prvním poločase nastaví jednu minutu.
45
Běží poslední minuta prvního poločasu.
44
43
Norwich bude zahrávat z pravé strany volný kop, ale ten odvrací obránci Liverpoolu.
42
G. Johnson dostává žlutou kartu za tvrdý faul Roberta Snodgrasse na vlastní polovině.
42
Převahu Liverpoolu v prvním poločase nejlépe vystihují nejen dvě branky v síti Norwich City, ale i statistika držení míče - 67% : 33% pro Liverpool.
40
Dobrou příležitost si hosté dokázali vypracovat po závaru v pokutovém území, ale obrana Liverpoolu situaci zvládla.
39
Sturridge odvrací.
38
Obrana třetí rohový kop Norwiche odvrací, ale pouze na další rohový kop.
37
Hosté zahrávají rohový kop z pravé strany.
36
Skvělá kolmice domácích, kterou Daniel Sturridge přenechal nabíhajícímu LUSI SUARÉZOVI, který se rázem ocitá za obranou soupeře, postupuje sám z levé strany na Bunna, kterého vzápětí překonává přesnou střelou po zemi ke vzdálenější tyči.
36
Nakonec se dostává ke střele Jordan Henderson, kterého branka z 26. minuty nabudila. Míč z jeho kopačky však končí v náruči připraveného Bunna.
35
Obrana Norwiche odvrací, ale pouze na další roh.
34
Na Anfield Road se snáší proudy deště. Domácí zahrávají rohový kop.
33
Gerrard neuspěl ve vápně v souboji s obránci Norwiche, bude se odkopávat od branky.
32
Z pravé strany zahrává Gerrard, na míč si nejlépe vyskočil Wisdom, ale míč končí vysoko nad bránou.
31
Suaréz vybojoval rohový kop pro Liverpool.
30
Je za námi první půlhodina dnešního utkání, domácí se dostali do vedení ve 26. minutě zásluhou skvělé trefy Hendersona.
28
Aktivita domácích tak byla vyjádřena první brankou, budeme zvědaví, jak odpoví Norwich.
26
Domácí se ujímají vedení, výbornou práci na hranici šestnáctky odvedl Suaréz, který dokázal v obležení obránců vybojovat míč pro JORDANA HENDERSONA, který se z voleje z hranice pokutového území trefuje přesně, míč končí u pravé tyče.
26
Převahu ve statistice držení míče mají sice domácí, ale hosté zatím Liverpool příliš do zakončení nepouští.
25
Nepřesná střela Widsoma, míč končí hodně mimo hostující branky.
23
Tettey velice tvrdě "zajel" do Gerrarda, domácí hvězda se těžce zvedá z trávníku.
22
I obrana Liverpoolu si s rohovým kopem dovedla poradit.
21
První rohový kop budou zahrávat i hosté.
20
Liverpool "tlačí na pilu", Sturridge centruje z levé strany, ale pro míč si bere Bunn.
19
Nepřesnná střele Gerrarda z hranice šestnáctky, míč končí nad brankou Bunna.
18
Roh rozehraný "na krátko", obrana Norwiche odvrací.
17
První rohový kop v utkání budou z pravé strany zahrávat domácí.
16
Suaréz opět přichází o míč v souboji s obráncem R. Martinem.
15
Je za námi první čtvrthodina utkání, oba týmy již dokázaly, že nechtějí hrát dnes "na nulu", čeká nás zřejmě pěkný fotbal!
14
Ale domácí pokračují v útoku, Sturridge se dostává naonec ke střele, ale byl již ve velkém úhlu, Bunn neměl s jeho střelou problémy.
13
Dobrý centr na levou stranu na Suaréze, tomu však bere míč R. Martin.
12
Opět se Norwich tlačí před Jonese, ale Carragher odebírá míč.
11
Míč končí opět v autu, opět na polovině domácích, tentokrát se vhazuje z pravé strany.
9
Nepřesný nákop hostů končí v autu, G. Johnsson vhazuje, ale hosté dobře napadají rozehrávku.
8
Zatím se hraje převážně ve středu hřiště.
7
Snodgrass zahrává z pravé strany ze vzdálenosti zhruba dvaadvaceti metrů volný přímý kop, obrana Liverpoolu odvrací.
5
Norwich ztrácí míč v blízkosti pokutového území domácích.
3
Suarez centruje z levé strany, na malém vápně si naskakuje Sturridge, ale míč z jeho hlavy letí mimo branku.
2
Míč opět až před domácím Jonesem, obrana Liverpoolu posílá dlouhý nákop dopředu.
1
Jako první se do útoku dostávají hosté, obrana Liverpoolu si však poradila. Carragher rozehrává.
1
Oba týmy se již chystají k nástupu na hrací plochu.
Vítejte u dnešního on-line přenosu utkání třiadvacátého kola anglické Premier League, v němž domácí Liverpool přivítá Norwich City. Nutno poznamenat, že utkání je v ohrožení, zejména díky vydatné sněhové nadílce!

Liverpool FC: Jones - Wisdom, Carragher, Agger, G. Johnson - Gerrard, Leiva, Henderson - Downing, Sturridge, Suaréz

Norwich City: Bunn - Martin, Bennett, Turner, Garrido - B. Johnson, Howson, Snodgrass - Tetley, Holt

Rozhodčí: Oliver - Flynn, England.
Liverpool FC
Domácí vstupují do dnešního utkání z pozice osmého klubu Premier League, když v doposud odehraných dvaadvaceti zápasech osmkrát vyhráli a sedmkrát remizovali. V sedmi zápasech odešli poraženi a celkem nasbírali jedenatřicet bodů. Liverpool v posledním utkání neodehrál špatné utkání na Old Trafford, když s Manchesterem United prohrál těsně 1:2. Jedinou branku Liverpoolu dal v 57. minutě Daniel Sturridge.
Norwich City
Hosté jsou na tom v tabulce Premier League o něco hůře. Ve dvaadvaceti odehraných utkáních nasbíral Norwich šestadvacet bodů za šest výher a osm remíz. V osmi utkáních odcházeli hráči Norwiche ze hřiště poraženi. City neprožívá úspěšné období, když na výhru čeká již déle, než měsíc. Na svém kontě má čtyři prohry a jednu remízu, tedy pouhý bod z pěti posledních zápasů!