Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne.
Dnešní napínavé utkání je u konce. Z prvního vítězství v sezóně se raduje londýnská Chelsea, která se ovšem velmi nadřela, když hrála od 54. minutě v deseti a bránila své vítězství. West Brom dokázal při své přesilové hře pouze snížit na konečných 2:3.
90+6
90+5
K centru z pravé strany se dostal ve vzduchu jako první Courtois, jenž nyní nebude s rozehrávkou pospíchat.
90+5
West Brom kombinuje na útočné polovině a usilovně se snaží vyrovnat.
90+4
Po rohovém kopu se dostal k zajímavé hlavičce Olsson, jenž poslal míč těsně nad břevno.
90+3
West Brom byl velmi blízko vyrovnání. Obrana Chelsea udělala chybu a do šance se dostal Rondón. Jeho tvrdou střelu z úhlu dokázal však Courtois vyrazit.
90+2
Chelsea rozehrála rohový kop nakrátko a kombinuje v těsné blízkosti pokutového území.
90+1
Nad rámec utkání bude nastaveno pět minut.
90+1
Falcao zabojoval ve vápně West Bromu a vybojoval pro svůj tým rohový kop.
90
Hazard se na útočné polovině uvolnil a vybojoval faul. Chelsea bude zahrávat volný kop.
89
West Brom kombinuje s míčem na útočné polovině, ale do zakončení se nedostává. Brunt narazil Lambertovi míč do vápna, ale tam se k němu dostal jako první Courtois.
88
Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází James Morrison, přichází Craig Gardner.
88
Na druhé straně vystrašil Courtoise tvrdou ránou Brunt, jenž nasměroval míč jen těsně nad břevno.
87
Krásná individuální akce Hazarda rozhodnutí nepřinesla. Hazard se dokázal ve vápně uvolnit, ale jeho zakončení nebylo přesné.
86
Na útočné polovině se velmi dobře uvolnil Gnabry a nakonec i vypálil. Střela šla však pouze do míst, kde stál připravený Courtois.
85
S příchodem Mikela se Chelsea chystá zaměřit na ubránění svého vítězství.
84
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Pedro, přichází John Obi Mikel.
82
West Brom zahrával další rohový kop, ale i tentokrát se Chelsea dokázala pohodlně ubránit.
81
Po dlouhém pasu se do vápna Chelsea dostal Rondón, ale Zouma ho vytlačil do obrovského úhlu a tak Courtois zasahovat nakonec nemusel.
80
Krásná kombinace Chelsea branku nepřinesla. Pedro sklepl míč před malé vápno Falcaovi, ale ten nedokázal přesně zamířit.
79
West Bromu se v posledních minutách na útočné polovině příliš nedaří. Chelsea se v poklidu brání.
78
Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Callum McManaman, přichází Serge Gnabry.
78
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Diego Costa, přichází Radamel Falcao.
78
Diego Costa mohl přidat svoji druhou branku v dnešním utkání, ale ve slibné šanci branku těsně přestřelil. A nyní se na straně Chelsea chystá střídání.
77
West Brom měl k dispozici rohový kop. Ke střele na branku se však domácí nedostali, když se k míči ve vzduchu dostal Courtois.
75
Hazard se znovu snažil něco vymyslet, ale při přihrávce na Fábregase podklouzl a k míči se dostala domácí obrana.
74
Pedro chvíli kombinoval na útočné polovině s Hazardem, ale žádná šance pro Blues z toho nevznikla.
73
Obrovská šance West Bromu na vyrovnání! McManaman si ve vápně položil Ivanoviće a následně vystřelil těsně vedle levé tyče.
72
Chelsea se po vyloučení Terryho nedaří kombinovat na útočné polovině.
71
McManaman si pustil pusu na špacír a vidí žlutou kartu.
69
Na trávníku se na malou chvíli ocitl v nefotbalové pozici Ivanović. Všechno je však v tuto chvíli v pořádku.
68
Po rohovém kopu se dostal ke střele z dvaceti metrů Rondón, ale jeho pokus branku netrefil.
67
Rychlý protiútok domácích ukončil Azpilicueta, který zahrál míč do zámezí. Rohový kop.
66
Na středu hřiště se dopustil faulu Matić. Hosté budou rozehrávat.
65
West Brom kombinuje na útočné polovině a obrana Chelsea se musí mít na pozoru.
63
Obrovská šance Chelsea brankou neskončila! Pedro našel z levé strany ve vápně postaveného Diega Costu, který nedokázal z obtížné pozice přesně zamířit.
62
Fotbalisté West Bromu vycítili obrovskou šanci a hrají velmi aktivně. Na Chelsea nečeká v následujících minutách nic lehkého.
60
Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází James McClean, přichází Rickie Lambert.
59
West Brom právě vstřelil branku!
West Brom dotahuje Chelsea na rozdíl jedné branky. Na centr z levé strany si naskočil JAMES MORRISON a hlavou nasměroval míč přesně pod břevno.
58
Z přímého kopu se ke střele odhodlal Matić, ale Myhill dokázal jeho pokus vyrazit.
57
Na druhé straně byl při protiútoku faulován Costa. Přímý kop budou zahrávat také hosté.
57
Přímý kop West Bromu rozehrál Rondón, ale jeho střela skončila pouze na připravené zdi.
56
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Willian, přichází Gary Cahill.
55
José Mourinho se na lavičce Chelsea pouze ironicky usmívá.
54
Chelsea bude dohrávat podruhé v sezóně v deseti lidech! Červenou kartu inkasuje John Terry, který zatáhl za záchranou brzdu.
53
Diego Costa se dostal do slovní přestřelky s Yacobem. Sudí musí oba fotbalisty uklidňovat.
51
Ivanović si při rohovém kopu pomohl faulem a sudí hru přerušil.
51
Po volném kopu se dostal ke střele zpoza velkého vápna Pedro, ale jeho pokus byl sražen na rohový kop.
50
Chelsea bude zahrávat volný kop. Fletcher na levé straně totiž podrazil Hazarda.
49
Hosté v úvodu druhého poločasu nikam nespěchají a snaží se hrát z obrany.
48
Domácí měli k dispozici rohový kop, ale Chelsea se bez sebemenších problémů ubránila.
46
Pršet nepřestává ani na začátku druhého poločasu. Hřiště už musí být hodně rozmáčené.
46
Chelsea rozehrávkou zahájila druhý poločas.
46
Druhý poločas začne přibližně v 15:33.
První poločas na The Hawthorns byl velmi zajímavý. Hlavní dění začalo ve 14. minutě, kdy Courtois zneškodnil pokutový kop. O chvíli později již šla Chelsea do vedení, když se ve 20. minutě prosadil Pedro. O deset minuty později se prosadil Diego Costa a Chelsea byla na nejlepší cestě k pohodlnému utkání. To však odmítl Morrison, který ve 35. minutě snížil. Před koncem poločasu však měla poslední slovo Chelsea a to když se střelecky prosadil Azpilicueta. Londýnský klub tedy vede po prvním poločase 3:1.
45+2
45+1
V prvním poločase budou nastaveny dvě minuty.
45
Fábregas rozehrál volný kop centrem do vápna, ale nikoho ze svých spoluhráčů nenašel.
44
Hosté nehodlají vrátit před poločasem soupeře do hry a drží míč daleko od své branky.
42
Chelsea právě vstřelila branku!
Chelsea se vrací do dvoubrankového vedení. Fábregas našel ve vápně Diega Costu, který i přes faul dokázal míč sklepnout na CÉSARA AZPILICUETU, jenž míč následně usměrnil přesně k pravé tyči.
40
Chelsea mohla znovu jít do dvoubrankového vedení. Pedro se dostal do vápna a výtečným pasem uvolnil Williana, který ve vyložené šanci selhal, když nedokázal trefit branku.
39
Na druhé straně rychlý protiútok Chelsea zakončil Willian střelou z úctyhodné vzdálenosti. Míč však branku netrefil.
39
K nebezpečnému centru z levé strany se dostal Fletcher, ale k míči se ve vápně dostal jako první Courtois.
38
Domácí obrana dokázala volný kop bez problémů odvrátit. Následně si poradila i s rohovým kopem svého soupeře.
37
McClean na vlastní polovině fauloval a uviděl žlutou kartu. Chelsea bude zahrávat volný kop.
35
West Brom se vrací do utkání. Rondón dokázal zachytit dlouhý centr z levé strany, hezkou přihrávkou našel na hranici pokutového území JAMESE MORRISONA, jenž dokázal tvrdou střelou nasměrovat míč do branky.
35
Zouma při rozehrávce podklouzl a hosté mohou útočit.
34
Na hráčích Chelsea je vidět, že z nich opadlo napětí a hrají ve velké pohodě.
32
Krásnou individuální akci předvedl Willian, která se dostal mezi dva bránící hráče a vystřelil. Jeho technický pokus dokázal Myhill zastavit.
30
Chelsea se dostává do dvoubrankového vedení. Pedro výborným pasem do vápna našel DIEGA COSTU, který ve skluzu nasměroval míč do branky.
29
Z pravé strany se do vápna hostí dostal McManaman a střelou k bližší tyči prověřil Courtoise. Ten míč vyrazil do zámezí.
28
Hosté se po rohovém kopu prosadit nedokázali. Spíše vymysleli komickou situaci, kdy Costa smolně srazil k trávníku Matiće.
27
Costa se hnal s Hazardem do přečíslení. Belgický kouzelník však nedokázal následně přesně přihrát, když byl jeho pas sražen na rohový kop.
27
Obraz hry se po vstřelené brance Chelsea skoro nemění. Hosté kombinují na útočné polovině a snaží se vstřelit druhou branku.
26
Morrison na středu hřiště tvrdě zajel do Hazarda a může být rád, že neobdržel žlutou kartu.
23
Hosté v krátkém sledu zahrávali dva rohové kopy, ale oba dokázala obrana West Bromu bez problémů odvrátit.
22
Chelsea vstřelená branka nakopla a hosté kombinují na útočné polovině.
20
Chelsea se dostává do vedení. Hazard před pokutovým územím našel PEDRA, který se odhodlal ke střele a s pomocí teče bránícího hráče poslal míč do branky. Skvělý debut španělského reprezentanta v dresu Chelsea.
18
Na centrovaný míč si dokázal najít cestu Dawson a hlavou poslal míč těsně nad břevno.
18
West Brom bude zahrávat volný kop z velmi dobré pozice pro centr do vápna. Faulu se v těsné blízkosti pokutového území dopustil Hazard.
17
Matić si znovu vyšlápl na McManamana a tentokrát již uviděl žlutou kartu. Záložník Chelsea si tedy bude muset dávat pozor.
16
Na středu hřiště si nedovoleně počínal Zouma, domácí budou rozehrávat volný kop.
15
Po rohovém kopu se domácí k zakončení nedostali. Fanoušci i hráči Chelsea si nyní můžou zhluboka oddechnout, přečkali totiž krizovou situaci.
14
K zahrání pokutového kopu se postavil Morrison, jenž střelou doprostřed branky Courtoise nepřekonal. Belgický brankář dokázal míč vyrazit na rohový kop.
13
McManaman se dostal do vápna, kde byl podražen Matićem.
13
West Bromwich bude zahrávat pokutový kop!
12
Za obranu Blues si zaběhl Rondón, jenž se dostal i k zakončení. Ovšem útočníkovi West Bromu byl odpískán ofsajd, takže i kdyby se gólově prosadil, nebylo by mu to nic platné.
11
Po dlouhém pasu Fábregase se k míči dostal jako první brankář Myhill. West Brom si bude moct chvíli odpočinout od bránění.
10
Chelsea kombinuje těsně před pokutovým územím, ale nedaří se ji propracovat ke střele na branku. Domácí velmi dobře brání.
8
Tempo hry zatím není bůhvíjak vysoké. Oba celky hrají velmi zodpovědně a nechtějí se dopustit chyby.
7
Domácí o míč přišli a útočit se snaží Chelsea, která kombinuje na útočné polovině.
6
West Bromwich se pokouší uklidnit hru a kombinuje na středu hřiště.
5
Do velmi slibné příležitosti se dostal Diego Costa, který se dokázal obtočit okolo obránce a vystřelil těsně vedle levé tyče.
4
Po centru Dawsona z pravé strany vznikl před brankou Chelsea závar, ale hosté se dokázali se štěstím ubránit.
3
Na The Hawthorns silně prší. Uvidíme, jak tento fakt ovlivní dnešní klání.
2
Chelsea se snaží prosadit postupným útokem. Míč se nachází na středu hřiště.
1
Poprvé v utkání se k míči dostává Courtois, který zastavil nevydařený centr před branku z pravé strany.
1
Domácí se ujali úvodního výkopu a zahájili utkání.
1
Fotbalisté jsou již na trávníku. Utkání během krátké chvíle začne.

West Bromwich Albion: Myhill – Dawson, McAuley, J. Olsson, Brunt – D. Fletcher (C), Yacob – McManaman, McClean, J. Morrison – Rondón.
Náhradníci: Rose – Chester, Lescott, C. Gardner, Lambert, Anichebe, Gnabry.

Chelsea FC: Courtois – Ivanović, Terry (C), K. Zouma, Azpilicueta – Fàbregas, Matić – Willian, E. Hazard, Pedro – D. Costa.
Náhradníci: Begović – Falcao, Mikel, Traoré, Rémy, Cahill, Loftus-Cheek.

Rozhodčí: Clattenburg – Beck, West.

Hlavním rozhodčím v tomto utkání bude Mark Clattenburg. Na lajnách mu budou pomáhat pánové Simon Beck a Richard West. Čtvrtým rozhodčím bude Mike Jones.
Chelsea vstoupila do nového ročníku velmi bídně a po dvou kolech má na svém kontě jeden bod a hlavně inkasovala hned pět branek, což je na Blues neobvyklá porce.

Novými posilami Chelsea se v tomto týdnu stali Baba a Pedro, ale jestli zasáhnou do hry, není jasné.

Cíl londýnského celku pro tento duel je jasný. Vyhrát a odvézt si z The Hawthorns všechny tři body.
West Brom je momentálně jediný tým v Premier League, který ještě nedokázal skórovat. Proti Chelsea si však tento celek věří, protože proti londýnskému klubu se mu na domácím hřišti daří, když vyhrál hned tři z posledních čtyř zápasů.

Další naději dává West Bromu to, že trenér Tony Pulis má s José Mourinhem velmi dobrou bilanci. Dokáží jeho svěřenci navázat na minulé utkání proti Chelsea?
Naposledy se oba celky setkaly právě na domácím stánku West Bromu a to v rámci 37. kola minulé sezóny. V té době měla Chelsea již jistý titul a na The Hawthorns prohrála 0:3. Dnes však bude chtít být úspěšnější.
Přeji krásné odpoledne a vítám Vás u textového přenosu ze 3. kola anglické Premier League. Úvodní duel dnešního dne se odehraje na The Hawthorns, kde West Bromwich Albion bude hostit Chelsea FC. Favoritem na vítězství je hostující celek, ale to v Premier League vůbec nic neznamená. Zápasem Vás provede komentátor Jan Šlapáček
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.