Sestřih Premier League: West Brom - Leicester 2:3

Ode mě je to pro dnešek vše. Já se s vámi tímto loučím a přeji vám příjemný zbytek dne.
Dobojováno, veliký obrat je dokonán! Leicester byl celou druhou půli lepší a zaslouženě otočil skóre v posledních deseti minutách. Nejprve v 80. minutě pálil přesně Robert Huth, načež reagoval za dalších deset minut gólem v nastaveném čase Jamie Vardy a rozbouřil radostí hostující příznivce. West Brom 2 Leicester 3.
90+5
90+4
V závěru ještě pálil Yacob! Jeho dorážka však letěla mimo svatyni Schmeichela.
90+3
A Berahino sice přestřelil zeď, ovšem jeho projektil si to namířil přesně do náruče Schmeichela, který s rozehrávkou pochopitelně nepospíchá.
90+2
Leicester to vskutku dokázal, teď už to jen ubránit. V cestě jim stojí Berahino, který se ujme volného přímého kopu.
90+1
Leicester právě vstřelil branku! Neuvěřitelné, Leicester jde do vedení! JAMIE VARDY sebral míč McAuleyovi a pelášil dopředu, kde si v šestnáctce domácího celku obehrál Lescotta a zavěsil za záda Myhilla – 2:3!
90+1
Budou nastaveny ještě 4 minuty nad rámec řádné hrací doby!
90
Yacob opět zachránil celou situaci, když odkopl volně skákající míč ve vápně West Bromu.
89
Leicester se stále drží na útočné polovině a stále kombinuje. Za to West Brom přesunul veškeré své síly do obrany v současné chvíli.
88
Mahrez byl faulován Dawsonem v pokutovém území a fanoušci hostí se dožadují penalty! Byl to jistě sporný zákrok, ovšem nastává odkop od branky.
87
Sessègnon ztratil v rozehrávce míč a dovolil jít dopředu Leicesteru. Ze strany pálil Vardy. Jeho projektil Myhill jen tak tak vyrazil na Yacoba, který jej následně odkopl pryč od svatyně Albionu.
86
Leicester se stále drží u šestnáctky West Bromu. Tohle bude ještě zajímavý závěr.
85
Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází James Morrison, přichází Stéphane Sessègnon.
84
Míč se nachází na půlce West Bromu, kde v současnosti Leicester kombinuje a snaží se nalézt prostor pro atak a následné skórování.
83
Nyní jsou hodně k slyšení fanoušci Leicesteru, kteří hlasitě podporují svůj celek a ženou ho za nevídaným obratem.
82
West Brom si však body za vítězství vzít nechce, v současné chvíli okupuje šestnáctku Leicesteru právě West Brom.
81
Gól hosty ještě více nakopl, přidají další? Byl by to veliký obrat.
80
Leicester právě vstřelil branku! Leicester se dočkal, je vyrovnáno! Po rohovém kopu se v šestnáctce West Bromu odehrávali velké zmatky, hráči Leicesteru si přihrávali míč seč to jen šlo, až se k němu dostal obránce ROBERT HUTH a usměrnil jej za záda Myhilla – 2:2!
80
Střelecké zakončení vzal na svoje bedra Cambiasso, jenže minul. Leicester se v zakončení hodně trápí.
79
Leicester získal míč, neváhal a okamžitě se přesunul velikou rychlostí dopředu. Nyní okupuje pokutové území West Bromu a kombinuje.
78
Albion se chvilinku zdržel v šestnáctce Leicesteru, ovšem nic z toho nevzešlo. I nadále si ale domácí drží míč a hledají skulinku v defenzívě Lišek.
77
Leicester nyní doslova dominuje. Ovšem ve střelbě se trápí. Po rohovém kopu pálil Mahrez, jenže velmi mimo. Myhill se tak může ujmout výkopu.
76
Z následného volného přímého kopu však nic nebylo. Nyní si míč bere v klidu Leicester a pomalu se stěhuje dopředu.
75
Anichebe pelášil dopředu, Huth jej však zastavil nepovoleným zákrokem a po právu vidí žluté ohodnocení.
74
Míč se sice nachází na půdě West Bromu, jenže právě West Brom si jej drží na kopačkách.
73
Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Craig Gardner, přichází Jonas Olsson.
73
Standardní situace se ujal Mahrez. Jeho střela byla pěkná, avšak letěla nad klec Myhilla. Nyní následuje střídání.
72
Byl nařízen volný přímý kop pro Leicester v těsné blízkosti od pokutového území! Penalta by West Bromu rozhodně nepřišla vhod.
71
Zatím pokračujeme v klidné hře. Oba celky se střídají u míče, avšak ani jeden závažně neohrožuje branku toho druhého.
69
Nugent se snažil o průnik dopředu, jenže byl zastaven Gardnerem. Karta udělena nebyla, ovšem Martin Atkinson velmi přimhouřil oči.
68
Wasilewski tvrdě zasáhl proti ataku Anichebeho. Karta však udělena nebyla a u míče je stále domácí West Brom.
67
A Myhill si připisuje další zákrok. Tentokrát po centru z nohy Vardyho, kterým hledal útočník Leicesteru Mahreze.
66
West Brom po autovém vhazování okamžitě ztratil míč. Kulatý nesmysl putuje do držení zadáků Lišek z Leicesteru.
65
Leicester se tlačil až k zakončení, konkrétně Vardyho průnik musel lapit skokem pod nohy Myhill. Vše však v rámci pravidel.
64
Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Leonardo Ulloa, přichází Riyad Mahrez.
62
King se snažil o centr, jenže míč mu odhlavičkoval pryč z vápna Lescott.
61
Darren Fletcher si připisuje žlutou kartu za velmi tvrdý zákrok vůči soupeři.
61
Wasilewski se dostal k míči a zkoušel nacentrovat, ovšem trefil jen domácího hráče. Ti toho využili a West Bromwich zakládá útok.
60
Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Matty James, přichází Andy King.
60
Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Ideye Brown, přichází Victor Anichebe.
59
Leicester se stále drží na polovině West Bromu a snaží se dostat se do šestnáctky, ovšem defenzíva Albionu je k ničemu nepouští.
58
Leicester se ujal míče a kombinuje na půlce West Bromu. Zatím ale bez nápadu a pouze vyčkává na vhodný moment k průchodu do šestnáctky.
57
Rohového kopu se ujal Brunt, ovšem pálil přímo do rukou Schmeichela.
56
Schlupp se jako poslední dotkl míče a od něj se kulatý nesmysl odrazil mimo trávník. Albion mu může děkovat, má díky němu rohový kop.
55
West Brom sice po faulu na Morrisona měl k dispozici volný přímý kop, jenže Yacob jej poslal přímo do zdi Leicesteru.
54
A další žlutá karta. Albrighton zastavil utíkajícího Morrisona nepřiměřeným zákrokem.
53
Fanoušci na Hawthorns rapidně ztichli, jelikož u míče je stále Leicester a jejich miláčkové se za půlku snad ještě ani nepodívali na déle jak minutu.
51
Leicester se nikam moc nežene, nicméně nepouští West Brom vůbec k míči. Jenže West Brom je zase nepouští ke svatyni Myhilla.
50
Leicester stále atakuje branku West Bromu, ovšem do žádné větší akce se ne a ne dostat. Obrana Albionu je dnes skvělá.
49
Za tvrdý zákrok nohou vidí Craig Gardner první žlutou kartu v tomto utkání.
48
Ulloa si nabíhal před hranici vápna West Bromu, jenže mu míč sebral pohotovým zákrokem McAuley.
47
Ideye si nabíhal po křídle, jenže míč nedokázal patřičně zpracovat. Kulatého nesmyslu se tak ujímá defenzíva Leicesteru.
46
Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Ritchie De Laet, přichází Marcin Wasilewski.
46
Je za námi velmi divoký první poločas. Už v osmé minutě šli domácí do vedení zásluhou velice kuriózní branky Darrena Fletchera. Za 12 minut však bylo vyrovnáno, když Leicester skvěle zahrál přímák ze své půlky a před Myhillem se najednou ocitl sám David Nugent, který nezklamal. Ovšem za dalších šest minut přesně pálil z voleje Craig Gardner a skóre se od té doby neměli. Utkání má velký náboj a od druhého poločasu si můžeme slibovat hodně.
45+2
45+2
Poločas se již spíše dohrává. U míče je Leicester a nikam se extra nežene. Zadáci Lišek si přihrávají a hráči West Bromu je nechávají být.
45+1
Nastavovat se budou dvě minutky nad rámec řádné hrací doby.
45
Při dalším ataku Leicesteru bylo opět faulováno. West Brom zahrál volný přímý kop přihrávkou.
44
Míč se nachází na půlce Leicesteru a ten si ho momentálně hýčká. Zjevně očekává konec poločasu.
43
Morgan si až moc pomalu docházel k míči ve vlastním vápnu, čehož se snažil využít Ideye sprintem zezadu. Nicméně Morgan s ho na poslední chvíli všiml a celou situaci uhasil.
42
Sice zbývají asi tři minuty, ovšem na hřišti to stále vře. Leicester se tlačil dopředu a v obří akci se ocitl Ulloa! Sniper s 23 na zádech však pálil jen do připraveného Myhilla.
41
Huth nyní precizně zastavil atak Morrsiona. Ovšem tak precizně, až se odpískal faul. West Brom si tedy kopne volný přímý kop.
40
Myhill se ujal výkopu, ovšem trochu přestřelil. Míč se dostal až ke Schmeichelovi, který zakládá další útok Leicesteru.
39
James si dovolil centrovat z dálky na Ullou. Ulloa byl ovšem v ofsajdu, tudíž se hra přerušuje.
38
Lišky zahrávali nyní i rohový kop. Standardní situace se ujal Cambiasso, jenže jeho centr vyrazil svoji pěstí Myhill.
37
Další roh také nebyl úspěšný. West Brom se skvěle brání Leicesteru.
36
Následně se Leicester tlačil k brance, vytěžil z toho rohový kop. Roh se dostal až k Morganovi, který pálil do Lescotta a od něj se míč odrazil pryč. Nastává tedy další roh.
35
Leicester zahrával volný přímý kop kousek od rohového praporku. Ovšem absolutně se jim nepovedl.
34
Albrighton se snažil nacentrovat míč do šestnáctky West Bromu, ovšem tam se balonu ujal McAuley a okamžitě jej posílá dopředu.
33
Leicester s míčem nevydržel moc dlouho. Nyní si kulatý nesmysl drží West Brom a snaží se o založení útoku.
32
Ve hře se nyní pokračuje. Míč má Leicester a pomalými krůčky přechází dopředu k brance Myhilla.
31
Na zemi se po zákroku Fletchera ocitl Vardy. Uvidíme, zda-li bude moci pokračovat v zápase.
29
Míč se v současnosti nachází zhruba okolo středu. Žádná akce není k vidění, ovšem i tak má zápas momentálně velký náboj.
28
West Brom zatím hraje parádně. Nyní atakoval hostující klec Yacob, jenže byl Jamesem sražen k zemi.
26
West Brom právě vstřelil branku!
Tak zatím zde máme přestřelku jako hrom! Střela od Brunta se dostala až ke CRAIGU GARDNEROVI, který nádhernou střelou z voleje posílá domácí opět do vedení – 2:1!
26
Berahino mohl vsítit další gól. Ve vápně si držel míč, avšak Wes Morgan mu jej odebral.
25
Fletcher hledal centrem do hostujícího pokutového území Ideyeho. Nicméně jeho centr nalezl pouze místo v náruči Schmeichela.
24
Nyní pálil hostující Cambiasso, ovšem zpoza vápna neposlal vůbec dobrou střelu. Jeho projektil šel pomalu po zemi a navíc úplně vedle.
23
Ideye se ocitl při útoku v ofsajdu a domácí tak ztrácí míč.
22
Leicester měli útok, jenže ten byl takový slabší. Myhill se ujal výkopu a West Brom v současné době atakuje hostující klec.
21
Hosty gól nakopl a nyní jsou krapet aktivnější ve hře. Uvidíme, zda-li ještě s něčím přijdou.
20
Leicester právě vstřelil branku! Lišky rozehrávali volný přímý kop ze své půlky a ten se dostal až na DAVIDA NUGENTA, který tváří v tvář Myhillovi nezklamal a upravuje skóre – 1:1!
19
West Brom měl k dispozici další rohový kop, jenže tentokrát byl poslán místo do klece na hlavu De Laeta, který jej okamžitě odpálil pryč.
18
Nyní pálil Yacob, jenže netrefil branku. Následný odkop Schmeichela od branky zachytili zadáci West Bromu a kombinují.
17
V současné chvíli se míč nachází u středové kruhu, kde s ním kombinují hráči West Bromwiche.
16
Hra se krapet zpomalila. U míče je Leicester a momentálně se nikam nežene.
15
Hostující Leicester se ujal rohového kopu. Jejich roh však však nebyl úspěšný, neboť Albrighton pálil vedle.
14
A mohlo to být 2:0! Berahino ale neobstál ve sprinterském souboji s Morganem a do samostatného úniku tak nešel.
13
Albion rozehrál volný přímý kop přihrávkou a následně domácí kombinují na půlce Leicesteru. Do žádné střely se však nepouští.
12
Leicester se nyní provinil faulem a West Brom se tak může ujmout volného přímého kopu.
11
Fanoušci West Bromu se rozjeli. Stejně, jako hráči. Domácí si drží míč a v současné chvíli Leicesteru nic nedovolují.
10
Tohle byl hodně šťastný gól, který může Lišky hodně ovlivnit. Hosté jsou v současné době u míče na půlce West Bromwiche.
8
A rohový kop byl úspěšný! Tohle byl hodně těsný gól. Rohový kop se vznesl až na DARRENA FLETCHERA, který poslal míč velice těsně za brankovou čáru. Morganovi se jej podařilo odkopnout, ovšem míč byl už za brankovou čárou – 1:0!
8
Gardner si opět nabíhal po křídle a hledal pasem Berahina. Míč však odkopl Huth na rohový kop pro domácí mužstvo.
7
Volný přímý kop se West Bromu však moc nepovedl. Na hlavičku si povyskočil Yacob, ovšem pálil mimo. Schmeichel se ujme výkopu.
6
Jejich atak se moc nepovedl. Po straně si nabíhal Gardner, ale byl faulován Schluppem. Domácí alespoň vytěžili volný přímý kop.
5
Albion si bere míč a na své půlce zahajuje kombinace, se kterými se bude chtít dostat až k brance Leicesteru.
4
Oba celky se zatím spíše oťukávají, větší akce k vidění ještě nebyla.
3
West Brom se nyní chvilku ochomýtal okolo šestnáctky Lišek, ovšem k žádnému ohrožení branky Schmeichela nedošlo.
2
Vardy si naběhl a vyslal první střelu, ta se mu ale moc nepovedla. Leicester si bere míč a pomalu přechází dopředu.
1
Utkání začalo, Leicester si bere míč a začíná kombinovat na své půlce.
1
Hráči se řadí v tunelu a připravují se na nástup na trávník.

West Bromwich Albion: Myhill – Brunt, McAuley, Dawson, Lescott – Gardner, Morrison, Yacob, D. Fletcher (C) – Brown, Berahino.
Náhradníci: Rose – Wisdom, Olsson, Baird, Anichebe, McManaman, Sessègnon.

Leicester City: Schmeichel – De Laet, Morgan (C), Huth, Schlupp – Vardy, James, Cambiasso, Albrighton – Nugent – Ulloa.
Náhradníci: Schwarzer – Konchesky, Drinkwater, King, Mahrez, Wasilewski, Kramarić.

Rozhodčí: Martin Atkinson – Mike Mullarkey, Stephen Child, Jonathan Moss.
LEICESTER CITY

Lišky rozhodně nezažívají povedenou sezónu. V Premier League jim náleží poslední příčka s dvaadvaceti body na kontě. Na předposlední Burnley ztrácí Leicester 4 body, tudíž naděje tu jistě je. Lišky navíc porazili v minulém zápase West Ham 2:1, což jejich naděje zvýšilo. Dokáží dnes přemoci West Brom? Spoléhat se jistě budou na jejich nejlepšího střelce Leonarda Ulloa.
WEST BROMWICH ALBION

West Brom zažívá průměrnou sezónu. Po jednatřiceti odehraných duelech mu náleží 14. místo tabulky anglické Premier League se ztrátou dvou bodů na třináctý Newcastle United. Na záda jim začíná dýchat Sunderland, který na Albion ztrácí 4 body. West Brom by si tak jistě upevnil postavení, případně i šel před Newcastle. Dopomoci k tomuto vítězství jim může nejlepší střelec týmu Saido Berahino.
Zdravím všechny fanoušky fotbalu! Anglická nejvyšší soutěž opět pokračuje dalším kolem a slibuje nám další vyrovnanou podívanou. My se zaměříme na derby mezi celky West Bromwich Albion a Leicester City. Tímto mačem vás provede Karel Janeba.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.