Pro dnešní večer je to vše, díky za pozornost a někdy u hokeje opět na počtenou.
Nejlepšími hráči zápasu: Jakub Svoboda - Pavel Francouz.
Je dobojováno, viděli jsme obrovské drama se šťastným koncem pro Litvínov, který si nakonec odveze z Brna dva body. Kometa po těžké dřině sbírá alespoň bod, který v závěru vybojoval Zohorna v power-play. Vyhrabat se ze stavu 0:3 na 3:3 je to určitě pozitivní zprávou pro Brno, kterému vůbec nevyšla první třetina. A jak už to tak bývá, prodloužení a případné nájezdy, to už je vždy loterie.
63:45
Litvínov právě vstřelil branku!

Jenže následně s obráncem Švrčkem chyboval a je hotovo. ROMAN PŠURNÝ využil zmatků a nedůslednosti v brněnské obraně a ránou pod betony Trvaje rozhoduje o dvou bodech pro hosty. Osmatřicetiletý gólman si tento gól za rámeček rozhodně nedá a půjde na jeho vrub. Asistence: Michal Trávníček.
62:23
Kotouč ve středním pásmu. Jenže z něj se rychle prokličkoval Lukeš, dostal se až před Trvaje, který musel ukazát své kvality. Teď svůj tým jednoznačně podržel.
62:05
Verva je kompletní.
61:27
Žižka nahazoval před bránu, ale Litvínov vyhazuje.
60:29
Fantastický Francouz, po celý dnešní večer předvádí výtečné zákroky, tento byl však z kategorie hvězdných. Kotouč před jeho bránu zavezl Svoboda, napálil jen jeho beton. K odraženému puku se následně dostal Žižka a vypálil pouze do vymrštěné lapačky.
60:20
Začalo prodloužení a Kometa pokračuje v přesilovce.
60:01
Kometa nakonec dokázala ve třetí třetině vyrovnat Zohornou a čeká nás pětiminutové prodloužení. Hosté jsou hodně podráždění a nazlobení na čtveřici rozhodčích.
Viktor Hübl je potrestán osobním trestem za nesportovní chování.
60:00
59:54
Obrovská šance Hübla, který v samotném závěru jel sám na Trvaje, ale nedokázal zakončit. Litvínovský střelec reklamuje, že byl zahákován nebo seknut, ale sudí jsou proti. Možná by se nikdo nevidil, kdyby se pískalo trestné střílení.
59:32
Litvínov vyhazuje přes všechny čáry.
59:26
Hostující lavička je potrestána menším trestem za nesportovní chování. Bylo to v reakci na ostrý nájezd Svobody do Francouze. Ten do hostujícího gólmana najel a odcestoval i s bránou mimo klasické stanoviště.
58:56
A začínáme od znova. Kometa využila nedisciplíny soupeře a dalo by se říci, že i velké bohorovnosti ve třetí třetině. Litvínovu se nevyplatilo pouze bránění těsného výsledku.
58:41
Kometa právě vstřelila branku!

Přesilovka Komety je využita. HYNEK ZOHORNA dorazil do brány střelu Divíška a je vyrovnáno. Pro Francouze to bylo velice těžké, na brankovišti neměl šanci reagovat na poskajující kotouč. Domácím tak vyšlo power-play a dvojnásobná převaha na ledě. Z výsledku 0:3 se tým kouče Venery okleplal a vydřel nerozhodný výsledek. Asistence: Tomáš Divíšek, Jan Hruška.
58:26
Jiří Trvaj je na střídačce.
58:26
Trenér Venera si bere oddechový čas.
58:26
Jedna z posledních šancí Komety na vyrovnání příchází právě nyní. Juraj Majdan je potrestán za nedovolené bránění.
58:00
Ohlášeny dvě minuty do konce třetí části hry.
57:25
Kubinčákova střela z dálky nemohla Trvaje překvapit.
57:09
Hra vysokou holí v brněnském provedení. Čas ubíhá pro domácí obrovským tempem.
56:45
Dnešnímu utkání přihlíží 7200. Po jedenácté je v Brně vyprodáno.
55:27
Jan Hruška sám před bránou, ale místo střely volil přihrávku na Zohornu, ten byl dobře pokrytý a neměl dostatek času na zakončení.
54:03
Stále stejná písnička, Litvínov pouze vyhazuje.
53:17
Druhá formace Brna si vytvořila mírný tlak, ale hosté znovu u mantinelu vybojovali kotouč a bez rozpaků je posílají přes všechny čáry.
52:43
Po komerční paueze vhazování v útočném pásmu Brna.
52:38
Domácím nelze upřít snaha, ale Litvínov výborně zahušťuje prostor a pokud se už někdo z Brněnských dostane ke střele, vše má dobře pokryté Francouz.
51:55
Hosté jsou v pěti a že by museli přežít nějaký velký tlak Komety, to se říci tedy nedá.
51:25
Na levém křídle byl v dobré pozici Bičánek, ale nesedl mu kotouč ideálně na hůl. Francouz připraven.
50:23
Litvínov vyhazuje, Kometa se sice usadila v útočné třetině, ale žádnou střelu na Francouze nevyslala.
49:32
Přesilovka Brna postrádá tempo, chybí tlak a vůbec nějaké příležitosti. Hosté jsou všude dřív.
48:58
Další hráč Komety na ledě a v ne zrovna dobré pozici. Je to Zohorna, jenž upadl ve středu hřiště na mantinel.
48:31
Kotouč opět ve středním pásmu. První dvě minuty z dlouhé přesilovky jsou pryč.
48:01
Ostřelování hostující brány zatím nemůže Francouze nijak překvapit. Tvrdou ránu má Kováčik, ale jen zaduněl beton litvínovského fantoma zápasu.
47:08
Přesilovka Komety začíná vyhozením puku mimo hřiště.
46:52
Kometa má velkou šanci na vyrovnání, bude hrát hned pět minut přesilovku.
46:52
Emoce opět v plném provozu. Karel Kubát sestřelil na modré jednoho z brněnských útočníků a vyfasuje za to větší trest. Konkrétně 5 minut a do konce utkání za faul kolenem.
46:23
Velká snaha Brna mohla přijít vniveč. Juraj Valach na modré ztratil kotouč a František Lukeš se řítil sám na Trvaje, který Kometě pomohl důležitým zákrokem uchovat tento výsledek. Brněnský brankář likviduje samostatný nájezd.
45:09
Litvínov zřejmě rezignoval na útočení a pouze brání nebezpečné výpady domácích hokejistů. Nutno dodat, že se jim velice těžce dostává před Francouze.
44:15
Vhazování ve středním pásmu, hra se stále kouskuje a postrádá potřebné tempo.
43:30
Reprezentační útočník nabral obrovskou rychlost, dostal se přes dva obránce, objel bránu a snažil se zakončit. Francouz však úspěšně zasahuje. Následně likviduje i dorážku Bičánka.
43:17
Bojovný hokej pokračuje, Brno je stále v tlaku a šance Svobody měla gólové parametry.
42:23
Hosté pouze nahazují kotouč na Trvaje. Do nějakého útoku se zatím nedostali.
41:45
Kometa začíná náporem, Francouz musí chytat několik tvrdých ran.
40:18
Jdeme do poslední třetiny, která bude zřejmě opět hodně vyhrocená. Jakub Svoboda narazil do Posmyka a domáci diváci se hodně zlobí, že se nevylučuje.
40:01
Je za námi druhá třetina, ve které jsme viděli jednu branku. O snížení a kontaktní gól se postaral Dočekal. Ve třetí třetině bude urputná a nervózní bitva pokračovat. Zásahy brankářů po dvou třetinách: Trvaj 8, Francouz 20.
40:00
39:54
Závěr třetiny se opět protahuje.
39:54
Karel Kubát faul loktem, Petr Kousalík hrubost. Divíšek hrubost, Petrovický hrubost. Sbírka dnešních trestů se tak opět řádně rozšířila.
39:54
V závěru třetiny se znovu budou udělovat tresty. Kubát fauloval Divíška zcela mimo hru, pomstít ho šel Petrovický a ze zadu ho složil k zemi.
38:35
První litvínovská formace si vytvořila po dlouhé době velikou šanci. Lukeš poslal kotouč před bránu, kde byl Majdan a ten nedokázal zakončit pod padajícím Trvajem.
37:53
Pšurný na Trvaje vyslal takovou utajenou střelu, kterou domácí brankář příliš neviděl. Nakonec má puk ve své moci.
37:24
Francouz kryje nahození Čermáka a Zeman je zpět na ledě.
37:07
I závěr oslabení hosté zvládají velice dobře.
36:42
Domácí jsou vykázáni z útočné třetiny pro přihrávku rukou.
35:44
Před Francouzem je pořádně horko. Teď si připsal několik zákroků, především rána Kováčika nebyla vůbec špatná. I dorážka Hrušky volala po brance. Litvínov se v těchto momentech ubránil.
35:25
Brňané jsou rázem v laufu a tlačí soupeře. Litvínovský Zeman si navíc pomohl faulem.
35:10

Sledovali jsme poměrně hluché pasáže utkání. Až diváky probudila akce Leoše Čermáka, který naslepo našel před bránou stojícího MARTINA DOČEKALA, jenž střelou po ledě překonal Francouze. Ten už se nestihl přesunout a zabránit cestě puku do sítě. Asistence: Leoš Čermák a Miloslav Hořava.
34:41
Švrčkovo nahození od modré tečoval Svoboda, ale pouze do Francouze. Ještě před touto akcí střílel Zohorna, ale puk proletěl mimo tyče.
34:09
Hra se kouskuje, kotouč vypadl do hlediště.
33:25
Postavení mimo hru Litvínova, který v přesilovce nebyl příliš nebezpečný.
33:23
32:55
Kometa Valachem vyhazuje do bezpečí.
32:37
Po střele Majdana se opět před Trvajem strhla šarvátka, ale tresty se udělovat nebudou.
32:16
Od modré střílel Zeman, ale Trvaj jeho ránu viděl a po delší době si připisuje zákrok. Litvínov ve své přesilovce příliš nepospíchá.
31:18
Na druhé straně ale krosčekoval Malec a tento faul už je potrestán. Litvínov si zahraje přesilovku.
31:02
Tvrdost litvínovských obránců si na vlastní kůži vyzkoušel Tomáš Divíšek, který byl dvakrát v řadě sražen k ledu. Avšak v mezích pravidel.
29:54
Jde to ale velice těžce. Obrana Litvínova působí jistě a také gólman Francouz ve svém pracovišti čaruje. Nyní si na něj nepřišel Divíšek.
29:40
Hosté se však nemají rozhodně kam hnát, na tahu je Kometa, která musí bojovat o snížení.
28:17
Budou to mít domácí hodně těžké, Litvínov a kouč Jeřábek preferuje velice pečlivou obranu. Což se také v posledních minutách jasně prokazuje. Trvaj si prakticky nesáhl puk. Výjimku tvoří nástup hostů do druhé třetiny, od té doby ale nic moc.
27:44
Pěkná kombinační akce Komety, kterou vymyslel Zohorna. Na pravém kruhu se zastavil a urychleně předal kotouč na Svobodu. Ten dnes nemá potřebné štěstí v koncovce. Jednak mu do rány lehl Kousalík a ve druhém případě byl v bráně roztažen Francouz.
26:57
Následně i Posmyk, hosté jsou již v pěti.
26:43
Kubát vyhazuje.
26:14
Domácí jsou v pěti, Divíšek je na ledě. Začíná opět krátká přesilovka Brna.
26:02
Tentokrát postavení mimo hru v podání Komety brzdí v rozletu Holce.
25:52
Hra přerušena, Francouz raději podržel kotouč před najíždějícím Svobodou.
25:26
Hanzl vyhazuje a hraje se ve stejném počtu, respektive ve čtyřech na obou stranách.
25:17
Petrovický to zkusil individuálně, ale sám před Francouzem trefuje pouze výstroje připraveného litvínovského brankáře. Ten se v posledních momentech rozhodně nenudí.
25:04
Co je potřeba hostům vytknout, je disciplína. Dalším zcela zbytečným faulem se provinil Kousalík. Kometa bude hrát přesilovku 4/3.
24:36
Dá se předpokládat, že se hosté budou chtít soustředit především na obranu a vyrážet do rychlých brejků. Čekat na chyby Komety, která postupem času bude muset otevřít hru.
24:17
Několik střel na Francouze neprošlo. Jedna však ano, Kováčikova bomba mířila mimo. Navíc fauloval Divíšek a jde za katr.
23:26
Tomáš Divíšek vybojoval na Hüblovi faul. Ten nevěděl jakým způsobem rozjetého brněnského borce zastavit, musel si v tísni pomoci faulem. Kometa si tak zahraje přesilovku.
23:11
Po střele Divíška je hrat přerušena. Vhazování po levici litvínovského strážce.
22:58
A stále je husto před Francouzem, který si v této pasáži utkání asi hodně zachytá.
22:16
Kometa po počátečních problémech začala velice svižně a hosté se dlouho nemohli vymotat ze svého obranného pásma.
21:23
Brno táhne především druhá formace. Hruška předložil kotouč na hůl Zohornovi, který ani nadvakrát nepřekonal Francouze. Ten chytá skutečně v dobré pohodě.
20:45
Tentokrát Rapáč měl útočné choutky. Vybrusil si zpoza brány až před Trvaje, jeho pokus končí těsně vedle.
20:26
Lépe začali hosté, kteří se dostali až před Trvaje a konkrétně Majdan vyzkoušel pozornost Trvaje.
20:13
O zápletku máme postaráno, uvidíme, co oba týmy ve druhé periodě předvedou.
20:01
Zásahy brankářů po první třetině: Trvaj 3, Francouz 10.
Ale už se nic nestane, hodně divoká první třetina po padesáti minutách končí. Viděli jsme hned čtyři góly, tři do brněnské sítě. Litvínov na svého soupeře neuvěřitelně vletěl a vede v Brně 3:1. O snížení se postaral Jan Hruška. K vidění bylo také mnoho vyloučení, některé i osobní tresty. Druhá třetina bude jistě zajímavá.
20:00
19:59
Ještě icing Litvínova.
19:19
Po buly pálil ihned Jakub Svoboda. Teď se Kometa dostala do tlaku a střílí z každé pozice.
19:14
Fantastický Pavel Francouz. Od modré čáry se na něj rozjel sám Tomáš Divíšek a jeho střela nebyla vůbec špatná, ale litvínovský brankář vymrštil včas semafor. Zákrok jako z učebnice hokeje.
18:46
Hosté jsou v útoku hodně nebezpeční, nyní motají pětku Komety ve vlastní třetině, jen chybělo přesnější zakončení.
18:08
V rukavičkách se rozhodně nehraje. Hodně vyhecovaný je tento duel.
17:27
Zohorna se snažil proháčkovat přes Stříteského, ten ho lehce potáhl, ale nepíská se.
16:55
Oba týmy jsou kompletní, nutno dodat, že po dlouhé době můžeme sledovat hru 5/5.
16:25
Jakub Černý inkasuje další osobní trest za nesportovní chování. Už se nám ty tresty nějak množí.
16:25

Je sníženo, ale Francouze je třeba pochválil za perfektní zákroky. Především šance Jakuba Svobody volala po gólu. Nakonec se však Brno může radovat. Na střelu švihem JANA HRUŠKY už neměl nárok reagovat. Domácí štírek si nabruslil před bránu a střelou do šibenice vymetl pavučiny v litvínovské síti. Asistence: Jakub Svoboda.
15:51
Jen pro zajímavost, první třetina se hraje již čtyřicet minut.
15:51
Emoce znovu na ledě. Švrček před bránou zápasnickým chvatem položil Posmyka a putuje na trestnou. I Litvínovský pořízek putuje na lavici trestů. Navíc vyfasoval i osobák - 10 minut.
15:13
Jakub Svoboda nabral rychlost na modré a zkoušel propálil Francouze, ten vše viděl a chytá.
14:51
Tomáš Divíšek potrestán za sekání. Nicméně Kometa bude pokračovat v přesilovce 4/3.
14:42
Přesilovka Komety pokračuje, ale jen chvíli...
14:08
A možná jeden takový právě přichází. Na trestnou lavici usedá Černý, který zahákoval Zohornu. Ten měl totiž obrovskou šanci, když byl zcela sám před Francouzem. Ten nadvakrát pochytal jeho pokusy a následně litvínovskému brankáři pomohl i bek, jenž odpálil kotouč šourající se do prázdné brány.
13:33
Kometa se snaží něco udělat v útočném pásmu, ale stále se hledá. Potřebuje nějaký impuls, který by ji nakopl.
12:33

No, tak to už je hodně překvapivý výsledek. Hostům dnes do Trvajovy brány padá prakticky vše na co sáhnou. Nyní napřáhl při hře 4/4 z levého kruhu KAREL KUBÁT a propálil betony brněnského brankáře, jenž chvíli přemýšlel zda střídat, či nikoliv. Každopádně zůstává v bráně a pokračuje v zápase. Asistence: Viktor Hübl, František Lukeš.
12:01
Potrestaní hráčí HC Kometa: Malec 2 minuty hrubost, Holec 2 minuty hrubost, Dočekal 2 minuty hrubost.
12:01
Potrestaní hráči Verva Litvínov: Brejčák 5 + do konce. Gula 2 minuty hrubost, Jurčík 2 minuty hrubost.
12:01
Budou samozřejmě padat tresty. Nejvíc "aktivní" byl Miroslav Holec, za hosty vyfasuje zřejmě trest i Brejčák s Gulou.
12:01
Akci Komety zastavuje rozhodčí pro ofsajd. Poté se však dějí věci u mantinelu, kde se to pere...
11:44
Vhazování před Trvajem, který raději podržel kotouč.
11:30
Litvínov je kompletní.
11:15
Přesilovka Komety je prakticky u konce, hrála se především ve středním pásmu.
10:28
Žižka ztratil kotouč, kterého se zmocnil elitní střelec Vervy Viktor Hübl a bez rozpáků napřáhl ránu na Trvaje, ten pravým betonem vyráží do bezpečí.
09:57
Hraje se ve středním pásmu.
09:31
Hraje se 4/4, za půl minuty začne zkrácená přesilovka Komety.
09:21
Síly na ledě jsou srovnány. Jan Holub vyloučen za faul loktem.
08:48
Brňané se dobře brání, naopak ještě upalovali do brejku. Pro Žižku to bylo ale těžké zakončit. Alespoň ukrojil něco z trestu Romana Erata.
08:17
Problémy Komety nekončí. Roman Erat inkasuje 2+10 za vražení na hrazení. Je tu druhá přesilovka Litvínova, první byla jak známo využita.
08:07
Holec založil další hodně nebezpečný útok Komety, na konci celé akce byla střela aktivního Dočekala. Toho však Francouz dokázal vychytat. Na poslední chvíli vymrštil lapačku a zachránil svůj tým od snížení.
07:26
Přesilovka pozvolna končí, Litvínov se bránil velice pozorně a nic moc ošemetného řešit nemusel.
06:56
Pro změnu pálil Švrček, ale pouze do clonícího Kubinčáka.
06:50
Do střely Bičánka na poslední chvíli vložil hůl Černý a kotouč končí v ochranné síti.
06:00
Od modré střílel Kováčik velice šikovně na teč. Svobodovi chyběl jen kousek, aby zakončil.
05:35
Martin Dočekal v tísni vyvezl puk a výborně se proháčkoval přes několik hráčů. Brejčák ho dokonce musel zahákovat, neboť by brněnský útočník ujížděl sám na Francouze. První přesilovka také pro modrobílé.
04:48
Zdá se, že bývalý brněnský trenér své hráče velice dobře připravil na Jihomoravany. Většinu hráčů kouč Jeřábek velice dobřé zná.
03:48
Dvě střely na Francouze, který si poprvé připisuje ostřejší zákroky. Nejprve po ráně Erata a následně pálil i Valach, bez úspěchu. Diváci vycítili, že je třeba brněnský tým podpořit a také je to v KAJOT ARENĚ hodně cítit a slyšet. O dramatickou zápletku máme rozhodně postárano.
02:43
A dějí se věci i nadále. Martin Frolík byl v obrovské šanci. Dostal puk před bránu, kde nastřelil Trvajovy betony. Velice špatný úvod pro Kometu, která takový vstup do zápasu nepamatuje pořádně dlouho. Hosté ukazují, že jejich dvě vítězství v řadě nebyly jen tak náhodou.
01:43

A je to ještě horší z pohledu Komety, která do první třetiny vstoupila hodně špatně. Opaření hráči Brna nechali Trvaje opět osamoceného a pro MICHALA TRÁVNÍČKA nebyl problém zakončit. Byl před brněnským strážcem zcela nikým neatakován a nedal mu šanci. Výbornou přihrávku vyslal Martynek od zadního mantinelu, to je třeba říct a poznamenat. Asistence: Rostislav Martynek a Matěj Stříteský.
00:47

Začátek z říše snů pro Vervu. Po krátké době využívá přesilovku FRANTIŠEK LUKEŠ. Jeho kolega Hübl mu opět předložil krásnou přihrávku do brejku, Lukeš se s ničím dlouho nepáral, rozjel se na Trvaje a udělal mu blafák. Stav se po sedmačtyřiceti vteřinách mění a Litvínov v Brně vede. Poprvé se tato dvojice neprosadila, o pár chvil už ano. Asistence: Viktor Hübl.
00:26
Kometa sice vyhrála buly, ale Malec nevyhodil. Kotouče se zmocnil Hübl, jenž přihrál do stoprocentní šance Lukešovi. Ten z levého kruhu trefil pouze lapačku připraveného Trvaje.
00:17
Tak to bylo velice rychlé, Tomáš Žižka inkasuje velice rychle dvě minuty za podražení.
00:01
Tak ještě jedna příjemná záležitost. Dnes si brněnský klub pozval na utkání fotbalisty Zbrojovky a její kapitán Petr Švancara si hodí čestné buly.
Hráči jsou na hřišti, čtveřice rozhodčích je také připravena, můžeme se pustit do zápasu. Hezký večer.

HC Kometa Brno: Trvaj (Falter), Žižka, Kováčik, Švrček, Bičánek (C), Malec, Valach, Krejčiřík - Čermák, Divíšek, Zohorna, J. Svoboda, J. Hruška, Holec, Hořava, Koreis, Petrovický, Dočekal, Němec, Wasserbauer, Erat. Trenér: Zdeněk Venera.

HC Verva Litvínov: Francouz (Franěk) - Zeman, Trávníček, Stříteský, Pšurný, Lukeš, Holub, Černý, Kousalík, Hübl, Kubát, Posmyk, Gula, Martynek, Kubinčák, Jurčík, Majdan, Frolík, Hanzl, Rapáč, Brejčák. Trenér: Vladimír Jeřábek.

Rozhodčí: Pavel Mikula (Bravantice), Roman Polák (Rosice) - Milan Jindra (České Budějovice), Přemysl Skopal (Znojmo).
Nakonec dle aktuálních sestav se dostává do sestavy Marek Posmyk, o kterém se příliš nevědělo, že nastoupí. U Komety se předpoklady potvrdily a nehrají Dlouhý s Valábikem. Oba hráči se tak přidali k Milanu Hruškovi a Tomáši Svobodovi.
Litvínov bude ve středu proti Brnu postrádat obránce Richarda Jareše. Otazník visí nad dalším bekem Markem Posmykem. Do utkání nezasáhne ani Martin Ručinský. Jinak by měl být kádr Vervy kompletní. U Komety je otazník nad startem Borise Valábika a Radka Dlouhého, které trápí zranění. Přesnější informace budeme mít až hodinu před samotným mačem.
HC Kometa Brno: Jihomoravané po reprezentační přestávce odehráli pondělní předehrávané utkání s Karlovými Vary. Dvě třetiny kladl předposlední celek tabulky velký odpor, měl tlak a hrát velice houževnatě. Kometa nakonec díky bojovnosti, zlepšenému výkonu v poslední periodě a výbornému Trvajovi, dotáhla utkání do vítězného konce a vyhrála 4:0. Bodově navázat by chtěli svěřenci Zdeňka Venery i dnes proti Litvínovu, který zde nemá příliš dobrou bilanci. Nicmémě, nic lehkého Kometu nečeká, soupeř bude chtít konečně nějaký ten bodík z města pod Špilberkem urvat.
HC Verva Litvínov: Tým vedený bývalým brněnským koučem Vladimírem Jeřábkem zatím nehraje vůbec špatně. Start do sezóny se vydařil jednak výsledkově, jednak i herně. Jenže v Brně to je kapitola sama pro sebe. Verva naposledy v Brně vyhrála a vůbec bodovala v sezóně 2009/2010. Konkrétně 11. řijna 2009 ukořištila vítězství 3:1. Za Kometu se tehdy trefil Šindel, za hosty pak Jánský, Lukeš a Hübl. Dva posledně jmenovaní v klubu stále působí a i letos táhnou svůj klub. Od té zmíněné doby Litvínov v Rondu, respektive KAJOT ARĚNE, nedokázal získat ani bod.
Sportu zdar a hokeji zvlášť. Hezký den přeji všem fanouškům tuzemského hokeje. Ve středečním podvečeru budeme sledovat 20. kolo naší nejvyšší soutěže - Tipsport extraligy. Od 18 hodin se představí podruhé v řadě před domácím publikem čtvrtá Kometa proti Litvínovu, který je na tom o dvě pozice hůř. Na Brňany ztrácí šest bodů, leč čísla mírně klamou, Kometa má ještě dva zápasy k dobru, a to na Spartě a v Českých Budějovicích.