Skončilo utkání mezi Norwichem a QPR a týmy se nakonec o body podělily. Druhá půle byla o tlaku Norwiche, který vyrovnal držení míče, ale nepřinesla už žádnou gólovou akci. Jak Norwich, tak QPR uź tak nejsou na nule, co se bodů týká.

To je z Carrow Road vše, já se s Vámi loučím a přeji krásný zbytek soboty.
90+3
Asi poslední akce zápasu, Cissé (QPR) si nabíhal do brejku, ale opět byl v ofsajdu.
90+2
Snodgrass (NRW) zaútočil po pravé straně, dostal se až na úroveň brankové čáry, ale jeho zpětná přihrávka skončila na kopačkách hráčů QPR.
90+1
Johnson chtěl posunout na své spoluhráče, ale míč skončil u Parka, který tak vyváží daleko od branky Greena.
90
Ke klasickým devadesáti minutám se přidají další tři.
88
A vzápětí je tu druhé střídání "Canaries". Chris Martin nahradil Simeona Jacksona.
87
Střídají i domácí. Grant Holt odchází a na jeho místo nastupuje Steve Morison
86
Poslední střídání hostů. Zápas skončil pro Sambu Diakiteho a zbývající minuty dohraje Shaun Derry
85
Obrana QPR si ale poradila a na pár vteřin tak otupila tlak Norwiche, který v posledních minutách graduje.
85
Další roh pro Norwich.
82
Po jeho rozehrání se k hlavičce dostal Martin (NRW) a trefil břevno!
82
Snodgrass nacentroval ostře do vápna, ale Ferdinand odvrátil na roh.
81
Za faul na Holta (NRW) vidí hostující Anton Ferdinand žlutou kartu.
79
Střela Pilkingtona (NRW) ohrozila pouze diváky za brankou Greena.
78
Snodgrass hledal Holta, ale jeho centr byl přespříliš vysoký.
78
Fabio (QPR) fauloval Snodgrasse (NRW), na Greena poletí další centr.
75
Po přihrávce od Parka běhel Cissé (QPR) sám na brankáře, ale mával se ofsajd.
73
Po nutném ošetření krvavého zranění a třech stezích na hlavě se do zápasu vrací hostující Zamora.
70
Druhé střídání QPR, ze hřiště odešel Armand Traore a nahradil jej José Bosingwa.
70
Tak tohle volalo po gólu! Garrido našel pŕsně Snodgrasse (NRW), ale jeho hlavičke jen těsně minula branku!
67
Rychlý brejk Norwiche 3 na 2, Howson centroval na Holta, tomu ale chyběl krok!
65
Po centru se k hlavičce dostal Bassong (NRW), ale jeho pokus zamířil asi metr vedle tyče gólmana Greena.
64
Snodgrass (NRW) vybojoval pro tým přímý kop, který bude připomínat zkrácený roh.
61
Tentokrát ho rozehrál Park, Bassong odvrátil a po dalším centru QPR se pískal faul hostů.
60
Další přímák pro hosty, tentokrát z asi 25 metrů.
60
K rozehrání se postavil Hoilett (QPR) a trefil pouze zeď.
59
Po faulu Bassonga (NRW) kopou hosté přímý kop z asi 18 metrů.
57
Několik nepřesností ve středu hřiště v podání obou stran.
55
Zamora (QPR) si několikrát vyměnil přihrávku s Hoilettem, ale následná střela postrádala razanci.
52
Jackson (NRW) se odhodlal ke střele z levé strany, ale míč skončil na tribuně mezi fanoušky.
50
Norwich kopal roh, ale opět se v pokutovém území provinil proti pravidlům.
48
Cissé (QPR) skvěle oklamal ofsajdsystém domácích, ale na padáček od Zamory nedosáhnul.
46
Velká šance Norwiche, Jackson dostal prostor na pravé straně a přízemní ranou se snažil propálit Greena. Gólman QPR vyrazil na roh.
46
Trenér QPR nechal v šatně Clinta Hilla a druhý poločas odehraje Nedum Onuoha.
46
Procentuální držení míče je sice na straně QPR a to v poměru 38% - 62%, ale na výsledku se to nikterak neodráží. Domácí i z mála dokáží vymyslet zajímavé a nebezpečné situace. Druhý poločas slibuje zajímavý fotbal.
Po prvních 45 minutách je stav nerozhodný 1:1 a zejména v prvních minutách jsme sledovali kvalitní zápas plný střeleckých pokusů, šancí a gólů. Do vedení se dostali domácí po trefě Jacksona, hosté následně vyrovnali Zamorou, který dorazil penaltový pokus Cissého.
45+2
Vypadá to, že oba týmy už čekají na hvizd sudího, znamenající poločasovou přestávku.
45
Rozhodčí nastaví 2 minuty.
44
Domácí se dožadují přímého kopu po souboji u šestnáctky QPR, ale rozhodčí je neoblomný a ukazuje, že se bude rozehrávat od Greenovy branky.
42
Krásná střela Roberta Snodgrasse (NRW) z dvaceti metrů, Green měl plné ruce práce, aby míč vytlačil na roh!
41
Pilkington (NRW) nacentroval zleva, ale Johnson prohrál vzdušný souboj s obráncem QPR a z akce tak nic není.
39
Bradley Johnson (NRW) vystihl rozehrávku QPR, Norwich tak šel do brejku 3 na 2, Johnson zvolil samostatné zakončení, ale trefil pouze obránce před sebou.
38
Park (QPR) to vzal po pravé straně, probil se přes obránce do pokutového území, vystřelil, ale jeho pokus zblokoval Bassong (NRW)
36
Po centru do vápna Norwiche se k míči dostával Zamora (QPR), ale Johnson mu v poslední možné chvíli míč ukopl od nohy.
34
Domácí ale v pokutovém území opět faulovali a přišli tak o šanci.
34
Clint Hill se u svého pokutového území dopustil dalšího faulu a může být rád, že nedostal druhou žlutou kartu. Norwich ale kope zajímavou standardku.
32
Domácí to zkusili po levé straně, ale Fabio a následně Ferdinand zabránili centrům a míč je teď na kopačkách hostů.
29
Pilkingtonova (NRW) rána by se hodila spíše do rugby, jeho pokus byl přespříliš vysoký.
26
Střela Pilkingtona (NRW) nebyla pro Greena velkým nebezpečím.
25
Po centru do šestnáctky se k hlavičce dostal Martin (NRW), ale míč jen proletěl kolem levé tyče.
24
První žlutá karta zápasu, vidí ji hostující Clint Hill (QPR) za faul.
22
Roh Norwiche, ale situace končí hvizdem hlavního sudího - domácí hráči se v pokutovém území provinili faulem.
20
Jak vidno, tak vstřelený gól je v tomto utkání živou vodou pro úspěšný tým. Hoilett z dvaceti metrů zkusil, jestli to nevyjde, ale minul.
19
QPR právě vstřelili branku!
K pokutovému kopu se postavil Djibril Cissé, trefil tyč, ale u míče byl nejrychleji BOBBY ZAMORA a střelou k pravé tyči vyrovnal na 1:1.
18
Djibril Cissé se dostal do vápna, kde byl ale faulován Bassongem a je to penalta pro QPR!
15
A další akce Norwiche. Z levé strany vystřelil Johnson, ale mezi tři tyče se netrefil.
15
Norwich kopal roh, ale obránce Hill odvrátil.
15
Gól domácí očividně nakopnul, co nejdříve by chtěli své vedení navýšil.
11
Norwich právě vstřelil branku!
Po centru Pilkingtona se k hlavičce dostal SIMEON JACKSON a zblízka nedal Greenovi žádnou šanci! QPR sice tlačilo, ale z první větší šance se radují domácí!
8
Po centru Parka hlavičkoval Hill (QPR), ale přestřelil.
7
Hosté jsou v úvodu aktivnější. Mackie se za šestnáctkou levačkou opřel do míče a Ruddy musel na zem.
5
Hosté kopali roh, ale s ním si Ruddy poradil.