Plzeň byla od druhé třetiny lepším týmem a zaslouženě dnes získala mečbol. Druhou trefu Plzně vstřelil ve 46. minutě Nicholas Johnson, který byl dostatečně důrazný na brankovišti a Plzeň je krok od mistrovského titulu! Série se v pátek přesouvá na led Plzně. V pátek tak mají plzenští velikou šanci ukončit sérii a získat mistrovský titul. V případě, že by zlínští dokázali srovnat stav série na 3:3, sejdeme se zde v neděli.

Z dnešního utkání je to všechno, napočtenou.
60:00
59:49
Sedláček je na střídačce, Straka netrefil odkrytou klec.
59:37
Vše je připraveno a může se vhazovat před Sedláčkem. Zlínští už jen tězko vyrovnají.
59:37
Na stadionu zkolaboval někdo z diváků a díky tomu byla celou dobu přerušena hra.
59:37
Hra je stále přerušena.
59:37
Fanoušci Plzně zapálili světlice a stadion je zahalen do dýmu.
59:37
Navíc jsou tu dvě minuty pro domácího Tesaříka (ZLN) a je po nadějích Zlína na vyrovnání.
59:23
Hosté kontrolují hru, Čajánek za brankou zalehl hostujícího Kováře, vypadá to, že o vítězi dnes máme rozhodnuto.
58:49
Plzeň ale kontroluje hru a domácí se nemohou dostat do protiútoku.
58:34
Ševci se usadili v útočném pásmu a snaží se něco vymyslet.
58:16
Čas je pro domácí hokejisty momentálně veliký nepřítel, buly před Sedláčkem.
57:35
Plzeň nepouští domácí hokejisty do ničeho vážnějšího a kontroluje si jednogólový náskok.
57:08
St. Pierre může na led a Škoda Plzeň hraje v pěti.
56:57
Hamrlíkova střela z první Mazance nepřekvapila. Přesilovka se domácím pomalu ale jistě krátí.
56:49
Kovář se ve vlastním oslabení vydal na výlet a naspořil potřebný čas v oslabení.
56:28
Plzenští si rozumí s pukem a opět vyhazují k Sedláčkovi.
56:15
Diváci ženou svůj celek dopředu ale Leškova příhra na Tesaříka byla bohužel moc prudká a domácí znovu rozjíždějí akci od vlastní branky.
55:43
Holík naznačil střelu a poté trefil boční konstrukci branky.
55:27
Plzni se poprvé povedlo vyhodit, domácí se opět tlačí do zakončení.
55:12
Holík dorážel těsně vedle Veselého pokus.
55:02
Ševci si vynutili přesilovou hru, pět minut před koncem mají možnost vyrovnat stav utkání. Vyloučen je Nicolas St. Pierre (PLZ) 2 minutami za hákování.
54:47
Linhartovu střelu v poslední chvíli zblokoval jeden z plzeňských, domácí okupují branku Plzně.
54:25
Vhazování ve středním pásmu, plzenští jsou stále lepším celkem, domácí už nemají mnoho času na vyrovnání.
53:46
Mazanec dobře viděl Ondráčkovo nahození z rohu kluziště, na druhé straně vypadla z lapačky domácímu brankáři střela Straky, ovšem k dorážce už se nikdo z hostů neprotlačil.
53:16
Holík byl v malé rychlosti a nedokázal projít přes obranu Plzně.
52:48
St. Pierre nahodil puk vysokým obloučkem, aby hosté mohli vystřídat. Zlínu se nedaří dostat se do pořádné šance.
52:31
Kratěnova střela ze středního pásma sražena mimo zlínskou klec.
52:13
Nahození jednoho z plzeňských beků se ocitlo na zlínské střídačce, po komerční pauze následuje buly ve středním pásmu.
51:53
Kostourek v dobré pozici ještě posouval na Veselého, k tomu už ale puk nedorazil. Tahle šance může domácí hokejisty mrzet.
51:25
Veselý dorážel Zámorského odraženou střelu od zadního mantinelu, Mazanec byl však pozorný.
51:18
Teď ale Mozík rozehrál hodně nepřesně a je z toho icing.
50:49
Zlínští se těžko dostávají před Mazance, Plzeň hodně dobře brání střední pásmo.
50:23
Mazanec musel zasahovat proti střele jednoho ze zlínských obránců, buly před brankou hostí.
50:18
Kostourek hledal přihrávkou Čajánka, u puku byl však dříve hráč plzeňské Škodovky a hosté raději zvolili střídaní.
49:38
Sedláček musel přikrýt kotouč pod lapačku před dotírajícím Vampolou.
49:27
Rozhodčí jasně rozpažil, branka tedy dosažena nebyla. Plzeň má stále k dobru jednobrankové vedení.
49:27
Debata je napínavá, záběry na kostce byly hodně zajímavé.
49:27
Rozhodčí už konzultuje předchozí situaci s videem, uvidíme jakého verdiktu se nakonec dočkáme.
49:27
Na druhé straně promáchl gólovou šanci Pavel Kašpařík. Ševci zase hrozili z protiútoku a bomba Hamrlíka jen o milimetry minula levou tyčku plzeňské branky.
48:19
Balaštík z velikého úhlu nepřekonal připraveného Mazance, vzápětí se ve skrumáží neprosadil ani Köhler, sudí naznačovali, že se bude volat video, protože jeden z obránců puk rukavicí vytáhl z brankové čáry.
47:49
Straka pouze nahodil puk lehce do útočné třetiny a hosté střídají.
47:31
Hra je přerušena, protože Hanzlík přihrál puk rukou. Vhazovat se bude v blízkosti Mazance.
47:16
Po delší pasáži, kdy měli kotouč na hokejkách hokejisté Plzně se po komerční přestávce bude vhazovat ve středním pásmu. Hosté jsou aktivnější a chtěji přidat ještě jednu branku.
46:02
Vampola se řítil do šance, jeho tvrdý pokus Sedláček konečkem betonu vytěsnil do rohu kluziště.
45:34
Hosté jsou po vstřelené brance aktivní, domácí se nemohou dostat z pásma.
45:16
Buly před Mazancem.
45:10
Plzeň právě vstřelila branku!
Indiáni okamžitě zbytečné vyloučení domácích trestají. Kotouč se po nahození Kováře dostal před Sedláčka, kde prokázal potřebný důraz NICHOLAS JOHNSON. Kotouč doskákal za brankovou čáru a hostující fanoušci jsou ve varu. Asistence: Jan Kovář, Martin Straka.
45:04
Čajánek přišel v souboji o hokejku a musel si půjčit náhradní ze střídačky.
44:54
Zbytečné vyloučení na straně domácích, Ondřej Veselý (ZLN) posunul branku a Zlín bude hrát ve čtyřech.
44:34
Zlínští trochu zaváhali při střídání a Kovář otestoval prudkou střelu pružnost Sedláčkova betonu.
44:16
Plzenští se museli díky tlaku Zlína osvobodit až za cenu icingu.
43:39
Veliká šance domácích, puk se po zmatcích před Mazancem odrazil na modrou k Balaštíkovi, ten ale nastřelil pouze bránícího hráče do chráničů.
43:16
Plzeň ztroskotala v akci na nepřesné rozehrávce, do předu míří s pukem na holi Leška.
42:42
Zlín zvládl tohle oslabení hodně dobře, Zámorský může na led.
42:33
V oslabení se protlačil ke střele obránce Matějíček, Mazanec nastavoval lapačku ale zasahovat nemusel.
42:08
Kotouč se po vyhození Čajánka ocitl v hledišti, na vyloučení to ale není, buly ve středním pásmu.
41:43
Špačkovu nahrávku nikdo z jeho spoluhráčů nezachytil, ševci opět vyhazují puk před branku Mazance.
41:15
Leška nezazmatkoval, chvíli podržel puk a poté Zlín osvobodil alespoň na chvilku.
40:56
Linhartovi se povedlo podél mantinelu vyhodit puk do bezpečí.
40:42
Plzeň vstoupila aktivně i do poslední třetiny a hned si vynutila přesilovou hru. Petr Zámorský (ZLN) 2 minuty za vysokou hůl.
40:25
Straka nastřelil v signalizované výhodě pouze boční síťku.
40:01
Hosté změnili do druhé části přístup a byli lepším celkem. To se jim odměnilo až za pět minut dvanáct! Pouhých 11 vteřin před druhou sirénou si sjel před branku slovenský útočník Jozef Balej, rozhodl se vystřelit, a jeho pokus tečoval za Sedláčka Jan Kovář. Oba celky tak mají do poslední části o motivaci postaráno.

Třetí třetina začne zhruba ve 20:07.
40:00
39:49
Plzenští vyrovnávají 11 vteřin před odchodem do šaten! Balej si sjel před branku, kde střílel švihem na Sedláčka, na poslední chvíli ale šikovně tečoval puk clonící JAN KOVÁŘ a máme srovnáno! Asistence: Jozef Balej, Martin Straka.
39:33
Poslední minuta druhé třetiny a Plzeň opět v útočném pásmu.
39:16
Kombinaci plzeňské formace zmařil ofsajd, buly ve středním pásmu.
38:38
Holíkovu střílenou přihrávku tečoval do protipohybu Mazance Čajánek, Mazanec stačil na poslední chvíli zareagovat.
38:10
Okál si krásně obešel plzeňského beka a poté přihrával do předbrankového prostoru. Tam se však nikdo ze zlínských neukázal.
37:36
Balaštík přejel útočnou modrou a okamžitě prověřil svižnou střelou Mazance.
37:04
Tvrdý zákrok Jeřábka na Köhlera, teď se do zakončení tlačí pro změnu domácí.
36:46
Další pasáž plzeňského tlaku ukončil až vysvobozením domácích z obranné třetiny rozehrávkou Holík.
36:18
Hosté jsou momentálně aktivnějším celkem a neustále dělají dusno před Sedláčkem. Mazanec se prozatím v brance nudí.
35:37
Ondráček lehce tečoval Melenovského pas a zlínští se osvobozují.
35:19
Tlak hokejistů Plzně ukončila až střela jednoho z hostí do připraveného Sedláčka. Domácí brankář chytá zatím ve veliké pohodě.
35:10
Köhler a vzápětí ani Balaštík, nikomu z nich se nepovedlo puk poslat pryč z obranné třetiny.
34:37
Balaštíkovi se nepodařilo puk vyhodit a hosté jsou stále na puku.
34:15
Indiáni se usadili před brankou Zlína a kombinují s kotoučem.
33:35
Balaštíkovo nahození do neznáma znamená další icing zlínských hokejistů.
33:27
Köhler se jemně dotkl puku ve středním pásmu, ovšem podle rozhodčích se tak nestalo. Icing a buly u Sedláčka.
33:16
Sedláček famózně kryje dorážky plzeňských útočníků. Před brankou domácích bylo dobrou minutku hodně veliké rušno. Obránci v modrém ale vše za pomoci Sedláčka dokázali vyřešit.
32:39
Špačkova střela od modré čáry zamířila mimo tři tyče, Čajánek je na ledě a domácí hrají v plném počtu.
32:13
Vampola je na ledě, Plzeň si zahraje kratičkou přesilovou hru pěti proti čtyřem.
32:11
Komerční přestávka je za námi a může se vhazovat v blízkosti Mazance.
32:11
Puk končí pod ležícím Mozíkem, následuje komerční přestávka.
31:36
Frolo sundal u mantinelu domácího Hamrlíka.
31:28
Jozef Balej (PLZ) 2 minuty hrubost. Hraje se stále 4na4.
31:28
Martin Matějíček (ZLN) 2 minuty hrubost.
31:28
St. Pierre nedokázal bekhendem ani na dva pokusy překonat zlínského brankáře. Vzápětí bránil domácího brankáře obránce Matějíček.
31:18
Balej dlouho držel puk za zlínskou brankou, následné nahození Sýkory končí mimo branku.
30:39
Petr Čajánek (ZLN) měl svoji hokejku příliš vysoko a bude se hrát 4na4. Domácí kapitán vyfasuje dvě minuty za vysokou hůl.
30:20
Hanzlík dokázal zachytit nepřesnou rozehrávku domácích a vyhazuje puk daleko od vlastní branky.
30:13
Přesilovka pro domácí celek, vyloučen je Petr Vampola (PLZ) 2 minutami za nedovolené bránění. Buly po pravici Mazance.
29:46
Köhler dlouho držel puk a poté chtěl o mantinel přihráv na modré čekajícímu Linhartovi. Přihrávka zlínského útočníka byla ale hodně nepřesná a Linhart ji nedokázal zachytit.
29:24
Holík si povodil plzeňského obránce dvměma parádičkami, poté kanadský bek dokázal puk vypíchnout.
29:00
Vampola se snažil překvapit Sedláčka z velikého úhlu, domácí brankář se natěsnal na levou tyč a puk do branky nepustil.
28:46
Vhazuje se před brankou Zlína.
28:10
Hraje se bojovný a rychlý hokej na obou stranách. Další úspěšný zásah si připisuje domácí brankář Sedláček.
27:29
Balej si parádně předhodil puk přes sebe, zmátl zlínského beka a tvrdou střelou zápěstím zaměstnal zlínského Sedláčka.
27:01
Nepřesnost hostí mohl trestat střelou od modré Holík, chybu napravil na poslední chvíli blokující Kratěna.
26:33
Straka vletěl do útočného pásma a předložil puk ke střele Johnsonovi, do střely hostujícího hráče vložil hůl Tesařík a hostujícímu hráči hůl nevydržela.
26:17
I před brankou plzeňských hráčů se strhla menší strkanice po atakování zlínských útočníků.
26:17
Leškova střela z voleje končí na připraveném Mazancovi.
26:04
Leška mohl upalovat na plzeňskou klec, puk se mu však zamotal ve středním pásmu mezi bruslemi.
25:47
Dvořák si počínal hodně důrazně před Sedláčkem, to se nelíbí domácím obráncům, kteří už útočníka hostí pacifikují.
25:39
Köhler puk pouze lehce tečoval za plzeňskou branku a Jeřábek zakládá akci hostů.
25:23
Čajánek s Holíkem vtáhli puk do útočné třetiny, jemná teč druhého jmenovaného ale branku ani nezasáhla.
24:53
Sedláček musel řešit ošemetnou situaci zalehnutím kotouče, zlínský brankář si chvíli nebyl jistý, kde se kus černé gumy nachází.
24:27
Melenovský šikovně vydoloval puk v souboji v rohu kluziště a nahrával mezi kruhy Okálovi. Lehoučký pokus z hokejky zlínského bojovníka stačil Mazanec vytěsnit špičkou levého betonu.
24:09
Po úmyslném ofsajdu domácích se hra přesouvá před Sedláčka.
24:02
Köhlerovo vysoké nahození si Mazanec pečlivě pohlídal nastavenou lapačkou.
23:42
Linhart nezachytil kotouč na útočné modré a domácí musejí znovu zakládat akci od Sedláčka.
23:27
Leška jemně tečoval Řezníčkovu přihrávku a tím musel vyjet z branky Mazanec. Plzeňský brankář chtěl založit proritútok hostí, místo toho však jeden z obránců Plzně zahrál icing.
22:47
Čajánek byl ve středu kluziště sražen lehce k ledu, rozhodčí dnes pískají pouze ostřejší fauly.
22:31
Mozíkovo nahození znamená zakázané uvolnění.
22:01
Oba týmy jsou kompletní.
21:32
Plzenští se nastěhovali při hře čtyři na čtyři na chvilku před Sedláčka, vymyslet se jim ale nic nepovedlo.
21:16
Balaštíka u mantinelu čistě zastavil obránce Frolo.
20:48
Proti střele Baleje Sedláček nemusel zasahovat.
20:26
Ševci se okamžitě derou před branku Mazance.
20:01
20:00
Jan Kovář (PLZ) 2 minuty za hrubost.
20:00
Petr Zámorský (ZLN) 2 minuty hrubost.
Druhá část začne asi v 19:11.
Úvodní třetina byla hodně ostrá a hrálo se v rychlém tempu. Po sérii zakázaných uvolnění Plzně se domácí dostali díky výstavní akci domácích zakončenou Köhlerem do vedení, a tempo se začínalo stupňovat. Více práce měl ovšem hostující Mazanec, ten musel krotit nepříjemné pokusy domácích útočníků a pořádně se při nich zapotil. V závěru se začalo hrát i hodně do těla, takže se ve druhé třetině máme na co těšit.

Zásahy brankářů: Sedláček (5) – Mazanec (7)
Melenovský byl po vhazování tvrdě atakován a na ledě se strhla menší rozmíška.
20:00
19:58
Ještě jedno buly před Mazancem.
19:58
Za hostující brankou zůstal ležet bez přilby jeden z hokejistů Plzně. Hra je přerušena a hráč hostí odjel po svých na střídačku.
19:39
Zlínští jeli na branku Plzně v přečíslení, zlínský centr svojí nepřesnou přihrávkou ale zbrzdil akci domácích.
19:02
Poslední minuta první třetiny.
18:28
Před Sedláčkem se rozjetý Dvořák opřel veškerou silou do Matějíčka. Ten samozřejme souboj nemohl ustát, hraje se hodně tvrdě.
17:58
Ondráček si obešel plzeňského beka a zakončoval střelou mezi betony. Mazanec měl s pokusem zlínského útočníka menší komplikace.
17:43
Okál sejmul u hrazení Kováře, publikum to ocenilo hromovým potleskem.
17:32
Hamrlík si na svá léta počínal za vlastní brankou hodně tvrdě a odnesl to Johnson a posléze i Straka.
17:00
Hostující Johnson byl atakován za zlínskou brankou, následně se hostující útočník ocitl na ledě a hra byla přerušena. Buly po levé ruce zlínského brankáře.
16:32
Vlasákovo nahození od mantinelu končí v připravené Sedláčkově lapačce.
15:53
Hosté dobře clonili před Sedláčkem, ten neviděl ani střelu z hole Hanzlíka.
15:36
Střelu Lva Sedláček přes clonící útočníky Plzně ani neviděl, měl štěstí, protožě rána prolétla jen těsně vedle jeho pravé tyčky.
15:08
Po zakázaném uvolnění hokejistů Zlína se bude vhazovat po pravé ruce Sedláčka.
14:35
Kovář je na ledě, Plzeň první oslabení zvládla výborně.
14:21
Balaštík jemně tečoval nahození Hamrlíka, kotouč se odrazil těsně vedle levé tyčky. Plzeň se následně osvobozuje díky vyhození Martina Straky.
13:48
Hosté se zatím velmi dobře brání ve čtyřech.
13:27
Köhler puk nechtěně ztečoval na Hanzlíka a ten osvobozuje Plzeň v oslabení.
12:59
Nahození Holíka s zpracoval Kratěna a posílá puk na Sedláčka.
12:48
St. Pierre okamžitě po vyhraném buly posílá puk pryč z obranného pásma.
12:35
Druhým vyloučeným na straně hostí je útočník Jan Kovář (PLZ) 2 minuty za hákování.
12:30
Plzenští hráli v útočném pásmu hodně tvrdě a zákrok na Okála už rozhodčí trestají dvěma minutami.
11:47
Puk se odrazil přímo na modrou čáru, kde si sjížděl St. Pierre. Kanadskému obránci puk přeskočil přes hokejku.
11:29
Okál se dokázal rychle otočit s kotoučem v útočném pásmu, nebyl však připraven na tvrdý atak Špačka.
10:57
Lev pálil z otočky, nastřelil místo puku pouze hokejku bránícího Lešky.
10:39
Kratěna se snažil svým pokusem z úhlu překvapit Sedláčka, ten musel po kotouč skočit rybičkou. U zlínské branky poté provkoval plzeňský Kašpařík, který si něco vyřikával s kapitánem Čajánkem.
10:23
První zakázané uvolnění hokejistů Zlína. Buly před Sedláčkem.
9:46
8:58
Domácí mají obrovský tlak v útočném pásmu, Okálova střela jen prosvištěla kolem pravé šibenice Mazancovy branky.
8:46
Do akce se opět tlačil střelec první branky domácích, kotouč mu pádem pod nohy vypíchl opět navrátilec Špaček.
8:31
Köhler už se chystal na druhý únik na Mazance. Na poslední chvíli ho ale dokázal zastavit u hrazení Špaček.
8:04
Linhartovo nahození musel Mazanec srazit výrážečkou do rohu kluziště.
7:46
Petr Holík (ZLN) 2 minuty hrubost. Hraje se 4na4.
7:46
Pavel Kašpařík (PLZ) 2 minuty za hrubost.
7:46
Jeden z hostujících hráčů tam zbytečně dotíral na Sedláčka a hned na to se do sebe pustili Holík s Kašpaříkem.
7:43
Čajánek z otočky přihrával před branku, přihrávku ale nikdo ze spoluhráčů nečekal a plzenští mohou dopředu.
7:29
Veselého pokus z mezikruží byl sražen do bezpečí. Buly před Mazancem.
7:14
Kotouč po nahození jednoho z plzeňských hráčů končí v ochranné síťce. Po komerční přestávce se bude vhazovat ve středním pásmu.
6:56
Zlín právě vstřelil branku!
Zámorský našel geniálním pasem na útočné modré číhajícího BEDŘICHA KÖHLERA. Zlínský útočník upaloval sám na Mazance a střelou zápěstím posílá svůj tým do vedení. Pochvalu za nahrávku si zaslouží Petr Zámorský a Tomáš Linhart. První branka domácích byla z kategorie výstavních.
6:28
Domácí mají slibný tlak a obránci Plzně jsou v pořádném zápřahu.
5:54
Veselý našel parádním pasem střílejícího Holíka, Mazanec výborně vykopl betonem.
5:32
Okálova střela byla sražena do prostoru mezi kruhy, kde si najížděl Melenovský. Ani ten ale nedokázal dorazit sražený puk na branku. Největší šance domácích.
5:13
Na ledě zůstal ležet Petr Vampola, rozhodčí hru přerušují. Plzeňský útočník za pískotu opouští led po vlastních.
4:43
Sedláček vyjel za branku a nechtěně poslal puk na hůl plzeňského Petrušky, plzenští ale nedokázali využít nepřesné rozehrávky domácího brankáře.
4:26
Modrobílým se dnes vůbec nedaří rozehrávka, další icing.
4:11
Vlasák se snažil vyhodit puk pouze do středního pásma, ale nikdo ze spoluhráčů tam nebyl. Další icing v podání hostí.
3:52
Plzenští nepřesně rozehráli, nikdo ze zlínských toho využít nedokázal. Hosté ovšem potřetí vyhazují na zakázané uvolnění a následuje další buly před Mazancem.
3:28
Druhé zakázané uvolnění hokejistů Plzně. Hraje se opatrně hlavně z defenzivy, nikdo z celků se nechce dopustit sebemenší chybičky.
2:53
Leška namazal na útočnou modrou Strakovi a vše musel řešit pozorný obránce Linhart.
2:34
Leška nabil na modrou Hamrlíkovi. Jeho tvrdý projektil minul branku Mazance.
2:07
Zlínští neudrželi moc dlouho kotouč v útočném pásmu, Špaček jej vyhazuje před Sedláčka.
1:52
Vhazuje se před Sedláčkem.
1:46
Sedláček musel hokejkou vyrážet tvrdou střelu jednoho z plzeňských útočníků.
1:29
Nahození Matějíčka těsně před Mazancem poskočilo, gólman hostí byl opět v pozoru.
1:18
Zakázané uvolnění hokejistů Plzně, další buly před Mazancem.
1:08
Mazanec si připisuje první kontakt s kotoučem. Lehké nahození Köhlera poskakovalo a Mazanec musel být ve střehu.
0:36
Kovář se opřel do puku a jen těsně minul levou tyč zlínské branky.
0:22
Špaček se postavil do první obranné formaci k Hanzlíkovi a hned byl u kotouče. Jeho přihrávka ale nikoho ze spoluhráčů nenašla.
00:01

PSG Zlín: Sedláček (Štůrala) – Hamrlík, Linhart, Řezníček, Zámorský, Urbanec, Tesařík, Matějíček, Horák – Balaštík, Leška, Köhler – Okál, Čajánek, Veselý – Ondráček, Kostourek, Holík – Okál, Fořt, Šlahař – P. Sedláček.

HC Škoda Plzeň: Mazanec (Svoboda) – Frolo, Jeřábek, Špaček, St. Pierre, Hanzlík, Havíř, Mozík – Balej, Schleiss, Vampola, Sýkora, Kratěna, Vlasák, Straka, Kašpařík, Lev, Kovář, Dvořák, Petruška, Johnson.

Rozhodčí: Fraňo, Jeřábek – Bláha, Kostka.
Veliké překvapení na straně hokejistů Plzně. Díky zranění v obranných řadách bílomodrých se vrací na led obránce Jaroslav Špaček. Ten v létě ukončil kariéru, ale dnes hlásí překvapivý návrat na led.

Dnešní utkání je do posledního místečka vyprodáno!
Boj o mistrovský titul stále pokračuje! Série pokračovala o víkendu dvěma zápasy na ledě Plzně. Ševci hned v prvním duelu smetli plzeňskou Škodovku 3:0 a dokonce z branky vyhnali Mazance. Druhý duel už si ovšem domácí celek zkušeně pohlídal a naopak střídajícím brankářem byl zlínský Sedláček, ten kapituloval hned pětkrát. Za námi jsou čtyři zápasy, a stav je nerozhodný 2:2.

Dnes se jeden z celků může posunout o krůček blíže k vytoužené trofeji. Do série už by se mohl opět vrátIt zlínský útočník Melenovský, který do série sice zasáhl, ale druhý duel už nedohrál.

Z tábora indiánů to vypadá, že nejistý je start u Ryana Hollwega a obránce Lukáše Poživila. V play-off se přidává na agresivitě a není divu, že žádný z týmů není v plné síle.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:15.