Sudí Oliver dnes naposledy foukl do píšťalky, a ukončil tak dnešní utkání, ve kterém Manchester United zvítězil 4:0 nad Wiganem Athletic. Skóre otevřel v padesáté první minutě Scholes, za dvanáct minut se trefil Hernandez, o tři minuty později Büttner a gólovou přestřelku uzavřel v osmdesáté druhé minutě Powell. Ferguson musí být s dnešním výsledkem spokojený a se svými posilami také, protože všichni hráči, kteří do United v letním přestupovém období přišli se už střelecky prosadili. Děkuji za pozornost.
90+4
Hra po krátkém přerušení pokračuje. Wigan zahrával volný přímý kop, ale Lindegaardovu svatyni neohrozil.
90+4
Di Santo bude ošetřen za postranní čarou.
90+3
Hra je přerušena a Di Santo potřebuje ošetřit.
90+3
Za faul na Di Santa vyfasoval žlutou kartu Welbeck.
90+3
Wigan bude zahrávat rohový kop.
90+2
Hráčem dnešního utkání se stává Büttner, jenž si dnes připsal za United debut, ve kterém přihrál na gól a jeden gól dokonce sám zaznamenal.
90
Sudí Oliver nastavuje tři minuty nad rámec základní hrací doby.
90
Hernandez si nabíhal pro míč za obranu, ale nedokázal si jej zpracovat podle svých představ, a tak Al Habsi provede odkop od brány.
90
Van Persie nacentroval míč na vzdálenější tyč, ale hosté se ubránili.
90
K míči se postavil van Persie.
89
Sudí musel uklidnit vypjatou situaci mezi Nanim a Figueroaou.
89
Faulovaný byl Nani. Manchester United bude zahrávat volný přímý kop.
88
Do konce řádné hrací doby zbývají necelé dvě minuty.
85
Ferguson už je nyní spokojený, sedí na lavičce a úsměv rozdává na všechny strany.
84
Také Nick Powell prožívá svůj debut snů, na hřišti je pouhých jedenáct minut a už si připisuje první branku za United.
82
Manchester United právě vstřelil branku!
Hernandez podržel míč na hranici pokutového území, kde počkal, až mu doběhne NICK POWELL, jenž vynikající trefou asi z osmnácti metrů navyšuje skóre na 4:0.
81
Van Persie našel přesnou přihrávkou Naniho, který si připravil míč na střelu a zakončil. Jeho pokus však dopadl velmi nepřesně.
80
Wigan zahrával rohový kop, ze kterého soupeřovu branku ohrozit však nedokázal.
77
Poslední střídání domácích. Ze hry odchází Vidic, nahrazuje jej Evans.
74
Na druhé straně se ocitl v šanci Di Santo, ale Lindegaard jeho pokus uklidil do své náruče.
73
Rafael si všiml rozběhnutého Hernandeze, jemuž adresoval přihrávku. Hernandez zachoval klidnou hlavu, zpracoval si míč a přízemním centrem hledal van Persieho, který si mohl připsat vstřelenou branku, ale bohužel mířil nepřesně.
71
Odchází také Giggs, jehož nahrazuje Powell.
71
Ferguson využívá prvního střídání. Ze hry odchází autor prvního gólu Scholes, nahrazuje jej Robin van Persie.
70
Kone vystřelil, ale Lindegaardovu branku nijak neohrozil.
69
Beausejour opouští hřiště, nahrazuje ho Jones.
69
Wigan vybojoval rohový kop, ale Lindegaard si počínal sebejistě a míč uklidil do své náruče.
66
ALEXANDER BÜTTNER prožívá debut svých snů! Před malou chvílí na gól přihrál a teď jej sám vstřelil a předvedl vynikající práci s míčem! BÜTTNER se uvolnil na levém křídle, kam dostal složitou přihrávku, nicméně míč zpracoval, obešel čtyři protihráče a střelou na bližší tyč nasadil Al Habsimu jesličky, a skvěle tak proměnil svůj pokus.
64
Hernandez musí být se svým gólem spokojený a fanoušci jistě taky. V první půli neproměnil penaltu, kterou nyní napravil vstřeleným gólem, a udobřil si tak jistě své fanoušky.
63
Přesnou přihrávku obdržel Büttner, jenž prodloužil míč přesně na JAVIERA HERNANDEZE, který nastavil pouze kopačku a přesnou trefou uklidil balon do brány.
62
Nani nacentroval míč na bližší tyč, kde pozorná obrana hostujícího týmu odvrátila balon do bezpečí.
61
Nani vybojoval rohový kop.
61
Sir Alex Ferguson vypadá s hrou svých svěřenců nespokojeně.
60
Míč na střelu si připravil Nani, ale pozorná obrana odvrátila míč do bezpečí.
59
Wigan využívá prvního střídání. Ze hry odchází Maloney, kterého nahrazuje Gomez.
58
Z avizované standardní situace žádné nebezpečí nehrozilo.
57
Faulovaný byl Hernandez, a tak Manchester United dostane výhodu standardní situace.
56
McArthur za svůj prohřešek vyfasoval žlutou kartu.
56
Faulovaný byl Nani, a tak domácí rozehrají.
52
Nůžky si nyní střihl Welbeck, ale branku netrefil.
51
Carrick našel přesnou přihrávkou Naniho, který vystřelil, ale Al Habsi míč vyrazil. Nicméně míč se odrazil přesně do těch míst, kde stál připravený PAUL SCHOLES, který přesnou trefou z první uklidil míč do sítě.
50
50
Wigan se dokázal ubránit, ale míč nabídl opět svému soupeři.
49
Manchester United bude zahrávat volný přímý kop.
49
Faulovaný byl Büttner, provinil se Boyce, který obdržel žlutou kartu.
48
Druhý poločas začal beze změn.
46
Do zakončení se dostal Kone, ale jeho pokus byl velmi nepřesný.
46
První poločas skončil bezbrankovou remízou 0:0. Moc šancí jsme neviděli, a tak doufejme, že druhý poločas nám přinese fotbal pohlednější.
Druhý poločas začne přibližně v 17:03.
45+2
Hosté zahrávali volný přímý kop, ale Lindegaardovu branku neohrozili.
45+1
Žlutou kartu vyfasoval Büttner.
45
Sudí přidal dvě minuty nad rámec prvního poločasu.
45
Hra po krátkém přerušení pokračuje.
44
Sudí přerušil hru, ošetřit potřebuje Welbeck.
43
V obrovské příležitosti se ocitl Kone, ale z bezprostřední blízkosti nedokázal míč uklidit do brány.
41
Maloney nacentroval míč do pokutového území, kde stál připravený Lindegaard.
40
Nani našel přesnou přihrávkou Welbecka, ale ten si nedokázal zpracovat míč, a tak United o vedení míče přišli.
39
Ve středu hřiště fauloval Hernandez, ale obešel se bez karetního trestu.
38
Nani odvrátil centrovaný míč do bezpečí.
38
37
Zajímavou šanci hostujícího celku zastavil ofsajd.
35
Giggs našel přesnou kolmicí Naniho, který si zpracoval míč a připravil si jej na střelu, následně zakončil, ale bohužel pro United nepřesně.
34
Scholes se dopustil faulu, a tak rozehrají hosté.
33
Scholes našel přesnou přihrávkou Giggse, jenž prodloužil na Büttnera, který nacentroval do pokutového území, ale Welbeck se k zakončení nedostal. U míče jsou nyní hosté.
32
Büttner nacentroval míč na zadní tyč, ale Caldwell odvrátil míč do bezpečí.
30
30
Rafael našel přesnou přihrávkou Welbecka, jenž patičkou přihrál Hernandezovi, ale ten si nedokázal zpracovat míč, a tak domácí o výhodnou pozici přišli.
26
Ke střele se dostal Boyce, jenž dostal přesnou přihrávku, ale zakončení bylo spíš zklamáním.
26
Manchester United má častěji míč na kopačkách než hosté, ale šancí jsme zatím moc nezaznamenali ani na jedné straně.
24
K hlavičce se dostal Welbeck, ale míč skončil vysoko nad brankou.
23
Z avizované standardní situace nebezpečí nehrozilo.
23
Wigan bude zahrávat volný přímý kop.
22
Rafaelův pokus z větší vzdálenosti branku netrefil, a tak skóre zůstává stejné.
21
Giggs nacentroval míč na zadní tyč, ale tam výborně zasáhl jeden z bránících protihráčů, jenž odvrátil míč do bezpečí.
21
Z rohového kopu následuje další rohový kop.
20
Welbeck znovu vystřelil, tentokrát vybojoval rohový kop.
18
Welbeck se dostal ke střele, ale skóre se nemění.
16
Nyní je u míče Wigan, který kombinuje na soupeřově polovině.
15
Hosté se před touto standardní situací ubránili.
15
Manchester United bude zahrávat rohový kop.
11
Ke střele se dostal Nani, ale jeho pokus byl zblokován.
10
V ofsajdu uvízl Hernandez.
9
Büttner nedokázal odcentrovat přes bránícího protihráče, a tak míč do hry uvede Al Habsi.
6
Hernandez pokutový kop neproměnil, Al Habsi jeho směr vystihl a míč vyrazil.
5
K pokutové značce přišel Hernandez.
4
Manchester United bude zahrávat pokutový kop. Faul byl odpískán Al Habsimu, který dle sudího zastavil nedovoleným zákrokem Welbecka, ale dle mého názoru se brankář Welbecka ani nedotkl.
4
Nyní vybojovali míč na kopačky hosté, uvidíme, jak dlouho jej udrží ve své režii.
3
Faulovaný byl Nani, domácí tak budou zahrávat volný přímý kop.
2
Nani nacentroval míč do pokutového území, ale žádné ohrožení branky nepřišlo.
1
Rudí ďáblové kombinují blízko středového kruhu.
1
Domácí hráči oblékli červené dresy, hosté dresy modré.
1
Výkop provedli domácí hráči, kteří budou hrát zprava doleva.
1
-1
Sudí Oliver přivedl obě základní jedenáctky na hrací plochu.
-6
Hráči jsou již nastoupení v tunelu.
Na lavičce náhradníků jsou připraveni:

Manchester United: De Gea - Evans, Valencia, van Persie, Cleverley, Powell, Kagawa.

Wigan Athletic: Pollitt - Watson, Crusat, Jones, Gomez, Boselli, Miyaichi.

Manchester United: Lindegaard - Rafael, Ferdinand, Vidic, Büttner - Nani, Scholes, Carrick, Giggs - Hernandez, Welbeck.

Wigan Athletic: Al Habsi - Boyce, Caldwell, Ramis, Figueroa - Maloney, McCarthy, McArthur, Beausejour - Kone, Di Santo.

Rozhodčí: Michael Oliver.
Předpokládané sestavy:

Manchester United: De Gea - Rafael, Vidić, Ferdinand, Büttner - Valencia, Carrick, Cleverley, Nani - Welbeck, van Persie.

Wigan Athletic: Al-Habsi - Boyce, Alcaraz, Caldwell, Ramis, Figueroa - Koné, McArthur, McCarthy, Maloney - di Santo.
Roberto Martínez Gutiérrez bude postrádat Beausejoura. Otazník visí nad Alcarazem, kterého trápí třísla.
Fergusonovi bude chybět zraněný Jones, Smalling, Fletcher a Rooney. Zda do utkání zasáhne Robin van Persie, Kagawa a Young je zatím nejisté. Nad těmito hráči visí otazník, protože je v posledních dnech trápilo zranění.
Když hrál Wigan na Old Trafford, tak v posledních dvou zápasech byli vyloučeni tři hráči. V ,,Divadle snů" dal Wigan v sedmi zápasech jediný gól, a to z penalty.
Manchesteru United se v letošní sezoně ještě nepodařilo udržet čisté konto a v úvodních třech zápasech United inkasovali celkem pětkrát. Rudí ďáblové mají v prvních třech zápasech nejvíc střel na branku ze všech týmů, přesně 58.
Wiganu se nikdy v historii nepodařilo proti Manchesteru United bodovat. Povedlo se to až v minulé sezoně, kdy Wigan zvítězil v poměru 1:0.
Wiganu patří v tabulce příčka devátá, se ziskem čtyř bodů. Wigan zaznamenal jednu prohru, výhru a také remízu. Skóre je 4:4.
Manchester United je v tabulce po třech odehraných kolech na pátém místě. Rudí ďáblové si připsali na své konto šest bodů, zaznamenali jednu prohru a dvě výhry. Skóre je 6:5.
Dobrý den, vítejte u komentovaného přenosu tradiční, prestižní a zároveň nejsledovanější soutěže na světě. V rámci čtvrtého kola přivítá Manchester United na Old Trafford Wigan Athletic.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.