Ode mne je to pro dnešek vše, loučím se s vámi a těším se někdy příště na počtenou.
Zápas je u konce, ve hře bez brankáře nakonec branka nepadla, byť domácí k ní měli několikrát velmi blízko, ze tří šancí však nedokázali dopravit puk mezi tři volné tyče. Domácí Amur si tak uhlídal těsný náskok a v utkání vítězí.
60:00
59:40
Buly v blízkosti hostující brány, gólman Tellqvist se musí vrátit. Do konce zbývá dvacet vteřin.
58:54
Muršák mohl rozhodnout dnešní duel, unikl všem hostujícím hráčům, sám proti prázdné bráně si však nepočínal ideálně a netrefil ji. Domácí tak budou stále bránit těsný náskok.
58:34
Není na co čekat, hosté odvolávají brankáře a zkusí to s šesti bruslaři.
58:00
Oddechový čas pro hosty.
57:29
Hosté jsou usazeni před Muryginem a kombinují. Domácí Amur zatím moc neví, kam dříve skočit. Tlak hostí začíná sílit.
56:42
Indrasis mohl dorážet volný puk do polodkryté části domácí brány, v rozhodující chvíli mu však puk přeskočil hůl.
56:00
Hosté navyšují na obrátkách, domácí již nikam nespěchají a soustředí se spíše na poctivou defenzívu.
55:51
Oddechový čas pro domácí.
54:11
První formace hostí se usadila na delší dobu v útočném pásmu, celá kombinace byla zakonče ránou Wilsona do betonů připraveného Murygina.
53:54
Pokus hostujícího Szczechury z levého kruhu pro vhazování byl tečován domácím obráncem mimo.
53:32
Hosté jsou mírně aktivnějším týmem, skóre však zatím nahrává více domácímu Amuru.
52:16
Marcel Hossa je ve třetí třetině hodně vidět. Ovšem ani jeho pátá rána za posledních deset minut nemířila za záda domácího Murygina.
51:33
Hosté v plném počtu a mohou se znovu vrhnout do útoku.
50:54
Svoje štěstí od levého mantinelu vyzkoušel i obránce Bykov, trefil ale jen náruč dobře postaveného Tellqvista.
50:09
Rána Loginova od modré, Tellqvist raději přeruší hru.
50:00
Domácí kombinují v útočném pásmu, zatím se ale nemohou dostat ke střelbě. Zároveň nám začala poslední desetiminutovka třetí třetiny a možná i zápasu.
49:33
Domácí Chabarovsk ovšem bude hrát v početní výhodě. Vyloučen je lotyšský Meija za vražení na hrazení.
48:55
Znovu Hossa a znovu lapačka připraveného Murygina. Ten bude mít asi s přibývajícím časem více a více práce.
48:11
Rána Marcela Hossy z levého křídla, Murygin připraven.
47:29
Hosté se ihned tlačí dopředu, domácí však zatím dobře brání svoji modrou čáru.
46:04
Chabarovsk právě vstřelil branku!
Riga byla ve třetí třetině možná lepším týmem, branka však padla na druhé straně. Ránu jako z děla vyslal na hostujícího Tellqvista od modré čáry bombarďák DENIS JEŽOV. Hostující brankář na tento projektil možná viděl, rozhodně ale nebylo v jeho moci s letícím pukem něco udělat. Asistence: Alexander Junkov, Jevgenij Orlov.
45:00
Marcel Hossa chtěl zlomit nemohoucnost hostujícího týmu ohrozit ve třetí třetině domácí bránu, jeho pokus z levého křídla končí v náruči připraveného Murygina.
44:25
43:36
Ani tentokrát nedokázali hosté vymyslet nebezpečnou střelu a domácí se rychle osvobozují.
42:59
Hosté kombinují v útočném pásmu, chybí jim ale střelba.
42:25
V početní výhodě si tak zahrají ještě hosté. Vyloučen byl domácí Andrej Stěpanov za hákování.
40:58
Přesilovku domácí využít nedokázali, Riga již je v plném počtu.
40:01
Třetí třetinu začne domácí celek s ještě necelou minutu trvající přesilovou hrou.
Střely na bránu ve druhé třetině: 9 – 13 (celkově: 28 – 16).
Druhá třetina je u konce, viděli jsme v ní znovu jednu branku, tentokrát se o ni ale postaral hostující celek. Hosté výrazně přidali na svém herním projevu a ve druhé třetině byli lepším týmem. To domácí o kousek ubrali a zápas tak někdy dosahoval nudných a nezáživných pasáží.
40:00
39:36
Domácím se přesilovka nedaří zcela dle jejich představ.
38:58
Domácí Chabarovsk si zahraje v početní výhodě. Sandis Ozolinš je vyloučen za podražení.
37:35
Po nebezpečné střele Bukartse se o dorážku snažil Pujacs, nepřetlačil ale beton dobře postaveného Murygina. Následně se o hostujícího hráče postarali domácí obránci.
36:44
Cibulskisův pokus z levého kruhu pro vhazování končí opět na připraveném Muryginovi.
35:57
Sotnieks si po levém křídle nabruslil do útočného pásma, po jeho střele švihem přeruší Murygin raději hru.
35:30
Hosté jsou momentálně lepším týmem a více zaměstnávají domácího brankáře Murygina.
34:29
Ozolinš napřáhl na modré čáře, jeho projektil orazítkoval beton dobře postaveného Murygina. Domácí brankář toho však moc neviděl, puk se několikrát odrazil od bruslí domácích obránců a nakonec trefil i beton nic netušícího Murygina.
34:00
Další pokus Marcela Hossy, Murygin však ramenem vyráží mimo.
33:32
Orlov si narazil s Junkovem, jeho přechod do útočného pásma však brzdí hvizd sudího pro ofsajd.
32:53
32:11
Domácí vyhazují puk pryč z pásma.
31:58
Pokus Bukartse končí v náruči připraveného Murygina.
31:29
Hostům se zatím nedaří usadit se v útočném pásmu.
30:53
Obránce Artjom Sedunov (CHA) je vyloučen za podražení, hosté mohou dokonce dokonat obrat v utkání.
29:12
Riga právě vstřelila branku!
Hosté z ničeho nic udeřili a vyrovnávají stav duelu na 1:1. Prsty v tom tentokrát nemá český útočník, ale jeho slovenský kolega MARCEL HOSSA, který z pravého křídla zaskočil domácího brankáře. Murygin měl částečně zakrytý výhled a na puk tak dobře neviděl. Asistence: Sandis Ozolinš, Kyle Wilson.
27:30
Druhá třetina zatím nepřináší tolik pohledný hokej, jako první třetině. Hosté sice o trochu vylepšili svůj herní projev, ten domácí ale prudce upadl a celkově tak hra nenabízí příliš zajímavých okamžiků pro oko diváka.
26:35
Nahození Cibulskise od modré čáry nikdo z jeho spoluhráčů netečoval, volný puk před svým brankovištěm raději přikryje Murygin a přeruší hru.
26:01
Marcel Hossa a jeho první střela v zápase. Pokus slovenského forvarda od pravého mantinelu ale domácího brankáře nezaskočil.
25:33
Dzerinš a jeho dvě střely chvíli po sobě z levého křídla, před Muryginem však nebyl nikdo, kdo by clonil, tudíž to pro domácího brankáře nebyl složitý úkol.
24:55
Rána Fisenka z levého kruhu pro vhazování, Tellqvist a jeho vyrážečka jsou na místě.
24:16
Do rychlého kontru prchl domácí Muršák, s jeho střelou z pravého křídla však neměl Tellqvist příliš problémů.
23:39
Pokus Wilsona byl ztečován domácí obranou do ochranné sítě, buly před Muryginem.
23:15
Hosté jsou usazeni v pásmu Amuru a kombinují s pukem. Zatím tomu ale chybí střelba.
22:45
Na straně hostujícího celku registrujeme mírné zlepšení, hra se však přesto odehrává spíše ve středním pásmu.
21:29
Ve střehu musí být ale i Murygin. Ve své lapačce nachází puk po lehké střele Pavlovse z mezikruží.
20:39
Rána domácího Bilalova od modré, Tellqvist znovu na svém místě.
20:06
Úvodní buly druhé třetiny bylo vhozeno, vyhráli ho znovu domácí. Bude mít i druhá třetina stejný průběh jako ta první nebo se hosté herně zvednou?
20:01
Střely na bránu v první třetině: 19 – 3.
První třetina je u konce, viděli jsme v ní jednu branku, o kterou se postaral v úvodu utkání český útočník Petružálek. Domácí Amur je zatím jednoznačně lepším týmem, hostující Riga toho dnes ještě moc nepředvedla. Domácí brankář Murygin nemusel řešit žádnou ošemetnou situaci, jen několik lehčích střel z větších vzdáleností.
20:00
19:36
Třetina se již jen dohrává, není překvapením, že jsou to domácí, kdo kombinují s pukem na holích.
18:50
Štiplavá rána Junkova z levého křídla a znovu přesný zákrok Tellqvista.
18:03
Sedunov napřáhl na modré čáře, jeho pokus končí znovu na připraveném brankáři hostí.
17:35
Rána Orlova od pravého mantinelu končí v náruči přirpaveného Tellqvista, ten si na nedostatek práce rozhodně nemůže stěžovat.
16:55
Domácí dále kombinují s pukem na holích, hostující Riga v první třetině prakticky nic nepředvedla. Jako kdyby její hráči byli ještě v letadle.
15:03
Domácí se znovu usadili v útočném pásmu, celá situace byla zakončena prudkou dělovkou obránce Reeseho od modré čáry. Tellqvist na puk sice příliš moc dobře neviděl, kousek černé gumy ho ale nakonec trefil do náruče.
14:27
Pokus Stěpanova z levého křídla, Tellqvist na puk ale dobře viděl a v klidu tak přeruší hru.
13:47
13:09
Zbytek přesilovky již domácímu Amuru nevychází zcela dle představ.
12:44
Z nejhoršího jsou hosté venku, Riga již hraje ve čtyřech.
12:30
Hosté vyhazují puk do středního pásma, zdá se, že se ubrání.
12:09
Domácí kombinují v útočném pásmu, jejich střely z velké dálky létají ale hodně mimo.
11:47
Georgijs Pujacs z Rigy je vyloučen za sekání. Hosté se budou muset necelou minutu bránit ve třech proti pěti!
11:06
Domácí rozpoutali ofenzivní kolotoč v útočném pásmu, ke střele se ale nedostali. Hosté se osvobozují.
10:44
Amur bude hrát první přesilovou hru v zápase. Hostující Sotnieks je vyloučen za krosček. Domácí mohou svůj tlak podtrhnout ještě druhou vstřelenou brankou.
09:06
Stěpanov vletěl do útočného pásma po pravém křídle jako blesk, jeho střela švihem končí v lapačce připraveného Tellqvista.
08:21
Domácí jsou jasně lepším týmem a diktují tempo hry.
06:39
Litovčenko a jeho střela z levého kruhu pro vhazování, Tellqvist raději přeruší hru.
05:23
Pokus Cibulskise na druhé straně, Murygin připraven.
05:06
Po ráně Bykova od modré se o dorážku snažil Muršák, na beton hostujícího Tellqvista si ale nepřišel.
04:39
Rychlá branka vlila domácím novou krev do žil a pokračují tak dále ve své aktivnější hře.
03:37
Domácí se brzy v utkání ujímají vedení! Prsty v tom má český útočník JAKUB PETRUŽÁLEK, který z první vážné šance zápasu rozvlnil síťku za brankářem Tellqvistem. Asistence: Artjom Krjukov.
01:29
Domácí Amur začíná aktivněji a snaží se přelstít zatím zataženou obranu hostí.
01:00
Úvodní minuta opatrná z obou stran, oba celky se spíše jen oťukávají.
00:05
V bráně domácího týmu nastoupil gólman Murygin, hostující klec střeží Tellqvist.
00:01

Amur Chabarovsk: Jerjomin (Murygin) – Reese, Bilalov, Sedunov, Loginov, Ježov, Bykov, Terjajev – Muršák, Petružálek, Krjukov – Korotkov, Junkov, Orlov – Tarasov, Lugin, Litovčenko – Fisenko, Stěpanov, Smurov.

Dinamo Riga: Tellqvist (Cimermanis) – Ozolinš, Cibulskis, Robinson, Pujacs, Redlihs, Sotnieks, Siksna – Wilson, Pavlovs, Hossa – Kuzmenkovs, Niživijs, Cipulis – Skvorcovs, Dzerinš, Meija – Siksnis, Szczechura, Indrasis, Bukarts.
Favoritem utkání jsou hokejisté z hlavního města Lotyšska. Dinamo Riga v letošní sezóně odehrálo devět zápasů, se ziskem 18ti bodů se nachází na třetím místě v tabulce Západní konference. To jejich dnešní soupeř, hokejisté z chabarovského Amuru mají ze sedmi odehraných zápasů pouhých pět bodů na svém kontě a v tabulce Východní konferenci jim náleží až poslední čtrnáctá pozice. Hůře v celé KHL jsou na tom jen hokejisté běloruského Minsku a bratislavského Slovanu. Oba tyhle kluby získali zatím pouhé čtyři body.
Pěkný den u sledování online přenosu z utkání Kontinentální hokejové ligy. V námi sledovaném duelu budeme svědky měření sil mezi domácím Amurem Chabarovsk a hosty z Dinama Riga. Úvodní buly celého duelu je naplánované na 10:00 středoevropského času.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:00.