Premier League - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Watford : Crystal Palace - 26. srpna 2018   14:30

Watford
53' Pereyra (Capoue) • 71' Holebas (Janmaat)
2:1
(0:0)
Crystal Palace
78' Zaha  (Meyer)
Watford
Foster – Janmaat, Cathcart, Kabasele, Holebas – Capoue, Doucouré – Hughes, Pereyra – Deeney (C) (90+4. Success), Gray (73. Sema).
Gomes – Prödl, Mariappa, Masina, Femenía, Sema, Success.
Taylor – Beswick, Nunn
Vicarage Road, Watford
Hennessey – J. Ward, Kelly, M. Sakho, van Aanholt – Townsend, Milivojević (C), McArthur, Schlupp (75. Meyer) – Ch. Benteke (85. Sörloth), Zaha.
Guaita – Kaikai, Riedewald, Meyer, Kouyaté, Sörloth, J. Ayew.

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne.

Fauly: 14:11
Je konec, i přes dramatický závěr nakonec Watford dokázal uhájit domácí vítězství 2:1 nad Crystal Palace. První poločas moc šancí nepřinesl, ty dvě největší, které měli hosté, zlikvidoval skvělými zákroky Ben Foster. Ve druhém poločase začaly padat i góly. Watford měl dobrý start do druhé půle a brzy se prosadil už svým třetím gólem v sezóně Roberto Pereyra. I nadále působili domácí lepším dojmem a v 71. minutě už vedli 2:0, když centr Josého Holebase šťastně zapadl do sítě. Hosté se ale nevzdali. Na trávník přišel Max Meyer a nahrál na kontaktní gól Wilfriedu Zahovi. V šesté minutě nastavení měl pak na hlavě vyrovnání Joel Ward, ale hlavou z blízka minul. Watford tak sebral už potřetí po sobě všechny tři body a zatím je stoprocentní.
90+7'
90+7'
Už se hraje hodně nad plán, a také na polovině Crystal Palace.
90+6'
Mělo být vyrovnáno! Centr Milivojeviče našel přesně hlavu Joela Warda, který byl na malém vápna úplně sám. Obránce Crystal Palace ale hlavou trestuhodně minul.
90+6'
Poslední šance Crystal Palace, bude kopat rohový kop z levé strany.
90+5'
Znovu se ovšem hosté nikam daleko nedostali. Naopak se před jejich vápně našel prostor ke střele Isaac Success. Tou ale Hennesseyho nepřekvapil.
90+5'
A Watford znovu rozehrál rohový kop na krátko. Jenže tentokrát moc času nenatáhl, bude to kop od branky hostů.
90+4'
Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Troy Deeney, přichází Isaac Success.
90+3'
Hughes vybojoval míč pro Semu. Ten sice z pravé strany nedokázal poslat finální pas před branku, ale vybojoval alespoň rohový kop.
90+2'
Zatím se fotbalistům Crystal Palace nedaří vytvořit si závěrečný tlak. Domácí naopak hru chytře kouskují a hrají převážně na útočné polovině v blízkosti rohových praporků.
90+1'
Nastavovat se bude ještě dlouhých pět minut.
90'
Watford má k dispozici standardní situaci z levé strany, tu opět rozehrává na krátko a tahá čas.
89'
Hosté rychle rozehráli svůj rohový kop z pravé strany. Na centr si naskakoval Alexander Sörloth a na poslední chvíli ho dokázal ubránit Christian Kabasele.
88'
Domácí chtěli hlavně natahovat čas, ale to jim moc nevyšlo. Hennessey může vykopávat od své branky.
88'
Watford pokračuje v útočení, tentokrát má k dispozici autové vhazování v blízkosti rohového praporku.
87'
Standardní situaci se domácí ubránili. Skvělou práci poté odvedl Ken Sema, který udržel míč na svých kopačkách, než ho hosté faulovali.
86'
Ward se dostal s míčem za Pereyru a ten si ho rukama přidržel. Jasná žlutá karta.
85'
Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Christian Benteke, přichází Alexander Sörloth.
84'
José Holebas se při autu s míčem posunul až příliš dopředu a vyfasoval za to žlutou kartu.
83'
Centry Holebase od rohového praporku se snesl na hlavu Kabaseleho, ale ten ze záklonu mířil vedle.
83'
A domácí mohou i nadále zůstat v blízkosti branky Crystal Palace, budou mít rohový kop.
82'
Watford se snaží trochu uklidnit situaci a i proto vůbec nespěchá se svým autovým vhazováním.
81'
Ward zkusil vysunout nákopem podél pravé postranní čáry Zahu, ale ten míč už byl v zámezí.
80'
Max Meyer je hodně nahecovaný, přehnal to s tvrdostí a dostává žlutou kartu.
79'
Při další útočné snaze se hosté dopustili faulu, rozehrávku obstará Foster.
78'
Crystal Palace právě vstřelil branku!
Pozor, ještě nemá Watford vyhráno, ještě to bude drama, protože hosté snižují! Nově příchozí hráč Meyer narazil míč WILFRIEDU ZAHOVI, a ten pak z levé strany z úhlu propálil Fostera mezi nohama. Asistence: Max Meyer.
77'
Zaha byl znovu velice na těsno atakován, a nakonec také faulován. Hosté rychle rozehráli a pokračují v kombinaci.
75'
Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Jeff Schlupp, přichází Max Meyer.
75'
Christian Benteke vybojoval pro hosty standardní situaci. Tu poté rozehrál Luka Milivojević a mířil na hlavu Sakha. Ten se ale k míči nedostal.
74'
Deeney hledal centrem od pravého praporku Semu, ale s tím se dobře vrátil Luka Milivojević a k zakončení ho nepustil.
73'
Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Andre Gray, přichází Ken Sema.
72'
Hosté už začínali mít převahu, ale najedou jsou to domácí, kteří zvyšují svůj náskok.
71'
Watford právě vstřelil branku!
Po dlouhém autu dostal JOSÉ HOLEBAS dostat míč před branku tentokrát nohou. Použil k tomu svou slabší pravou nohu a k překvapení všech se jeho centr proměnil ve střelu a skončil v brance! Domácí zvyšují na 2:0. Asistence: Daryl Janmaat.
70'
Hra se už zase přesunula před branku Crystal Palace. Domácí vhazovali až do vápna, hosté se zatím ubránili.
69'
Christian Benteke si převzal míč, trochu se sním vzdálil od branky a pak z hranice vápna krásně vypálil. Chyběly jen centimetry a trefil by přesnou šibenici. Ale míč prolétl vedle branky.
69'
Domácí se ale znovu dokázali ubránit a neumožnili hostům dostat se do zakončení.
68'
Crystal Palace přeci jen začíná dělat obraně Watfordu trochu problémy.
67'
A akci Crystal Palace definitivně zastavil ofsajd, ve kterém byl Wilfried Zaha.
67'
Mamadou Sakho neriskoval a raději si vypomohl přihrávkou na brankáře Hennesseyho. Jeho nákop dopředu ale nebyl z nejpřesnějších.
66'
Andros Townsend má sice rychlé nohy, ale ani on nedokázal dostihnout na hrací ploše míč po kolmé přihrávce od Jeffa Schluppa.
65'
Přihrávka na pravou stranu od Milivojeviče na nabíhajícího Warda byla nepřesná. Ben Foster tak může provést kop od své brány.
64'
Crystal Palace se dostalo na polovinu soupeře a kombinuje. Zatím ale daleko od jeho šestnáctky.
63'
Holebasovi se ale vzápětí nepovedlo odcentrovat a pak se právě od něj míč odrazil do zámezí.
63'
Roberto Pereyra dobře zabojoval a získal pro Watford autové vhazování v blízkosti vápna Eagles.
62'
Ten centr ale byl příliš přetažený. Přelétl všechny včetně Zahy na zadní tyči.
61'
Luka Milivojević z pravé strany centroval do vápna. Tam sice míč neprošel, ale Crystal Palace může zahrávat svůj první rohový kop v tomto zápase.
60'
Tentokrát se stal faulovaným hráčem Christian Benteke, takže směrem dopředu mohou postupovat hosté.
59'
Christian Kabasele odvedl dobrou práci v obraně, když se natlačil před svého krajana Christiana Bentekeho a nechal se faulovat.
58'
Nakonec snahu domácích uťala jejich vlastní nepřesnost, takže si může Crystal Palace na chvíli oddechnout.
57'
Watford už se zase usadil před šestnáctkou Crystal Palace. Hosté se znovu musí bránit.
56'
Z rohového kopu domácí fotbalisté branku Crystal Palace neohrozili. V pokutovém území se ještě snažil pracovat Hughes, ale už se k přihrávce před branku nedostal.
55'
Může se mu to povést nyní, José Holebas vybojoval rohový kop.
54'
Aktivita domácích neutuchá, Watford by rád přidal další branku.
53'
Watford zúročuje svůj tlak v úvodu druhého poločasu a ujímá se vedení. Perfektní práci odvedl Capoue, který vyvezl míč a pak přihrál na hranice vápno na ROBERTA PEREYRU. A ten už to udělal velmi jednoduše a efektivně. Zpracoval si míč a dalším dotykem ho uklidil přesně k protější tyči. Asistence: Étienne Capoue.
52'
Schlupp si nezpracoval autové vhazování od Patricka van Aanholta a aut budou mít teď pro změnu domácí.
51'
Jeff Schlupp si pěkně zpracoval míč do vápna. Skluzem proti němu šel Christian Kabasele a tím krajního hráče Crystal Palace ubránil.
50'
Další šance v podání Watfordu. Deeney udržel míč ve vápně a nakonec pálil z levé strany Roberto Pereyra. Branku Crystal Palace ale netrefil.
48'
Rohový kop z levé strany rozehrál José Holebas. Míč propadal až do míst, kde stál Christian Kabasele, ale míč se k němu nedostal.
47'
A tlak Watfordu pokračuje, domácí budou kopat rohový kop.
46'
Domácí začali druhý poločas pěkně zostra. Vše začalo vyhraným soubojem Deeneye. Nakonec zakončoval Will Hughes, ale ten nechal vyniknout Hennesseyho.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 15:31.
První poločas je za námi, Watford a Crystal Palace spolu prozatím hrají nerozhodně 0:0. Místy mělo utkání docela dobré tempo, hlavně ze začátku tomu tak bylo, ale góly žádné k vidění nebyly. Největší šance měli hosté, vždy po přihrávkách Townsenda. Nejprve mohl skórovat hlavou Christian Benteke a pak nohou James McArthur, ale oba dva skvělými zákroky vychytal Ben Foster. Jeho protějšek Wayne Hennessey má zatím na kontě jen jeden zákrok, střela Roberta Pereyry ho moc nezaměstnala.
45+2'
45+1'
V nastaveném čase se Crystal Palace usadilo na polovině Watfordu, ale tomu znovu v obraně pomohl útočník Troy Deeney.
45+1'
Nastavuje se jedna minuta.
45'
Závěr prvního poločasu jasně patří Watfordu. Hosté se pokouší o protiútoky, ale to zatím nikam nevede.
44'
Andre Gray byl zády k bráně, tak do druhé vlny nabil do střelu Darylu Janmaatovi. Jeho rána pravačkou byla ale nepřesná.
44'
Abdoulaye Doucouré si našel prostor na střelu zpoza šestnáctky, ale trefil jen obětavě blokujícího Mamadoua Sakha.
43'
Hosté šli poté do rychlého brejku po levé straně, ale výborný obranný skluz předvedl Étienne Capoue.
43'
Na centr na zadní tyč si naskakoval Troy Deeney, ale byl u něj Joel Ward, který ho k zakončení nedostal.
42'
José Holebas sice ještě stihl míč u levé postranní čáry, ale pak neodcentroval před Ward. Watford bude mít rohový kop.
41'
Troy Deeney šel do souboje kapitánů s Lukou Milivojevičem hodně tvrdě a fauloval.
40'
Joel Ward poslal vysokou svíci směrem dopředu. Hlavičku vyhrál Schlupp a míč prodloužil za sebe, ale pak už se k balónu nikdo z hráčů Palace nedostal.
39'
Zaha si vůbec nerozuměl se svými spoluhráči, poslal svou přihrávku na levé křídlo jen do autu.
38'
Abdoulaye Doucouré v hlavičkovém souboji s Schluppem fauloval, Crystal Palace může rozehrávat z prostředka hřiště.
37'
Daryl Janmaat si nenechal říct, přidržel si Zahu a inkasoval žlutou kartu.
36'
Mimo hru se na hřiště po souboji se Zahou sesunul na trávník Janmaat. Rozhodčí se snaží oba hráče uklidnit.
35'
Domácí se pokusili svou rozehrávkou trochu uklidnit a zpomalit hru, ale to se jim moc nepovedlo. Pod tlak se totiž dostal Ben Foster, kterého nepříjemně napadali hráči soupeře.
33'
Daryl Janmaat si v rychlosti narazil míč s Abdoulayem Doucourém a pak už z pravé strany posílal finální míč před branku. Ten ale místo toho zachytil Ward a před Pereyrou odkopl.
32'
Teď se zase Holebas musel činit v obraně, když skluzem na poslední chvíli odebral míč McArthurovi. Pak už míč chytil do svých rukavic Foster.
31'
Tu rozehrál José Holebas, ale ne zrovna ideálně, protože všechny své spoluhráče překopl.
30'
James McArthur fauloval zezadu Christiana Kabaseleho, domácí budou mít standardní situaci.
29'
Benteke se ocitl za obranou Watfordu, takže když na něj směroval centr, odpískal rozhodčí ofsajd.
29'
Znovu byl v akci brankář Watfordu Ben Foster. Tomu se ale rozehrávka nepovedla, míč poslal jen do autu.
28'
José Holebas udržel na zádech dotírajícího Joela Warda, pokryl si míč, který došel až do zámezí. Takže to bude výkop od branky Watfordu.
27'
Watford se dopustil kvůli své nepřesné kombinaci na útočné polovině hřiště zbytečné ztráty míče.
26'
Znovu byli fotbalisté Crystal Palace směrem dopředu aktivní, kolmá přihrávka na Christiana Bentekeho ale byla příliš dlouhá.
25'
Zatím je zápas hraný v hodně dobrém tempu, hra se přelévá z jedné strany na druhou. Dvě velké šance měli hosté, ale ty vychytal Foster.
24'
Mamadou Sakho se střetl v mužném souboji s Troyem Deeneym. Výsledkem je ale jen výkop od branky Crystal Palace.
23'
Hosté se hned vydali dopředu, ale nedokázali využít toho, že se Fosterovi následně moc nepovedla rozehrávka.
22'
Troy Deeney šikovně naznačil střelu a místo toho nechal míč dojít až na Roberta Pereyru. Tomu ale pokus o technický obstřel nevyšel.
21'
Rohový kop už pro hosty nebezpečný nebyl, ve vzduchu kraloval Wayne Hennessey.
20'
Joel Ward podskočil centr z pravé strany a z voleje díky tomu mohl na zadní tyči zakončovat Roberto Pereyra. Jeho volej byl sražen na rohový kop McArthurem.
20'
Fauloval Wilfried Zaha, takže kopat se bude proti brance Crystal Palace.
19'
Neúnavný Andros Townsend znovu hledal své spoluhráče centrem z pravé strany, ale našel jen připravené rukavice Bena Fostera.
17'
Will Hughes předvedl něco mezi střelou a centrem, každopádně nikdo jeho myšlenku nepochopil.
16'
Crystal Palace ale šli vzápětí do rychlého protiútoku a znovu to byl Andros Townsend, kdo skvělou přihrávkou vybídl svého spoluhráče ke skórování. Jenže James McArthur v souboji s Fosterem z očí do očí neuspěl. Další skvělý zákrok domácího brankáře.
15'
Wayne Hennessey rozehrál dlouhým výkopem až na polovinu soupeře. Tam se ale fotbalisté Palace dlouho s míčem na kopačkách neudrželi.
14'
Tentokrát se ovšem museli hosté bránit, ale dobrou práci odvedl krajní obránce Patrick van Aanholt, který nebezpečí ve vlastní šestnáctce nedopustil.
13'
Úvod utkání zatím patří spíše hostům, ale daří se jim jen do finální fáze. Pak už to ideální není.
12'
Hosté mohli jít do vedení! Po centru z pravé strany od Townsenda se dostal k nebezpečné hlavičce belgický útočník Christian Benteke, ale skvělý zákrok proti němu vytáhl Ben Foster.
11'
Andros Townsend se málem dostal na hranici pokutového území až ke střele, ale znovu se skvěle do obrany zapojil útočník Watfordu Deeney a míč mu sebral.
9'
Patrick van Aanholt byl u míče jako první a pak po fauloval domácí obránce Daryl Janmaat. Tentokrát se to obejde bez žluté karty.
7'
Wilfried Zaha šel hodně tvrdě do souboje s Josém Holebasem a i když ho nezasáhl, jen za úmysl dostává žlutou kartu.
7'
Troy Deeney je silný i ve vzduchu, což právě dokázal, když vyhrál hlavičkový souboj, Ale hlavičkoval z velké dálky, takže Wayne Hennessey neměl problém míč chytit.
6'
Útočnou snahu Watfordu zastavil zdvižený praporek pomezního rozhodčího.
5'
Andros Townsend poslal pěkný nadýchaný centr na zadní tyč, ale tam byli dva hráči Crystal Palace, který se nedokázali dohodnout, takže nakonec nezakončil nikdo z nich.
4'
Máme tu první žlutou kartu utkání. Dostal ji Étienne Capoue za faul na unikajícího Wilfrieda Zahu.
3'
Domácí měli problémy s rozehrávkou a ocitli se před svým vápnem pod tlakem. A tak se jim vydal vypomoci útočník Troy Deeney a vyvezl míč.
2'
Z levé strany letěl z kopačky Roberta Pereyry centr před branku. Nabíhal si na něj Andre Gray, ale pár decimetrů mu chybělo.
1'
Domácí Watford hraje ve svých tradičních žluto-černých pruhovaných dresech a útočí zprava doleva. Hostující Crystal Palace hrají ve své venkovní bílé kombinaci.
1'
Hráči obou mužstev už se rozestavují do svých základních pozic, už za malou chvíli utkání začne.

Watford FC: Foster – Janmaat, Cathcart, Kabasele, Holebas – Capoue, Doucouré – Hughes, Pereyra – Deeney (C), Gray.
Náhradníci: Gomes – Prödl, Mariappa, Masina, Femenía, Sema, Success.

Crystal Palace FC: Hennessey – J. Ward, Tomkins, M. Sakho, van Aanholt – Townsend, Milivojević (C), McArthur, Schlupp – Ch. Benteke, Zaha.
Náhradníci: Guaita – Kelly, Riedewald, Meyer, Kouyaté, Sörloth, J. Ayew.

Rozhodčí: Taylor – Beswick, Nunn.
Vzájemné zápasy

V minulé sezóně spolu tyto dva týmy odehrály dvě utkání v rámci Premier League a lépe ze vzájemné bilance vyšlo Crystal Palace. To nejprve v rámci 17. kola vyhrálo na domácím hřišti 2:1, když na Janmaatův gól ve druhém poločase reagovali Sako a McArthur. V 35. kole se pak na Watfordu urodila bezbranková remíza. Crystal Palace se proti Watfordu daří, neprohrálo si ním už pět zápasů v řadě. Doma ale na druhou stranu Watford s tímto soupeřem sedm soutěžních zápasů po sobě nevyhrál.
Crystal Palace FC

Crystal Palace patří spíše ke skromnějším týmům v Premier League, od kterého se nic velkého nečeká, ale klidně může překvapit. Hlavní bude pro tento tým se zachránit, cokoliv navíc bude příjemným bonusem. Loňská sezóny Crystal Palace vyšla, díky výbornému závěru se vyšplhalo až na jedenáctou příčku. V přípravě na novou sezónu Crystal Palace odehrálo hned osm přípravných zápasů s výbornou bilancí šesti výher a dvou remíz. Nutno ale říci, že žádného opravdu silného soupeře Palace nevyzvalo. Za zmínku ale stojí výhra 4:1 nad Toulouse. V prvním kole Premier League Crystal Palace zvítězilo 2:0 na hřišti nováčka Fulhamu, poté statečně vzdorovalo Liverpoolu, ale nakonec na jeho hřišti prohrálo 0:2.
Watford FC

Watford je týmem, pro kterého by bylo úspěchem umístění v horní polovině tabulku. V minulé sezóně se mu to nepovedlo, 14. místo bylo bráno jako neúspěch. Na sestupové příčky měl Watford náskok osmi bodů. Novou sezónu zahájil Watford povedenou letní přípravou, během které z pěti utkání tři vyhrál a zbylé dva remizoval. V generálce se rozešel smírně 1:1 se Sampdorií Janov. Dobrou formu si Watford předvedl také do Premier League, kde dokázal vyhrát obě úvodní kola. V tom prvním zvítězil 2:0 doma nad Brightonem a následně vyhrál 3:1 na hřišti Burnley, účastníka kvalifikace o Evropskou ligu.
Zdravím a vítám všechny příznivce anglického fotbalu u sledování on-line přenosu utkání 3. kola Premier League mezi týmy Watford FC a Crystal Palace FC. Zápas se odehraje na stadionu Vicarage Road ve Watfordu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.