1. FUTSAL liga - 21. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Svarog Teplice : Česká Lípa - 2. března 2018   20:00

Svarog Teplice
24' Nene  • 27' Nene  • 38' Claudinho
3:6
(0:3)
Česká Lípa
Česká Lípa
12' Fichtner   • 12' Žampa   • 19' Havrda   • 29' Kotek   • 31' Bejda   • 36' Fichtner
Hůla – Kulhánek ("K"), Baran, Borges, Pereira, Beran, Künzl, Kasal, Cibrík, Černý, Číhal, Klíma, Claudinho, Nene
Nagy, Čurda – Vrtal
SH Teplice
Česká Lípa
Kirov – Bejda ("K"), Bažant, Žampa, Švec, Havrda, Bialek, Fichtner, Kubelka, Rott, Kotek, Sochůrek

Démoni se dnešní výhrou zachraňují v lize, Svarog má před posledním kolem a playoff o čem přemýšlet. Hezký večer.
40'
Tepličtí ještě obléhají branku, ale českolipská tvrz drží pevně.
39'
Nevypadá to, že by Svarog s vývojem zápasu dokázal ještě něco provést, Česká Lípa si odveze tři body.
38'
Teplice právě vstřelily branku!
Přece jen jiskřička naděje pro domácí, vykřesal ji přesnou střelou CLAUDINHO – 3:6.
36'
Démoni právě vstřelili branku!
Hosté trestají další teplickou power-play, po Baranově šanci míč uzmul TOMÁŠ FICHTNER a poslal míč do prázdné branky – 2:6.
35'
Bejda prakticky překonal Hůlu, ale jeho brankovou konstrukci už ne.
34'
Ani Baran si zblízka na Kirova nepřišel.
33'
Neneho střelu vykopl z čáry Kirov!
31'
Pátý gól do teplické sítě přidává hostující kapitán STANISLAV BEJDA – 2:5.
30'
Kotek stáhl utíkajícího Neneho a proti karetnímu trestu ani neprotestuje.
29'
Nedáš – dostaneš! Domácí spálili tutovku, kterou chytil Kirov, následně domácí reklamovali aut, který byl přisouzen hostům, ti rychle rozheráli v době, kdy se domácí ještě marně hlásili o míč, Fichtner míč nakopl na osamoceného TOMÁŠE KOTKA a ten počtvrté rozjásal své družstvo – 2:4.
28'
Žampa opět zkoušel využít toho, že Svarog hraje bez brankáře, míč těsně minul branku.
27'
Claudinho poslal míč před branku a NENE EDILSON prostřelil Kirova – 2:3.
26'
Pereira patrně trefil rukou do obličeje Kotka, ale míč už byl v zámezí a navíc se jednalo o spíše nešťastný, než úmyslný zákrok.
24'
Rott pádil na branku, jeho zakončení chyběla přesnost.
24'
NENE EDILSON napřáhl a výstavní trefou nedal Kirovi šanci – 1:3.
22'
Černý u sudího Čurdy reklamuje faul, ale ten si stojí za svým názorem a pískat se nebude.
22'
Beran vypálil a jeho projektil trefuje tyč!
21'
Poločas končí překvapivým výsledkem 0:3, Svarog bude mít s otáčením výsledku a také s hájením šestého místa v tabulce hodně práce.
20'
19'
ONDŘEJ HAVRDA si vzal míč a zacpal ústa zívající teplické bráně – 0:3.
18'
Domácí se uchylují k power-play.
18'
Havrda ostře zajel do Černého, dostává žlutou kartu.
18'
Rott střílel z úhlu a Hůla měl co dělat, aby míč vykopl špičkou kopačky.
17'
Hosté už se radovali ze třetího gólu, ale sudí Nagy míč za brankovou čarou neviděl...
16'
Hůla vykopl míč a ohrozil naše stanoviště.
14'
V krátkém časovém sledu se roztrhl pytel s fauly, obě strany teď mají na kontě čtyři.
13'
Claudinho sestřelil Kubelku, na fauly 3:3.
13'
Tepličtí se snaží odpovědět, leč prozatím marně.
12'
Švec rozehrál z autu a VIKTOR ŽAMPA věděl, co s míčem – 0:2.
12'
A hosté udeřili, po dobře sehrané akci se prosazuje TOMÁŠ FICHTNER.
10'
Nějakou dobu již čekáme na šanci, hosté přijeli na Svarog dobře připravení.
8'
Kubelka srazil Neneho, na fauly srovnáno na 2:2.
6'
Kirov vyběhl s míčem až k brance kolegy Hůly, ztratil míč, který se pokusil Kasal usměrnit do hostující sítě, ale s přesností si nepotykal.
6'
Baran s Kasalem předvedli rychlou akci, pro kterou ale neměl porozumění brankář Kirov.
4'
Kasal zbytečně fauloval Fichtnera u postranní čáry, ale žádná pohroma pro Svarog se nekonala.
3'
Po evidentním faulu hostující obrany rozehrával Nene standardku na Černého, ten trefil boční síť.
3'
První příležitost také pro domácí, Nene ale netrefil bránu.
2'
Borges vystoupil proti rozehrávce z autu dříve, než byla provedena, tudíž je odměněn žlutou kartu od sudího Čurdy.
2'
Havrda střílel a Pereira jeho střelu zblokoval, v úvodu mají překvapivě více ze hry hosté.
1'
Havrda rozehrával na Kotka, tomu chybělo málo, aby byl u míče včas. Kdyby však byl, mohl střílet do odkryté brány gólmana Hůly.
1'
Domácí si záhy připisují první faul.
1'
První českolipská akce měla jepičí život, zabilo ji zámezí teplické hrací plochy.
1'
V posledním utkání základní části na domácí palubovce teplického Svarogu přivítá domácí celek soupeře z České Lípy.

Tepličtí hrají o lepší výchozí pozici pro play off. Drží se na šesté příčce, s tříbodovým odstupem jim dýchá na záda pražská Slavia. Ve vyřazovací fázi čeká Svarog buď Interobal Plzeň, nebo Gardenline Litoměřice.

Českolipští mají jiné starosti. S jednobodovým náskokem drží prvoligovou licenci i pro příští ročník před Jeseníkem, o další čtyři body zaostává Třinec. Z týmů, které hrají o záchranu, má nejlepší pozici patnáctibodový Mělník, který má o tři body více, než Česká Lípa.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.