Hráči utkání jsou vyhlášeni Martin Lučka z Karlových Varů a Petr Nedvěd z Liberce.
65:00
Liberec právě vstřelil branku! TOMÁŠ VAK rozhoduje o osudu utkání povedeným nájezdem.
Zaťovič šel do bekhendu a střílel po zemi, Pinc puk vykopl.
Vak velice zkušenou kličkou proměňuje a dává Tygrům vedení.
Pech nejprve ztratil kotouč, poté střílel mezi betony a Pinc střelu jen tak tak zastavil.
Nedvědův blafák Salfický odhadl a vyrazil jej vyrážečkou.
Trončinskému blafák vůbec nevyšel, Salfický mu jej navíc vypíchl.
Mikeskovu střelu Pinc vykopává.
Nedvěd vystřelil z pravé strany brankoviště, branku netrefil.
Gawryletz vystřelil z mezikruží, klec Pince netrefil.
Víšek se pokoušel o bekhendový blafák, ten byl však dost pomalý, aby ho Salfický zastavil.
Tomáš Klíma začínal za Vary, Pinc mu na malou kličku neskočil.
Samostatné nájezdy začínají.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:18
Špačkův pokus nečekaně změnil v letu směr, nakonec kotouč skončil vedle branky.
63:34
Vakova daleká střela zamířila do plexiskla za brankou.
62:43
Trončinský se prokličkoval karlovarským pásmem, ale střílel příliš pozdě.
62:34
Moravcovu střelu chytá Salfický do lapačky.
61:53
Sýkora se dostal do velké šance, ale Pinc ho s jistotou zastavil.
61:37
Štich vedl kotouč do nadějného přečíslení, Nedvěd mu však přejel přes modrou příliš brzy.
61:10
Po Gřegořkově chybě se dostal do brejku Tomáš Urban, kterého však zastavil právě vracející se Gřegořek.
60:40
Domácí se osvobozují.
60:01
Ve třetí třetině se toho moc nestalo, domácímu celku se však podařilo vyrovnat skóre, a tak nás čeká prodloužení. Na střely domácí prohráli 3:10.
60:00
60:00
Michal Bulíř (LIB) dostává dvě minuty a desetiminutový osobní trest za vražení zezadu. Dvouminutový trest odsedí Michal Bárta.
58:20
Domácím se přesilovka také nedaří.
57:18
Rastislav Dej (KVA) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
55:52
Zaťovič vypálil dělovku od modré, která však branku netrefila.
55:07
Karlovarští vyhazují na icing.
54:18
Tomáš Sýkora nádherně prokličkoval až k brance, tu ale bohužel pro hosty netrefil.
54:03
Icing domácích hokejistů.
52:46
Dejovu střelu bekhendem Pinc vyrazil ke Skuhravému, jehož pokus rovněž efektivně zastavil.
52:07
51:51
Hosté zahrozili od modré, Pinc bez problému chytá.
50:46
Hosté se zatím při přesilovce k ničemu vážnějšímu nedostali.
50:07
Michal Bulíř (LIB) dostává dvě minuty za podražení.
48:25
Domácí operují v útočném pásmu, k šanci se však ještě nedostali.
46:25
Liberec právě vstřelil branku! Petr Nedvěd našel v mezikruží MARTINA ČAKAJÍKA, který nekompromisně propálil Salfického a vyrovnal stav utkání. Asistence: Petr Nedvěd, Antonín Dušek.
45:46
4 911 diváků navštívilo dnešní utkání.
45:12
Výtisk vypálil dělovku od modré, trefil pouze plexisklo za brankou.
44:58
Po dlouhé době, kdy se nic nestalo, vyhazují hosté na zakázané uvolnění.
43:53
Mikeska nepřesně přihrál, icing hostů.
43:28
Po Štichově střele dorážel Kudrna, to už ale puk držel v lapačce Salfický.
42:39
Energetici vyhazují na icing.
41:43
Vantuch dostal přesný pas na brankoviště, ale netrefil kotouč ideálně.
41:00
Energetici se dobře brání při oslabení.
40:01
Ve druhé třetině byli domácí daleko lepší než jejich soupeři ze západu Čech, přesto se jim nepovedlo třetinu vyhrát. Hosté hlavně těžili ze šťastného gólu při vlastním oslabení, hokej ale příliš extraligové tempo nemá. V prostředním dějství domácí přestříleli svého soupeře 21:6.
40:00
39:54
Trončinského střela neprošla skrz obranu.
39:39
Roman Prošek (KVA) dostává dvě minuty za krosček.
39:29
Nakonec přeci jen ještě zahrozil Kudrna, který v samostatném úniku skvělou kličkou však na Salfického nevyzrál.
39:14
Třetina se dohrává bez šancí.
37:40
Trončinský nahazoval od modré, Salfický v pohodě chytá.
36:37
Špaček má další velkou šanci na druhé straně brankoviště, kde mu však zabránil ve skórování jeden z hostujících beků.
36:27
Kudrna zavezl kotouč do brankoviště a Salfický jen se štěstím zamezil dorážkám Nedvěda a Špačka ve vstupu do branky.
35:25
Po další liberecké akci přišla další mela v karlovarském brankovišti, tentokrát se nikdo k ničemu většímu neodhodlal.
34:54
Karlovy Vary právě vstřelily branku! Domácí chybovali při přesilovce a po vyražené střele Košťála se k dorážce dostal MARTIN LUČKA, jemuž stačilo doklepnout kotouč do branky. Asistence: Jan Košťál.
34:35
Hosté dostávají kotouč do středního pásma.
33:50
Nedvěd po pěkné kombinaci mohl trefit prázdnou branku, kotouč však letěl přes brankoviště těsně vedle.
33:02
Travis Gawryletz, Petr Kumstát (oba KVA) a David Štich (LIB) dostávají dvě minuty za hrubost, Kumstát se Štichem navíc dostali další dvě minuty. Domácí čeká přesilovka.
33:02
Po Vakově šanci vznikla na karlovarském brankovišti obrovská mela, která málem vyústila v bitku mezi Štichem a Kumstátem.
32:17
Moravcův pokus tečuje obrana do rohu.
32:10
Vak střílel od hrazení, Salfický bez problému chytá.
31:58
Tomáš Urban se dostal do samostatného úniku, po kolizi s obráncem však naletěl do tyče a nyní už je se zraněním v šatně.
31:52
Hosté zpoza branky zahrozili, ale domácí obrana situaci odhadla správně.
31:30
První liberecká lajna zahrozila, všichni tři ale končí před brankou na zemi.
30:48
Hosté se nenašli, sudí píská icing.
29:58
Liberec právě vstřelil branku! Salfickému se nepovedlo zpracovat nahození Michala Bulíře a pak se na brankovišti zjevil PETR NEDVĚD, který dorazil kotouč za zkušeného brankáře. Asistence: Michal Bulíř.
29:44
Hra pokračuje bez šancí.
28:08
Kumstát neočekávaně ohrozil Pince, který puk včas vykopl a Výtisk si poradil s dorážkou.
27:56
Hosté jsou v útočném pásmu.
27:38
Pinc vyjel pro puk až do levého kruhu, kde ho lapil těsně před příjezdem Kuběny.
26:40
Od modré zahrozili Bárta a Štich, ani jedna z libereckých střel však karlovarskou branku neohrozila.
26:06
Nedvěd po nepovedeném nahození obkroužil celé útočné pásmo a odhodlal se k odvážné střele, která však branku nenašla.
25:52
Nedvěd nahazoval před branku, ale kotouč byl vyražen za karlovarskou klec.
25:21
Špaček najel do pásma a ostrou střelou trefil beton Salfického, Kica na dorážku těsně nedosáhl.
24:23
Zápas pokračuje bez šancí.
23:40
Trončinský vystřelil zápěstím od modré, Salfický zavřel mezeru mezi betony.
23:10
Trončinský našel přesným pasem Kudrnu, ten už ale byl v ofsajdu.
22:27
Po dlouhé karlovarské přihrávce se Pincovi nepovedlo vyhodit, obrana Tygrů ale situaci řeší.
21:52
Vak střílel z úhlu, Salfický neměl se střelou problém.
21:15
Bártova rychlá rána byla zblokována obranou Varů.
20:49
Nedvěd vypálil dalekou střelu od modré, střela branku netrefila.
20:01
Druhá třetina začne v 17:54.
První dvacetiminutovka viděla jediný gól, který dal karlovarský Pavel Kuběna. Hosté zatím hrají lépe a vedení drží naprosto zaslouženě. Na střely také vedou, je to 10:13.
20:00
19:45
Špaček orazítkoval tyčku střelou z pravého kruhu.
19:31
Tygři se rychle osvobodili poté, co Pinc zastavil střelu hostů.
19:01
Gulaši si hlídal trestnou lavicí domácích a při návratu zapomněl na modrou čáru. Úmyslný ofsajd posílá Energii do vlastního pásma.
18:48
Gawryletzovu střelu z první tečuje Čakajík mimo hřiště.
18:08
Výtisk vyhazuje kotouč a osvobozuje domácí.
17:49
Milan Bartovič (LIB) dostává dvě minuty za sekání a desetiminutový osobní trest za nesportovní chování. Přisedá si tak k němu mladý Michal Bulíř.
17:18
Petr Mocek vyhazuje na icing.
17:04
Tomáš Klíma (KVA) si jde sednout za sekání.
16:58
Tomáš Urban (LIB) míří na trestnou lavici za podražení.
16:32
Gründlingovi se podařilo pokrýt dvě hráče za vlastní brankou, čímž vybojoval šanci pro Kumstáta, jehož pokus však likviduje Pinc.
15:39
Pinc zastavuje další karlovarskou příležitost, hosté jsou zatím aktivnější.
15:21
Kuběna sklepl kotouč rukou pro spoluhráče, vhazování ve středním pásmu.
14:44
Pokračuje se bez šancí.
13:25
Moravec hledal Kudrnu na brankovišti, liberecký forvard však nedokázal tečovat kotouč.
12:44
Trončinský vypálil jedovatou střelu téměř od modré čáry, Salfický ji vyráží do ochranné sítě.
12:22
Další karlovarská šance se nepovedla a kotouč končí v ochranné síti.
11:38
Gřegořek to zkusil od modré a možná hledal teč, kotouč končí v rohu.
11:12
Hostům se dnes přesilovky moc nedaří.
10:24
Milan Bartovič (LIB) dostává dvě minuty za vysokou hůl.
09:14
Karlovy Vary právě vstřelily branku! Po střele Rastislava Deje zůstal kotouč ležet v brankovišti vedle betonu Marka Pince, před kterým se najednou zjevil PAVEL KUBĚNA, který uspěl a posunul kotouč do odkryté části klece. Asistence: Rastislav Dej.
08:38
Zaťovič vedl kotouč do situace dva na jednoho, Ulrych nádherně zblokoval jeho pas.
07:45
Tomáš Klíma pálí z levého kruhu a trefuje tyčku.
07:33
Sýkora se dostal blízko k domácí kleci, ale přestřelil.
07:19
Trončinský pálil od modré, Salfický blokuje vyrážečkou.
07:03
Ofsajd domácích.
06:20
Vak dostal kotouč před prázdnou klec, ale nedokázal ho zasunout do branky.
06:12
Vak střílí z otočky nad.
05:54
Vantuch vystřelil dělovku po zemi, Salfický zavřel mezeru mezi betony.
05:17
Urban pálil z levého kruhu, Salfický mu dal dost prostoru, ale liberecký obr poslal kotouč těsně vedle.
05:07
Mikeskovu povedenou střelu vyráží Pinc betonem.
04:41
Oba týmy končí své útočné akce ve středním pásmu.
04:00
Icing Liberce.
03:56
Klímova střela po buly trefila roh hřiště.
03:51
Tentokrát Mocek střílel lépe, ale až ze středního pásma, Pinc tedy pokus chytá.
03:28
Mocek měl perfektní palebnou pozici, střela se mu ale nepovedla.
03:03
Hostům se nepodařil přechod přes střední pásmo, Špaček náhle mohl zahrozit, ale obrana ho včas zastavila.
02:20
Energetici operují v útočné zóně, domácím se daří odolávat.
01:41
Po Sýkorově jedovém voleji dostává dvě minuty Tomáš Vak (LIB) za sekání.
01:25
Kica zavezl kotouč po pravém křídle, ale pas se mu nepovedl.
01:14
Prošek zahrozil z první od modré, střela neprošla.
00:59
Kumstát měl šanci, po které se posunula liberecká branka, vhazování před Pincem.
00:40
Na druhé straně zasahuje Pinc proti pokusu Zuckera.
00:28
Domácí začínají aktivněji, Bartovič zpoza branky našel Kudrnu, který však na brankovišti nepřehodil beton Salifckého.
00:01
Oba týmy už jsou na ledě, za dvě minuty utkání odstartuje.
Vítejte u souboje dvou týmů z jiných pólů české tabulky. Zatímco domácí Bílí Tygři se chtějí dnes přiblížit k jistotě play-off, které zatím vůbec nemají zaručené, hosté ze západu Čech jsou na posledním místě a nechtějí ztratit naději na předkolo play-off.
Úvodní sestavy: Bílí Tygři Liberec: Pinc (Vošvrda) - Čakajík, Výtisk, Moravec, Trončinský, Derner, Ulrych, Holub, Štich - Bárta, Dušek, Víšek, Špaček, Kudrna, Urban T., Kica, Bartovič, Vantuch, Bulíř, Vak, Nedvěd. HC Energie Karlovy Vary: Salfický (Mensator) - Gründling, Mocek, Gřegořek, Gulaši, Gawryletz, Prošek, Lučka, Rohan - Sýkora, Kuběna, Klíma T., Mikeska, Zaťovič, Pech, Košťál, Dej, Kotrla, Skuhravý, Kumstát, Zucker. Rozhodčí: Homola, Šír – Horinek, Rozlílek..
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.