Aston Villa si odváží cenné 3 body z horké půdy Stoke City!
Skóre otevřel už v 9. minutě Agbonlahor. Střední část utkání nám toho příliš moc nenabídla, ale na konci se s brankami roztrhl pytel. Nejprve v 80. minutě vyrovnal Kightly, ale v 88. minutě vrátil Aston Ville vedení zpět neuvěřitelnou brankou Lowton. Skóre v 90. minutě korigoval na 1:3 Benteke.

To je pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost.
90+3
Fanoušci domácích opouštějí tribuny, tribuny jsou skoro prázdné, to není moc ukázkové gesto.
90+2
Adam za svůj faul viděl žlutou kartu.
90
Nastavovat se budou 4 minuty.
90
Aston Villa právě vstřelila branku!
Do otevřené obrany se dostal CHRISTIAN BENTEKE. Hráči Aston Villy běželi 4 sami na brankáře. Forvard Aston Villy vzal odpovědnost na sebe a kolem nohy brankáře skóroval. Aston Villa si odveze 3 body ze Stoku!
89
Útočný faul zastavil akci, míč na kopačkách hráčů Aston Villy.
89
Stoke bude zahrávat rohový kop. Jedna z posledních šancí, jak vyrovnat.
88
Tak to byl neuvěřitelný gól, možná i životní trefa MATTHEWA LOWTONA! Po rohovém kopu se k němu dostal míč, Lowton vyslal nádhernou technickou střelu a posílá Aston Villu do vedení!
86
N'Zogbia pálil z dálky, ale jeho střela byla zblokovaná na rohový kop.
85
Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Weimann, přichází Bent.
83
Exekutorem standardní situaci byl Jerome, jeho pokus mířil vysoko nad branku.
82
Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Bowery, přichází N'Zogbia.
82
Jones faulovaný těsně před vápnem, obrovská šance pro Stoke k otočení zápasu.
80
Stoke City právě vstřelilo branku!
A máme vyrovnáno! Stoke si jednoznačně branku zasloužil za svojí aktivitu. Centr ze křídla si ve vápně zpracoval Adam, ihned přihrál na volného MICHAELA KIGHTLYHO, který střelou k tyči vyrovnává!
80
Stoke přidal na otáčkách a je jednoznačně lepším týmem na hřišti!
79
Menší závar ve vápně zažehnal jeden z obránců Aston Villy odkopnutím.
78
Waltersovi chybělo pár kroků, aby doběhl centr, který by mu dal příležitost běžet sám na brankáře.
77
Střídání v týmu Stoke City: ze hřiště odchází Shotton, přichází Adam.
76
Akci domácích zastavil útočný faul na brankáře.
74
Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Agbonlahor, přichází Sylla.
73
Jones se objevil v obrovské šanci, když dostal skvělou přihrávku do vápna. Chtěl vystřelit z první, ale míč vůbec netrefil. Tohle by mohlo domácí mrzet.
71
Jones pálil z velkého vápna a trefil Bakera z blízkosti do obličeje. Ten zůstává na zemi otřesený, hra přerušena.
70
Agbonlahor vyslal Bentekeho do úniku, ale Shawcross skvělým obranným zákrokem akci zastavil.
68
Lowton se srazil s Jonesem, rozhodčí usoudil, že rozehrávat budou domácí.
67
Weimann zastavil akci hostí, když odvrátil centr daleko od branky.
66
Shawcross vidí žlutou kartu. Nutno dodat, že rozhodčí mu již odpustil několik zákroků.
64
Westwoodova hlavička neměla správnou razanci, aby ohrozila brankáře domácích.
64
Shotton obdržel žlutou kartu za tvrdý skluz na Bentekeho.
63
Hra nyní opět ztrácí tempo. Ani jeden tým nedokáže vymyslet nic, co by ohrozilo branku soupeře.
58
Bentekeho přihrávka nebyla příliš přesná, slibnou akci zastavil jeden z obránců odkopnutím míče do bezpečí.
57
Střelu z úhlu Guzan chytl bez menších problémů do rukavic.
56
Agbonlahor odzbrojil Nzonziho a zastavil tak rozvíjející se akci Stoke.
54
Shawcross se provinil faulem na středu hřiště, ale kartu opět neviděl.
53
Střídání v týmu Stoke City: ze hřiště odchází Wilson, přichází Jerome.
52
Aston Villa nastoupila do druhého poločasu v úplně jiném tempu, hra hostů je o dost rychlejší a přesnější.
48
Boweryho centr nenašel adresáta a pouze proletěl vápnem. Míč mají na kopačkách stále hosté.
47
Bowery se dostal do obrovské šance, ale tváří v tvář Begovicovi neuspěl.
46
46
Střídání v týmu Stoke City: ze hřiště odchází Etherington, přichází Kightly.
První půle nám nabídla jednu branku, skóre otevřel už v 9. minutě Agbonlahor. Aktivnějším týmem jsou zatím hosté, uvidíme, co nám přinese druhý poločas.
45
Shawcross se provinil faulem na středu hřiště. Nastavovat se bude 1 minuta.
44
Pohlednou útočnou akci nyní předvedli hráči Aston Villy, Benteke však nedoběhl finální přihrávku, tím tak celou akci zastavil. Míč stále na kopačkách hostů.
43
Hraje se opět kolem středového kruhu, dnešní zápas opravdu není příliš atraktivní pro nezaujatého diváka.
40
Ofsajdová past Aston Villy sklapla, Jonesovu začínající akci zastavil pomezní rozhodčí.
38
Nejvýše vyskočil Shawcross, ale hlavičkoval příliš vysoko nad branku.
37
Stoke bude zahrávat standardní situaci ze slibné vzdálenosti.
36
Agbonlahor běžel sám na brankáře, ale nezachoval se sportovně, když úmyslně upadl v pokutovém území. Rozhodčí bez váhání vytáhl žlutou kartu pro forvarda Aston Villy.
33
Shawcrossova hlavička neměla gólové parametry.
30
Neuvěřitelnou šanci zahodil hostující Weimann! Téměř sám běžel na brankáře, ale trefil pouze tyč!
28
Shotton nedokázal obelstít obránce a míč mu utekl do zámezí.
25
Agbonlahor fauloval na středu hřiště Walterse, rozhodčí však kartu nevytáhl.
24
Domácí nedokázali využít výhody rohového kopu.
23
Agbonlahor dostal přihrávku na velké vápnu, udělal kličku obránci a ihned vypálil, jeho střela však mířila těsně vedle!
21
Etherington nedokázal přejít přes obránce a míč ztratil. Do rychlého protiútoku se vrhli hosté, ale nebezpečí zažehnal Begovic, který vyběhl a odkopl centrovaný míč do zámezí.
19
Avšak pouze na malou chvíli, Walters nedoběhl centr, míč se dokutálel až ke Guzanovi, který může rozehrát útočnou akci.
Agbonlahor si nerozuměl s Delphem, míč tak mají na kopačkách domácí.
19
Hra je nyní velmi rozháraná, míč se pohybuje kolem středového kruhu. Žádný z týmů si nemůže vypracovat šanci, kterou by ohrozil brankáře.
14
Krásnou střelou z malé vzdálenosti se prezentoval Benteke, Begovic však byl připraven a míč vyrazil!
14
Rohový kop si zahrají také hosté, dokáží z něj vytěžit branku?
12
Fanoušci Aston Villy se už radovali, jenže dalekonosná střela Boweryho skončila jen na boční síti!
9
Hráči Aston Villy zahrávali kousek od rohového praporku autové vhazování. Přízemní přihrávku do malého vápna dostal GABRIEL AGBONLAHOR, který nadvakrát překonal ležícího brankáře!
7
Ani dalšího rohového kopu nedokázali domácí využít.
7
Ke střele z vápna se dostal Jones, ale míč netrefil podle svých představ, jeho pokus tak letěl vysoko nad branku.
5
Po rohovém kopu se k míči dostal Shawcross, ten však přihrávkou naslepo do vápna nenašel žádného spoluhráče.
4
První rohový kop budou zahrávat domácí.
2
Waltersův centr skončil na ruce jednoho z obránců, penalta se kopat měla, ale rozhodčí byl jiného názoru.
1

Stoke City: Begovic – Cameron, Shawcross, Huth, Wilson – Shotton, Nzonzi, Whitehead, Etherington – Walters, Jones

Aston Villa FC: Guzan – Lowton, Vlaar, Baker, Bennett – Bowery, Delph Westwood, Weimann – Agbonlahor – Benteke

Rozhodčí: Clattenburg – Beck, Ganfield.
Vítám Vás u odpolední přenosu Premier League, v dnešním utkání na sebe narazí Stoke a Aston Villa.

Stoke City:
Stoke patří k týmům, které se pohybují ve středu tabulky. Za 31 utkání domácí nasbírali 34 bodů se záporným skóre 27:36. Momentální forma hráčů Stoke je velmi mizerná, z posledních 5 utkání získali pouze 1 bod a vstřelili pouze 1 branku! V posledním utkání hráči Stoke podlehli Evertonu 1:0.

Aston Villa FC:
Hostům letošním sezóna vůbec nevychází, nachází se na 18. pozici, tudíž sestupové. Ze 31 zápasů hráči Aston Villy nasbírali 30 bodů. Aston Ville vázne hra v obranných řadách, hosté již inkasovali 58 branek. V posledním utkání kapitulovali před domácími fanoušky Liverpoolu 1:2.

Vzájemné utkání jsou vždy velmi vyrovnané, svědčí o tom fakt, že z 8 utkání jednou vyhrála Aston Villa, jednou Stoke a zbytek utkání skončil remízou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.