Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  MOSTEČTÍ LVI : Kobra - 21. srpna 2019   17:30

MOSTEČTÍ LVI
02:05' Čmolík  • 17:01' Smolka  • 17:42' Mála  • 27:25' Drašar  • 29:50' Mála  • 32:23' Smolka  • 38:51' Mála
7:2
(3:0, 4:0, 0:2)
Kobra
Kobra
42:46' Knesl   • 49:41' Mrkvička
Hosnedl (Kopýtko) – Fučík, Polák, Havlík, Přibyl, Urbánek, Kuncl – Nedrda, Kýhos, Smolka – Böhm, Čejka, Čmolík – Drašar, Bakrlík, Mála. Trenér: Vladimír Machulda
Hlinka – Klika, Majerčín
Zimní stadion Ivana Hlinky, Litvínov
203 diváků
Kobra
Sochůrek (Langer) – Mrkvička, Knesl, Drahorád, Valík, Šefl, Štěpánek – Tondr, Bříška, Plíhal – Smejkal, Hlinka, Heldák – Rohlík, Slanina, Petrov – Mucha, Netolický, Šeba – Hrubý. Trenér: Miloslav Šeba

Mostečtí LVI v prvním domácím zápase rozcupovali hosty z Kobry Praha 7:2, po třetinách 3:0,:0 a 0:2. Utkání okořenily i bitky a vynikající výkon domácího Lukáše Hosnedla, který skandující fanoušky odměnil naskočením na hrazení. Tak zase zítra a Dycky Most!
56:27'
Lukáš Hosnedl a jeho lapačka!! Opět bezchybný.
56:02'
Tomáš Přibyl vyhazuje přes všechny čáry
55:35'
Lukáš Hosnedl vyráží střelu maskou
55:23'
Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Mála – 2 min., sekání).
54:51'
Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Polák – 2+2 min, hrubost).
Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Bříška – 2 min., hrubost).
54:51'
Za brankou domácích došlo k hromadné bitce
53:58'
Vhazuje se po pravé straně Lukáše Sochůrka
52:58'
Víťa Nedrda ztratil na útočné modré, ale hostující Milan Antoš neujel tak, aby mohl zakončit
Kobra právě vstřelila branku!
Tak Kobra přeci jen ještě skóruje. Branku vstřelil po nenápadné akci TOMÁŠ MRKVIČKA, asistence: Kamil Bříška
49:28'
Zakázané uvolnění Lvů
49:22'
Kotouč se málem dostal k Lukáši Tondrovi, útočníkovi Kobry chyběl kousek.
48:41'
Pavel Smolka byl chvilku v pravém mezikruží sám. Překonat Lukáše Sochůrka nedokázal
47:08'
Kotouč se po přihrávce Františka Mály kutálel před brankou hostů. Nikdo kotouč nedokázal nasměrovat za záda statečného Aleše Sochůrka, který si kalich hořkosti vypije asi až do konce zápasu
42:46'
Hosté se konečně dočkali, po obléhání branky Lukáše Hosnedla se trefil ALEŠ KNESL. Asistence: Kamil Bříška
41:46'
David Drašar zpoza hráče vyzkoušel pozornost Lukáše Sochůrka
40:35'
Karel Plíhal byl sám před Lukášem Hosnedlem. Domácí početný fanklub vyvolává jeho jméno
40:01'
Mostečtí LVI ve druhé třetině navýšili náskok na úctyhodných 7:0, když se o branky podělili David Drašar, František Mála, Pavel Smolka a svoji třetí branku v dnešním utkání vstřelil opět František Mála. Závěr druhé třetiny okořenila bitka Františka Bakrlíka s Karlem Šeflem, kdy hlavně domácí útočník neudržel nervy na uzdě a lítaly pěsti a dres hostujícího Šefla byl přes hlavu. Nechybělo pár peprných výrazů a hozená helma na trestné lavici.
40:00'
38:51'
MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku!
A je tu další branka domácích. V Litvínově se jim daří. Svoji třetí branku vstřelil FRANTIŠEK MÁLA. Asistence: Jakub Čmolík a David Drašar
Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Bakrlík – 5 min. + osobní trest do konce utkání, hrubost).
Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Šefl – 2+2 min + 10 min. osobní trest, hrubost). František Bakrlík se tak trochu projevil jako Hannibal Lectr, Nejdřív mu trošku vytekly nervy a nakonec letěla helma přímo na lavičku trestoměřičů.
32:23'
Rozborka zborka hostující obrany. Hoši si to házeli jako v tréninkovém bagu a hostující obrana plnila roli statistů. Branku střílí PAVEL SMOLKA, asistence: Vladimír Kýhos a Vítězslav Nedrda
31:28'
Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Mrkvička – 2 min., napadení).
30:47'
Postavení mimo hru hostů
29:50'
Oddechový čas hostů
29:50'
Další krásné sólíčko. Roman Fučík vysunul FRANTIŠKA MÁLU, ten ukázal golmanovi pojď sem kam jdeš a je to 5:0. Asistence: Roman Fučík
29:28'
Kotouč se teď všelijak mihal před Lukášem Hosnedlem. Ten byl pozorný
29:12'
27:25'
A máme tu další krásné sólíčko. Miroslav Kuncl krásně vysunul DAVIDA DRAŠARA a ten se na stadiónu Ivana Hlinky, kde zažil extraligovou premiéru nemýlil. Asistence: Miroslav Kuncl
26:02'
Nestárnoucí Víťa Nedrda zavezl kotouč před hostující branku. Šance z toho však není
25:32'
Hosté se osvobozují vyhozením přes všechny čáry
24:47'
Závar před brankou Lukáše Sochůrka. Ten drží kotouč
24:36'
Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Šefl – 2 min., podrážení).
24:12'
František Bakrlík krásně naše Františka Málu. Gól z toho není, ale mostecké to baví. A nás taky
23:34'
Denis Heldák vyzkoušel Lukáše Hosnedla. Lapačka není děravá
23:08'
Vladimír Kýhos opět šmoulil před brankou. Chtěl přihrát do prázdné, hosté byli proti
22:35'
Pavel Smolka lehce nahodil na branku. Nic vážného
22:01'
Hostující brankář Tomáš Sochůrek rozehrával na dvakrát, což se mu nakonec podařilo
21:41'
21:03'
František Mála se snažil před brankou najít volného Davida Drašara. Hostující obránce zablokoval jeho střelu
20:12'
První jedovku z levé strany vystřelil Tomáš Plíhal. Branku netrefil
20:01'
První třetina přinesla útočný hokej. LVI dokázali vstřelit tři branky, nejdříve se trefil Jakub Čmolík, ke konci třetiny přidali branky Pavel Smolka a z následného útoku ještě trefil branku František Mála.
20:00'
18:33'
Tomáš Plíhal ve slibné šanci trefuje připraveného Lukáše Hosnedla
17:42'
To je válec!!! Když to lepí, tak to lepí. Z následného útoku po krásné akci střílí branku FRANTIŠEK MÁLA. Asistence: František Bakrlík
17:01'
Vladimír Kýhos z poza branky našel volného PAVLA SMOLKU. Asistence: Vladimír Kýhos
16:46'
Lvi kombinovali, až překombinovali, Pavel Smolka hledal ještě volného hráče. Přihrávka byla zablokována