Swansea - Aston Villa | ONLINE | 1.1.2013 16:00 | Premier League 2012/2013 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

Sudí zadul do píšťalky a ukončil tak dnešní boj o tři body, na jehož konci svítí na výsledkové tabuli nerozhodný stav 2:2.
V první půli se nám Swansea figurovala jako jasný aspirant na dnešní výhru a tříbodový zisk. Aston Villa se ale skvěle bránila a první poločas 'přežila' za stavu 1:1 i přesto, že k vidění byly obrovské šance.
Druhý poločas přinesl hodně zajímavých situací i šancí. Aston Villa otočila zápas ve svůj prospěch a bránila se, co jí síly stačily. Sil bylo málo a Swansea vyrovnala.
Že se utkání dohrávalo v bojovém duchu potvrzuje ten fakt, že se ke konci zápasu svedly dvě strkanice. Nakonec se ale utkání dohrálo v klidu.

To je ode mne vše a já se s Vámi loučím.
Konec zápasu.
90+4
Swansea právě vstřelila branku!
A je vyrovnáno! Swansea se dočkala zasloužené remízy gólem DANNYHO GRAHAMA! Obrana Aston Villy se zoufale bránila a čelila řadě střel, ale ta vyslaná z kopačky Dannyho Grahama skončila za zády gólmana. - 2:2!
90+2
Po přežitých strkanicích, konfliktech a slovních přestřelek se snad utkání v klidu dohraje. Swansea drží kontrolu nad hrou.
90
Na hřišti se semlel menší konflikt. V něm byl jako oběť Michu a v zajetí jej držel Lowton. Šlo o to, že se jejich tvrdý souboj neodpískal a oba hráči se dožadovali výhody ve prospěch svého týmu. Poté se semlela menší strkanice. Nicméně po minutě se nám děje to samé a doufejme, že to dnes hráči přežijí ve zdraví.
90
Hlavní arbitr nastavil nad rámec druhé půle 5 minut.
88
Volný přímý kop si na starost vzal Pablo Hernández, ale nic zajímavého z této výhody domácí borci nevytěžili. Swansea i nadále drží míč a prohání hráče hostí.
87
Swansea si stále drží roli diktátora tempa hry a drží v klidu kontrolu nad míčem. Aston Villa se z posledních sil brání a doufá, že si jednogólový náskok udrží.
85
Aston Villa naposledy střídá. Plac opustí Marc Albrighton, přijde Jordan Bowery.
84
Aston Villa právě vstřelila branku!
Karta se obrací a Aston Villa jde do vedení! CHRISTIAN BENTEKE se postavil k pokutovému kopu a poslal gólmana na opačnou stranu, než kam poslal míč. - 1:2!
83
Aston Villa zahrála svůj rohový kop, načež střelu z brankové čáry odkopával Williams. To bylo z obranných prací domácích vše, přišel faul a po něm následuje penalta!
81
Aston Villa střídá. Odešel zraněný Ashley Westwood, kterého na place nahradí Barry Bannan.
81
Pablo Hernández pálil z úhlu, ale brankaře nepřekonal. Aston Villa se chopí míče a prchá s ním vpřed.
80
Hra pokračuje a do konce dnešního utkání nezbývá moc času, ale něco málo přes deset minut. Kouč hostí Lambert se na čtvrtého sudího zlobil, že nenechal své svěřence vystřídat. Žádané střídání přijde až za pár chvil.
79
Swansea naposledy střídá. Odchází Leon Britton, nahradí jej Kemy Agustien.
78
Swansea se drala do další šance a Danny Graham posílal z křídla míč do ohně, kde se ale provinil Michu, jenž skolil Westwooda. Westwood leží na trávníku a je ošetřován. Hra byla přerušena.
Dnešní utkání sleduje 20406 diváků.
76
Branka Guzana je jako v obležení a hráči stojící jako zeď před pokutovým územím čelí velkému tlaku. Guzan ale zatím zasahovat nemusel. Hra se stále více a více zrychluje.
74
Z křídla posílal míč před branku Pablo Hernández, ale svým nadýchaným centrem všechny hráče stojící ve vápně přeloboval. Po následném uzmutí míče se i Aston Villa pokusila o něco podobného, ale opět neúspěšně.
73
Pablo Hernández si na hranici pokutového území narazil s Michem a k vidění mohla být zajímavá šance, kterou ale uťal pozorný obránce, jenž přihrávku vypíchl. Hra začíná nabírat slušné tempo a míč cestuje z jedné polovině na druhou.
72
Po tvrdém zákroku v prostoru půlící čáry nechal sudí hru pokračovat a Aston Villa se drala do šance v přečíslení. Na konci této šance byl střílející Wiemann, který jen o kousek minul branku. To už se nám ale hra přenesla na opačný konec hřiště a hosté čelí velkému tlaku.
70
Aby se o dnešním zápase rozhodlo, na to mají oba celky něco málo přes dvacet minut. Ani rohový kop k tomu nepřispěl a tak doufejme, že se něco zásadního na hřišti ještě stane. Nicméně i Aston Villa vystrčila drápky a drala se do šance, avšak v ofsajdu postavený Benteke ukončil veškeré naděje na zvrat utkání.
67
Míč se nachází na polovině hostí a i nadále tam zůstane, jelikož sudí odpískal nedovolený zákrok. Po odehrání onoho volného kopu je ale vidět, že se Swansea nikam neřítí a po gólu příliš nehládne, s míčem se totiž vydala zpět na svou polovinu. Mezitím se ale událo několik věcí, které mají za příčinu to, že Swansea zahrává rohový kop.
66
Aston Villa poprvé střídá. Odešel Enda Stevens, přišel Brett Holman.
65
Swansea opět střídá. Hřiště navštíví Nathan Dyer, který nahradil střelce dosavadního gólu domácích - Wayna Routledge.
64
Nic zajímavého se po odehrání onoho přímého kopu nestalo a tak skóre zůstalo i nadále nerozhodné. Po této události se nám chystá další střídaní. Střídán bude střelec gólu - Wayne Routledge.
63
Další ofenzivní tažení domácích skončilo před vláčkem hráčů u hranice pokutového území Guzana, ve kterém se k zemi zřítil Pablo Hernández. Pro domácí hráče to znamená volný přímý kop.
61
Je tu první střídání v dnešním zápase a to na straně domácích. Hřiště opustil Jonathan de Guzman, kterého nahradí Sung Yueng Ki.
60
Přímý kop zahrával tradičně de Guzman, ale opět tradičně z toho nic zvláštního nebylo, než to, že se Aston Villa úspěšně ubránila.
A to už za sebou máme odehranou hodinu z dnešního zápasu, stav je stále nerozhodný a utkání tomu také napovídá. Je velmi vyrovnané a k vidění už nejsou takové šance, jako byly v poločase prvním.
Mezitím se nám u lajny chystá první střídání.
59
Ángel Rangel centroval před branku a zahráním rukou se činil Bennett. Pro Swanseu to znamená volný přímý kop a to z dobré pozice.
58
Hra se začíná hodně přiostřovat a na trávníku dochází ke tvrdým soubojům. To na vlastní kůži pocítil Britton, který se rychle vrhl na zem poté, co jej sestřelil jeden z hráčů Aston Villy na středu hřiště.
57
Hra pokračuje a s ní i Ciaran Clark, míč od své branky odkopává Guzman.
55
Ve vápně hostů hlavičkoval Michu, ale míč nasměroval přímo do míst, kde stál Guzman. Ve vzdušném souboji o míč při střele Micha se zranil Ciaran Clark, jenž je ošetřován na trávníku. Hra byla přerušena.
53
I po této šanci se nám přenesla hra na opačný konec hřiště, kde na bránu střílel Matthew Lowton, ale bohužel ani on branku netrefil. Míč se momentálně nachází v prostoru půlící čáry a obě strany se střídají v jeho držení.
51
Centrovaný míč letěl napříč pokutovým územím, avšak ani tento pokus nezaskočil připraveného Guzana, jenž za letu lapil míč a uhasil tak veškeré nebezpečí ve svém pokutovém území. Mezitím se nám toho událo na hřišti více, než je zdrávo a v další šanci byl Danny Graham, který proběhl kolem defenzivních štítů soupeře a vyslal tvrdou přízemní ránu, bránu ale neohrozil.
50
Pablo Hernández byl faulován při samostatném úniku a tak si Swansea bere opět míč na starost. Konkrétně to bude de Guzman, kdo vyšle míč proti brance Guzana.
49
O ohrožení branky se nyní pokusila Aston Villa, ale zcela se se svým pokusem minula účinkem. Mezitím se nám hra přesunula na opačný konec hřiště, kde mohl z bezprostřední blízkosti pálit Pablo Hernández, ale míč netrefil.
47
Zkušeně si teď Swansea poradila s presinkem soupeře a stále drží v moci míč. K vidění však není žádný protiútok či posun před.
46
O výkop ve druhém poločase se postarala Aston Villa, avšak její následná akce končí zaběhnutím hráče i s míčem do autu. Swansea se ujala míče a uklidňuje hru na své polovině hřiště.
46
Začal druhý poločas.
45
O přestávce dostal žlutou kartu Fabian Delph
Sudí foukl do píšťalky a ukončil tak první poločas, na jehož konci tu máme nerozhodný stav 1:1.
Více než obrovské šance byly k vidění v pokutovém území Guzana, který inkasoval jediný gól a zatím se figuroval jako jeden z nejdůležitějších mužů v dresu Aston Villy.
Swansea měla většinu času navrch a na gól se nemuselo dlouho čekat. Kdyby měli hráči domácích více štěstí, byl by rozdíl skóre hodně vysoký.
První poločas skončil.
45+1
Volný přímý kop z více než dobré pozice pro Swanseu skončil pouze Michovou nepřesnou střelou a to bylo vše, co se stalo v prvním poločase.
45+1
Enda Stevens dostává za svůj faul žlutou kartu.
45
Nastavena je 1 minuta.
44
Aston Villa právě vstřelila branku!
Hosté srovnávají! Dlouhý nákop na Delpha a jeho krásná přihrávka na ANDREASE WEIMANNA, to bylo to jediné, co stačilo Aston Ville ke skórování. Míč propadl obránci pod nohami a tak Weimannovi stačilo trefit odkryté místo u vzdálenější tyčky. - 1:1!
43
Aston Villa se vrhla vpřed s míčem, ale Delph se činil nedovoleným zákrokem na polovině hřiště poté, co ztratil míč. Mezitím se v klidu Swansea probíjí vpřed a uhání obranné síly svého soupeře.
42
Andreas Weimann dostává za nesportovní chování trest v podobě žluté karty.
41
Hra se začíná přiostřovat a za svůj tvrdý zákrok dostává Ciaran Clark žlutý kartónek.
40
Aston Villa se po zmocnění míče nepředvedla v nejlepším světle a obranu domácích nijak nepřekvapila a ani ji nedokázala přemoci. Swansea se tedy opět ujímá míče.
38
Ángel Rangel v kombinaci s Pablem Hernándezem nedokázali projít přes tvrdou obrannou linii soupeře a se svou kombinací museli až k Vormovi, jenž posílá dlouhým nákopem míč zpátky do pole. Swansea je stále u míče.
36
Hráči seřazení ve frontě jako na banány před Guzanovým pokutovým územím se úspěšně ubránili vůči velkému tlaku domácích, načež se ujali míče, ale nic, než dovolený zákrok po ztrátě míče na polovině domácích k vidění nebyl. Mezitím se nám do ofsajdové pasti chytil Pablo Hernández.
34
Akce domácích skončila v prostoru poloviny hřiště po chybné přihrávce Pabla Hernándeze, jehož přihrávku vystihla připravená defenzivní síla Aston Villy. Po tomto chopení se míče a následné neúspěšné protiakci má míč opět Swansea, jenž dominuje na hřišti a obléhá branku svého soupeře.
32
Swansea se v naprostém klidu a pohodě ubránila vůči náporu soupeře a ujala se míče. K vidění bylo ofenzivní snažení o navýšení skóre, ale na konci této akce byla vyslána pouze zblokovaná střela, jenž nebude podmětem pro změnu aktuálního stavu skóre.
30
Po odehrání onoho rohového kopu se nic závratného nestalo a nic než zakopnutý míč k vidění nebylo.
Po první půlhodince hry můžeme s čistým svědomím říci, že Swansea má mírně navrch a ze začátku zápasu udávala tempo hry. Vytvářela si opravdu velmi nebezpečné šance a zaslouženě vede.
29
Hra se postupně uklidňuje a ztrácí tempo. Swansea i její dnešní soupeř se pokusil navzájem o ohrožení branky, pokaždé ale nemusel ani jeden z gólman zasahovat. Mezitím se nám tu ale řadí hráči ve vápně a přichází rohový kop, kterému čelí Aston Villa.
27
Zatím největší šance zápasu! Swansea se vrhla do protiútoku a svojí rychlostí zaskočila obranu hostů. Samostatnou akcí se blýskl Michu, na jejímž konci trefil tyč. Míč se odrazil k Pablu Hernándezovi, který dorážel do odkryté branky, ale netrefil. Mezitím se nám před pokutovým územím Vorma řadí vláček defenzivních štítů, které odolávají náporu Aston Villy.
25
Při cestě míče vpřed směrem na Hernándeze se onen hráč ocitl na zemi a k vidění tu máme volný přímý kop ze středu hřiště. Avšak ani po jeho odehrání se skóre nemění.
23
Swansea opět postupovala směr Guzanova branka, ale pozorný presink hostů je opět vytlačil zpět na jejich polovinu. Po sléze se míče ujala Aston Villa, ale rychle o něj přišla v prostoru půlící čáry.
22
Už se zdálo, že se míče bude chopit Swansea, ale rychlík Weimann stihl míč na hrací ploše a vybojoval rohový kop pro svůj tým. Po jeho odehrání se ale zákrokem činil Vorm, který uklidnil situaci před jeho brankou.
21
Swansea předvedla bleskurychlý protiútok a v té rychlosti také povedenou a pohlednou kombinaci, na jejímž konci držela obranu Aston Villy v zajetí, nakonec se pro střelu rozhodl Pablo Hernández, ale tentokrát mu střela nesedla.
20
Danny Graham postupoval sám s míčem a byl faulován, sudí pískl a k vidění tu máme volný přímý kop z více než dobré pozice, ke kterému se staví de Guzman. Po jeho odehrání se ale nic zajímavého nestalo, zrodila se přízemní střela Ángela Rangela, který poslal míč úplně mimo branku.
19
Swansea měla míč, ale po chybě jednoho z obránců u lajny hřiště se k míči postavil Benteke a směřoval proti brance Vorma, jeho následná střela z hranice pokutového území skončila v rukavicích pohotového gólmana.
17
Po nedovoleném zákroku byl zahráván volný kop proti brance domácích a po jeho odehrání byl k vidění tvrdý souboj o míč, po kterém rozhodčí zadul do píšťalky a hru přerušil. Karta z toho zatím není.
16
Po obléhání branky tu máme první rohový kop, na jehož konci hlavičkoval v ofsajdu stojící Danny Graham, ale ani jeho pokus nebyl žádným ohrožením, Guzan stál tam kde měl a jeho střelu lapil. A to už se nám hra přenesla na opačný konec, kde se o míč postaral Vorm.
15
Swansea ztratila míč a pobídla tak soupeře k pokusu o ohrožení branky, ale bohužel ani Aston Villa nám nepředvedla nic světoborného a Swansea se v klidu ubránila. Mezitím si s míčem na svých kopačkách hrají domácí hráči, kteří obklíčili defenzivu hostí.
13
Po krásné akci byla k vidění parádní přihrávka od Micha, ale bohužel byla přetažená, tudíž se jeho spoluhráč k míči nedobral. I za této okolnosti ale akce po sléze pokračovala a k vidění byla další nepřesná přihrávka, která pouze projela mezi hráči v pokutovém území.
11
Danny Graham se ocitl v další šanci, avšak branku svým pokusem nijak neohrozil.
10
Hned po vstřeleném gólu mohl byl k vidění další! Swansea se vydala s míčem vpřed a na konci útočné akce byl Michu, který trefil pouze tyč!
9
Swansea právě vstřelila branku!
A máme tu úvodní gól zápasu! Po samostatné akci se obehráním gólmana blýskl WAYNE ROUTLEDGE, pro kterého nebyl problém trefit prázdnou branku. - 1:0!
8
Po volném kopu doplachtil míč k Andresu Weimannovi, avšak jeho přízemní rána neskončila za zády gólmana.
7
Dlouhý Guzanův nákop nebyl podmětem pro začátek nové útočné akce a tak se míče ujala Swansea. Mezitím byl ale odpískán faul a tak bude nakonec u míče Aston Villa, která bude rozehrávat volný kop ze středu hřiště.
6
Hra je uklidněna pomalou rozehrávkou Aston Villy na jejich vlastní polovině hřiště, Swansea zatím vyčkává, co se bude dít.
5
Po dalším bleskurychlém protiútoku mohl sám na bránu postupovat Graham, ale pozorný obránce mu míč vypíchl. Následuje aut pro domácí.
4
Obrovský závar před Guzanovou brankou! Po ofenzivním tažení domácích měla defenziva Aston Villy plné nohy práce a Guzan musel zasahovat proti střele Wayna Routlenga. Gól z toho nebyl a tak stále platí bezbrankový stav.
2
Hra je zatím velmi opatrná a pomalá a obě strany se často střídají v držení míče v prostoru půlící čáry.
1
Poté, co se míče ujali hosté byl k vidění pokus o přesný centr do vápna Vorma, ale centr byl hodně nepřesný a doplachtil pouze do rukou gólmana.
1
Výkop si vzala na starost Swansea a drží míč na svých kopačkách.
1
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Swansea City: Vorm - Wiliams, Ángel Rangel, Chico, Davies - de Guzman, Routledge, Britton, Pablo Hernández - Michu, Graham

Aston Villa FC: Guzan - Bennett, Stevens, Lowton, Clark - Delph, Westwood, Albrighton, Herd - Benteke, Weimann

Rozhodčí: Halsey - Beck, Mullarkey.
JAK TO VIDÍ BOOKMAKEŘI?

Výhra - Swansea: 1,63

Remíza: 4,2

Výhra - Aston Villa: 6,4

(Betfair.com)
ASTON VILLA FC:

Celek z Villa Parku neprožil klidné Vánoce. Den před Štědrým dnem dostal výprask na Stamford Bridge od jejího hostitele - londýnské Chelsea. Utkání se vyvíjelo zcela jednoznačně a 'blues' uštědřili svému soupeři nelichotivý vánoční dárek - nadílku 8:0. V posledních pěti zápasech vybojovala Aston Villa pouze tři body, které vytěžili na Anfield Road v Liverpoolu.

Absence: Marodka hostů má členů více, než je zdrávo. Rozepisovat tu, kdo má s čím jaké trable by bylo na dlouho - jednoduše - zranění jsou: Nathan Baker, Andreas Weimann, Darren Bent, Ron Vlaar, Richard Dunne, Gabriel Imuetinyan Agbonlahor a Gary Gardner.

Poslední odehrané zápasy:

Aston Villa 0:3 Wigan
Aston Villa 0:4 Tottenham
Chelsea 8:0 Aston Villa
Liverpool 1:3 Aston Villa
Aston Villa 0:0 Stoke
SWANSEA CITY:

Swansea bodovala třikrát v posledních pěti zápasech a Vánoce oslavila v naprostém klidu, jelikož den před Štědrým dnem remizovala na domácí půdě s lídrem tabulky - s Manchesterem United. Momentálně se Swansea nachází na úplném středu tabulky s 28 body.

Absence: Marodka domácího celku není příliš rozrostlá, ba naopak, má pouze jednoho člena. Tím je waleský obránce Neil Taylor, kterého sužuje zraněný kotník.

Poslední odehrané zápasy:

Fulham 1:2 Swansea
Reading 0:0 Swansea
Swansea 1:1 Manchester United
Tottenham 1:0 Swansea
Swansea 3:4 Norwich
VZÁJEMNÁ BILANCE OBOU TÝMŮ:

Začínají odvety a Swansea má svému dnešnímu soupeři co vracet. Oba celky se již utkaly v září loňského roku na Villa Parku, kde se z výhry radovala domácí Aston Villa - vyhrála 2:0.
Poslední vzájemný duel obou celků odehrávaný na Liberty Stadium skončil bezbrankovou remízou.
Příjemné novoroční odpoledne u sledování zápasu z anglické Premier League, v němž se dnes v rámci 21. kola utká Swansea City a Aston Villa FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.
2. kolo
Tabulka 2020/2021
Z V R P Skóre B
1. Arsenal 1 1 0 0 3:0 3
2. Leicester 1 1 0 0 3:0 3
3. Chelsea 1 1 0 0 3:1 3
4. Newcastle 1 1 0 0 2:0 3
5. Wolves 1 1 0 0 2:0 3
6. Crystal Palace 1 1 0 0 1:0 3
7. Everton 1 1 0 0 1:0 3
8. Liverpool 1 1 0 0 4:3 3
9. Aston Villa 0 0 0 0 0:0 0
10. Burnley 0 0 0 0 0:0 0
11. Manchester City 0 0 0 0 0:0 0
12. Manchester Utd. 0 0 0 0 0:0 0
13. Leeds 1 0 0 1 3:4 0
14. Southampton 1 0 0 1 0:1 0
15. Tottenham 1 0 0 1 0:1 0
16. Brighton 1 0 0 1 1:3 0
17. Sheffield Utd. 1 0 0 1 0:2 0
18. West Ham 1 0 0 1 0:2 0
19. Fulham 1 0 0 1 0:3 0
20. West Brom 1 0 0 1 0:3 0
Články odjinud