Dallas - Edmonton | ONLINE | 15.1.2014 02:40 | NHL 2013/2014 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

Z dnešního utkání je to tak vše, přeji vám dobrou noc či dobré ráno a někdy zase u online přenosu ze zápasu NHL na počtenou.
Československá stopa v utkání

Aleš Hemský – 0+0, 1 střela, čas na ledě 11:17
Martin Marincín – 0+0, 2 střely, čas na ledě 18:30
Hvězdy utkání:

1. Ryan Garbutt – 1+2
2. Jamie Benn – 1+1
3. Kari Lehtonen – 93,9 %
Statistiky zápasu:

Střely na bránu: 30:33
Vhazování: 28:24
Zblokované střely: 18:14
Hity: 19:25
Trestné minuty: 9:7
Dnešní utkání sledovalo 12823 diváků.
Dallas Stars nakonec ustáli závěrečný tlak Edmontonu Oilers, a dokázali si tak po šesti porážkách znovu připsat dva body za vítězství. Výhru Stars pečetil střelou do odkryté klece v poslední minutě Daley. Poprvé se také v letošním měření sil mezi Edmontonem a Dallasem raduje z vítězství domácí celek.
60:00
Konec zápasu.
59:44
Stars drží puk na svých hokejkách a domácí tým konečně bude moci za malou chvíli slavit zisk dvou bodů.
59:22
Dallas právě vstřelil branku!
Stars dokázali dostat puk do středního pásma, kde se nakonec dostal na hůl TREVORA DALEYHO, který již trefil odkrytou klec Oilers, a potvrzuje tak vítězství Dallasu.
59:02
Eakin pouze vyhazuje puk do středního pásma.
58:45
Cole mohl potvrdit vítězství Stars, ale domácí útočník nedokázal trefit odkrytou klec hostů.
58:21
Tak to je obrovský tlak hostujícího celku. Kolem Lehtonene teď létá jedna střela za druhou, ale domácí tým se zatím drží.
57:42
Goligoski vyhodil puk až do útočného pásma Stars, kde jej nezpracoval Perron, a tak se nepíská zakázané uvolnění.
57:09
Tak to byl skvělý zákrok Lehtonena! Hall se ihned po buly dostal do skvělé střelecké pozice, ale domácí brankář drží nadále naděje svého celku.
57:00
A brána Oilers je již prázdná! Oilers to tedy již zkouší v šesti!
57:00
Hra je přerušena kvůli přihrávce rukou domácích. Následně si bere oddechový čas hostující trenér Dallas Eakins.
56:25
Yakupov se snažil dostat před Gonchara, ale zkušený ruský obránce nedovolil svému mladšímu krajanovy žádnou kulišárnu,
55:48
Eakinova formace teď sbíra cenné vteřiny v útočném pásmu Stars. Ke střele se nakonec dostal Connauton, ale jeho střele je zblokována do ochranné sítě.
54:52
Perron poslal rychlou přihrávku Petrymu, který to vyzkoušel bez přípravy, ale Lehtonen byl na svém místě, a i tento pokus vyráží svými betony.
54:47
Hall a Gagner ujížděli dva na jednoho a druhý jmenovaný se snažil ještě vrátit puk svému spoluhráči před již prázdnou bránu, kde se však stihnul vrátit domácí Dillon, který sebral puk před Hallem.
53:55
Po střele Jonese si Lehtonen připsal další zákrok svým betonem.
53:20
Petry se snažil procpat puk do brankoviště z velkého úhlu, ale domácí obrana jeho pokus zblokovala.
52:24
Arcobello dokázal schovat svou jedovatou střelu za několik hráčů, ale ani to nestačilo na Lehtonena, který vyráží puk do rohu obranného pásma Stars.
51:51
Do útoku se však přece jenom dostali i domácí, kde nakonec Nichuskin našel svým pasem Horcoffa, který vypálil na Bryzgalova, a ten jej vyrazil před sebe na hůl Belova.
51:18
Nugent-Hopkins ztratil puk v útočném pásmu a Chiasson jej pouze posílá do středníh pásma.
50:58
Smyth se snažil zpoza brány najít Gordona, který hlídkoval před Lehtonenem, ale domácí brankář dokázal jeho pas zblokovat svou hokejkou.
50:42
Nugent-Hopkins poslal puk na hůl Petryho, jenž se dokázal dostat až před Lehtonena, ale ten chytá i následnou střelu edmontonského obránce. Následuje reklamní pauza.
50:10
Stars opět vyhazují puk pouze do středního pásma, kde je osamocený Eakin, který rychle o kotouč přchází.
49:46
Tlak Oilers nakonec vyústil ve střelu Eberleho, kterou likviduje Lehtonen.
49:16
První útočná formace domácích má velké problémy dostat puk ze svého obraného pásma.
48:18
Goligoski se snažil najít svým dlouhým pasem Peverleyho, který se schoval za obranu Oilers, ale domácí útočník nakonec nedokázal zpracovat prudkou přihrávku.
47:18
Oilers uháněli tři na dva, když nakonec celé přečíslení vyřešil Arcobello svou střelou, kterou vyráží Lehtonen za bránu Stars,
46:33
Edmonton pouze nahodil puk do svého útočného pásma, kde v jeho rohu vedli hráči chvíli souboj o kotouče, který nakonec vytěžila domácí obrana a následně jej uklidila do středního pásma.
45:45
Connauton nahrál na pravou stranu Coleovi, jenž se protlačil až před Bryzgalova, ale se svým zakončením trefil domácí útočník vyrážečku brankáře Oilers.
45:09
První útok Oilers se opět dostal do útočného pásma, když Gagner nahrál na levou stranu Hallovi, jenž vypálil na Lehtonena, který ukrývá puk ve své výstroji.
44:50
Do útoku se teď dostali také domácí, když nakonec Nichuskin posunul puk na modrou Dillonovi, jenž svým nahozením donutil Bryzgalova k zákroku.
44:27
Smyth posunul puk do jízdy Marincínovi, jenž svou střelou vyprášil Lehtonenovu lapačku.
44:00
Tak to byla obrovská šance Oilers! Yakupov svou přihrávkou zcela volného Gagnera před bránou Stars, který svou střelou trefuje masku domácího brankáře!
43:15
Domácí tým se zatím nikam nežene. Obránci Stars spíše vyhazují puk do středního pásma, kde jej sbírá naopak obrana Oilers.
42:27
Smyth nahrál před bránu Jonesovi, jenž tečoval puk směrem na Lehtonena, a ten měl co dělat, aby puk neskončil za jeho zády.
41:51
Chiasson nahrál na modrou Connautonovi, který vypálil od modré a Bryzgalov jeho pokus kryje svým betonem.
41:21
Garbutt nahrál na levé křídlo Rousselovi, jenž se snažil vystřelit na Bryzgalova, ale jeho střela letí mimo tři tyče hostující klece.
40:40
Do velké šance se dostával Arcobello, ale jeho střela byla zblokována jedním z domácích hráčů.
40:10
Seguin se ihned po buly snažil prodrat až před Bryzgalova, ale domácí útočník si předhodil puk příliš před sebe, a ten následně odklidil pryč právě brankář hostí.
40:01
Začala třetí třetina.
Ve druhé třetině jsme mohli vidět po jednom gólu na každé straně, když nejdříve navýšili domácí své vedení, díky trefě Eakina. Edmonton dokázal udeřit až ve své druhé přesilové hře, když do odkryté brány doklepával puk za Lehtonena Gagner. Ve druhé části měli více ze hry Oilers, ale svou snahu nedokázali přetavit ve více branek díky skvěle chytajícímu Lehtonenovi v bráně Stars.

Střely na bránu: 21:25
Vhazování: 21:15
Hity: 12:13
40:00
Druhá třetina skončila.
39:42
Poslední minuta patří hráčům Edmontonu, kteří dlouho drželi puk ve svém útočném pásmu, ale Oilers nakonec nijak neohrozili Lehtonena.
38:53
Smyth skvěle podržel puk v útočném pásmu a následně jej přihrál Eberlemu, který se ještě snažil s kotoučem dostat až před Lehtonena, ale útočník Oilers se svými kličkami dostal až za bránu Stars,
38:03
Hemský se snažil dostat před Gonchara, ale ten jeho úmysl přečetl a nedovolil českému útočníkovi jeho kličku.
37:24
Eakin vybojoval puk v rohu kluziště a následně jej posunul na hůl Garbutta, který se svou střelou trefuje levou tyč Bryzgalovovy brány.
37:11
Whitney mohl již ujíždět sám na Bryzgalova, ale zastavuje jej hvizd čárového, protože se v útočné třetině zapomněl ještě jeden z domácích útočníků.
36:48
Po přihrávce od Smytha se dostal Jones až před Lehtonena, ale hostující útočník svým zakončením netrefil bránu Dallasu.
36:12
Tentokráte zatlačila první formace domácícho celku, ale i Oilers se nakonec dokázali ubránit a puk je až za bránou Stars.
35:43
Z velkého úhlu to teď vyzkoušel Jamie Benn, ale Bryzgalov si prostor u své tyče dokázal pohlídat.
35:02
Petry posunul puk na Eberleho jenž vypálil z první, ale Lehtonen jeho střelu vyráží svým betonem.
34:25
Eakin se dostal ke střele od modré, ale tento pokus domácího útočníka nemohl nijak vážně ohrozit Bryzgalova.
33:49
První formace Oilers dělá domácím velké problémy. Hall a spol. opět drží obranu Stars v jejich obraném pásmu.
33:14
První střelu v utkání si také připsal jediný slovenský hráč Morincín, který se dostal s pukem až na útočnou modrou, odkud vypálil na Lehtonen, a ten raději ukrývá puk ve své lapačce. Následuje reklamní pauza.
32:22
Arcobello ihned po přejetí modré posunul puk na Gazdice, jenž rychle vystřelil, ale Lehtonen s tímto pokusem neměl žádné problémy.
32:04
Jordie Benn vystřelil od modré čáry, ale jeho pokus zblokoval jeden z hráčů před Bryzgalovem do rohu kluziště.
31:23
Oilers jeli dva na jednoho a Hemský nakonec vzal veškerou zodpovědnost na sebe, ale jeho střela minula bránu Stars.
30:28
Edmonton právě vstřelil branku!
Hall se snažil protlačit puk z pravé strany, ale Lehtonen jeho pokus vyrazil před sebe, kde se k němu jako první dostal SAM GAGNER, který tak využívá přesilovou hru Oilers. Asistence: Taylor Hall, Ryan Nugent-Hopkins.
30:19
J. Schultz vypálil od modré čáry, ale jeho střela je sražena do rohu kluziště.
29:45
Goligoski vyhodil puk až za Bryzgalova. Oilers tak musejí začít s dalším útokem až od své brány.
29:30
Máme tu další vyloučení, když na dvě minuty za nedovolené bránění je vyloučen Jamie Benn (DAL).
28:59
Hemský se snažil prokličkovat přes tři hráče Stars, ale domácí obrana byla pozorná a nedovolila českému útočníkovi proniknout před Lehtonena.
28:23
Stars pouze nahodili puk do útočného pásma, ale obrana Oilers jej rychle poslala zpět na hokejky obránců domácích.
28:05
Petry krásně nahrál před bránu Nugentu-Hopkinsovu, který z první trefuje pravý beton Lehtonena! To byla obrovská šance hostujících.
27:58
Hemský udělal několik otoček za bránou Stars, odkud jej nakonec poslal na hůl Gagnera, který svou střelou donutil Lehtonena k dalšímu zákroku.
27:05
Do útoku se tentokráte dostala také třetí útočná formace domácích, ale Peverley špatně nahrál na pravou stranu Nichuskinovi, na kterého byla přihrávka příliš dlouhá.
26:45
Lehtonen raději zastavuje hru, protože musel likvidovat střelu Gagnera z levého kruhu. Následuje reklamní pauza.
26:12
Oilers však nadále pokračují ve svém tlaku. Edmonton stále drží puk ve svém útočném pásmu, ale zatím si hráči Oilers přihrávají po rozích.
25:22
Dallas nakonec ubránil své první oslabení v utkání. Nutno však dodat, že měli domácí hodně na mále, protože po střele Nugenta-Hopkinse, zvonila za Lehtonenem tyč.
24:25
Až teprve teď se osvobozuje domácí obrana výhozem přes celé kluziště.
23:42
Eberle se dostal ke střele od modré čáry, kterou však Lehtonen vyrazil před sebe, kde byl naštěstí bek domácích, který posílá puk pouze na modrou.
23:22
Eric Cole (DAL) je vyloučen na dvě minuty za podražení, a Oilers si tak zahrají svou první přesilovou hru v utkání.
22:55
Následuje střela Jonese od modré čáry, která je však zblokována do ochranné sítě za bránou Lehtonena.
22:29
Jones se však přece jenom dokázal procpat do útočné třetiny, kde se chtěl ještě dostat až před Lehtonena, ale domácí obrana dokázala útočníka Oilers neutralizovat
21:53
Rychlý gól domácích ve druhé třetině očividně zaskočil hostující celek, který je teď ve velké křeči se svou rozehrávkou.
21:10
Dallas právě vstřelil branku!
Roussel si dojel pro puk do rohu kluziště, odkud si vybruslil na brankovou čáru, kde jej nahrál CODYMU EAKINOVI, a ten nikým nehlídaný posílá kotouč do zcela odkryté brány hostí. Asistence: Antoine Roussel, Ryan Garbutt.
20:50
A další střela hostí, kterou tentokráte vyslal Nugent-Hopkins směrem na Lehtonena, ale ten si s jeho pokusem bez problému poradil.
20:41
A následoval také první útok Oilers ve druhé části, když chtěl Perron posunout puk před bránu na Gordona, ale puk se odrazil k Lehtonenovi, který raději ukrývá kotouč ve své lapačce.
20:15
Stars se do svého soupeře ihned pustili, když J. Schultz špatně rozehrál a k zakončení se dostal Jamie Benn, kterého však Bryzgalov dokázal vychytat.
20:01
Začala druhá třetina.
Oba týmy již nastupují na ledovou plochu, a druhá třetina tak bude moct za chvíli začít.
Máme za sebou první třetinu utkání, ve které jsme mohli vidět hned čtyři branky, když se hned po 14 sekundách dokázal prosadit domácí Cole. Na trefu Stars však ještě zvládnul reagovat svým gólem J. Schultz. Dallas se ale znovu dostal do vedení, díky doklepnutí Garbutta, na kterého ještě navázal svým přesilovkových gólem domácí kapitán Ja. Benn.

Střely na bránu: 12:10
Vhazování: 13:8
Hity: 7:8
20:00
První třetina skončila.
19:57
Ještě v závěru třetiny následovala špatná rozehrávka domácího celku a následný icing.
19:45
Druhá útočná formace Stars ještě zkusila zaútočit, ale Eakin špatně rozehrál a Edmonton se málem dostal do rychlého protiútoku.
19:22
Po střele Perrona si připisuje Lehtonen další úspěšný zákrok v utkání.
18:46
Domácí obrana má velké problémy s napadáním hostujících útočníku a obránci Stars se často dostávají do potíží.
17:50
Nugent-Hopkins zavezl puk do útočného pásma Oilers, kde však díky špatné rozehrávce, přišli nakonec hostující o puk a Stars jej pouze vyhazují do středního pásma.
17:18
Puk se odrazil na modrou čáru k Ferencovi, který to ihned bez přípravy zkusil a jeho střela opět skončila na betonech Lehtonena. Puk následně skončil na střídačce domácích.
16:24
První útočná formace Oilers teď tlačila svého soupeře a Lehtonen měl co dělat ve své bráně, aby zabránil hostujícím hráčům ve skórování.
15:44
Gagner se dostal k puku na pravé straně kluziště, odkud vypálil směrem na Lehtonen, a ten jeho střelu vyráží svým levým betonem.
14:45
Yakupov se teď po přihrávce od Eberleho dostal do výborné pozice, ale Lehtonen si dokázal hostujícího útočníka vybruslit, a ten následně skončil až za bránou Stars.
13:33
Teď se však do útoku dostali také hostující, ale obrana Stars opět dokázala rychle odebrat puk útočníkům Oilers, a domácí tak mohou opět do útoku.
12:45
Domácí tým je hodně při chuti, tentokráte střílel od modré Connauton, ale Bryzgalov byl opět pozorný a vyrazil puk na hůl jednoho z obránců Oilers.
12:07
Což se nakonec stalo Edmontonu málem osudné, protože po vyhraném buly a následné střele Gonchara se odrazil puk na hůl Seguina, který však svou střelou trefil lapačku Bryzgalova.
11:58
J. Schultz příliš spěchal se svou rozehrávkou, na kterou nakonec nedokázal zareagovat ani jeden z jeho spoluhráčů, a tak je Oilers odpískán icing.
11:08
Gonchar nahodil puk směrem na Bryzgalova, kam si nebezpečně najížděl Roussel, ale hostující brankář si nakonec dokázal puk nají a uschovat jej ve své lapačce.
10:50
Connauton se dostal ke střele na modré čáře, kterou však Bryzgalov vyrazil do rohu kluziště.
10:30
Po další střele jednoho z útočníků Stars a úspěšném zákroku Bryzgalova následuje reklamní pauza.
10:17
Dallas právě vstřelil branku!
Stars využívají přesilovou hru! Seguin napřáhnul na modré čáře, ale domácí útočník viděl ještě lépe postaveného JAMIEHO BENNA, kterému nahrál na pravou stranu kluziště a domácí kapitán následně trefil levou šibenici Bryzgalovovy brány. Asistence: Tyler Seguin, Alex Goligoski.
10:05
Edmonton však dokázal dostat puk až za bránu Lehtonena, a Stars tak musejí začít znovu od svého brankáře.
09:45
A máme tu první vyloučení v utkání, když na dvě minuty za nedovolené bránění jde na trestnou Sam Gagner (EDM).
09:26
Puk se odrazil k Gagnerovi, který stál u pravé tyče Lehtonenovy brány, ale hostující hráč byl odklizen jedním z domácích obránců.
08:35
Dallas právě vstřelil branku!
Whitney obkroužil s pukem bránu Oilers, kde se jej ihned snažil zasunout za Bryzgalova, což se mu nakonec na třetí pokus povedlo a puk se dostal do brankoviště hostí, kde jej do již zcela prázdné brány uklidil RYAN GARBUTT. Asistence: Ray Whitney, Kevin Connauton.
08:04
Yakupov nahodil puk do útočného pásma, kde si pro něj sjel Arcobello, ale domácí obrana dokázala tentokráte rychle zbavit hostující hráče puku.
07:17
Jamie Benn zavezl puk do útočného pásma, kde se nakonec dostal i do bekhendového zakočení, jenž vyrazil Bryzgalov na hůl Seguina, který však svou rychlou střelou trefuje opět brankáře hostů.
06:37
Peverley se snažil překvapit Bryzgalova velkého úhlu, ale hostující brankář si dokázal pohlídat prostor u své tyče, a puk následně sebrala obrana Oilers.
06:17
Po dlouhé době si připsal také úspěšný zákrok Bryzgalov, který musel likvidovat střelu Peverleyho.
06:06
Stars teď mají velké problémy s ubráněním útočných choutků hostujícího celku. Domácí si však teď mohou na chvíli odpočinout, protože následuje reklamní pauza.
05:45
Jenomže ihned za modrou čarou se k puku dostali opět hostující a z následného útoku mířilo několik střel směrem na Lehtonena, který tyt střely vyrazil do rohu kluziště.
05:25
Až teprve teď dokázali dostat puk hráči Stars ze svého pásma.
04:48
Edmonton se díky rychlé vyrovnávací brance dostal znovu do utkání, když se tentokráte v obranném pásmu Stars usadila Hemského formace, ale hráči Oilers zatím drží puk spíše za bránou Dallasu.
03:40
Edmonton právě vstřelil branku!
Oilers se dostali do útočného pásma, kde našel svou nádhernou přihrávkou Hall zcela volného JUSTINA SCHULTZE, který ukázkovou kličkou vymíchal Lehtonena. Asistence: Taylor Hall, Andrew Ference.
02:59
A máme tu první bitku utkání, ve které se do sebe pustili domácí Dillon a hostující Jones. Oba jsou, tak následně posláni na trestnou lavici na 5 minut.
02:40
Nichuskin zavezl puk do rohu kluziště, odkud jej nahrál na modrou Dillonovi, a ten svou střelou vyděsil Bryzgalova, protože puk snad zůstal stát jen těsně před bránou hostí!
02:20
Edmonton se však snaží co nejrychleji odpovědět, ale ani jeden z jeho následných útoku nijak vážně neohrozil Lehtonena.
00:14
Dallas právě vstřelil branku!
Tak to je, ale výborný vstup domácích do utkání! Daley se dostal k odraženému puku mezi kruhy, kde jej zavezl na pravou stranu kluziště, odkud adresoval svou přihrávku na ERICA COLA, a ten již trefoval puk od prázdné klece Oilers. Asistence: Trevor Daley, Jamie Benn.
00:01
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Dallas Stars: Lehtonen (Ellis) – Goligoski, Daley, Dillon, Jo. Benn, Connauton, Gonchar – Ja. Benn, Seguin, Cole – Roussel, Eakin, Garbutt – Horcoff, Peverley, Nichuskin – Whitney, Fiddler, Chiasson.

Edmonton Oilers: Bryzgalov (Dubnyk) – Ference, J. Schultz, N. Schultz, Belov, Petry, Marincín – Hall, Nugent-Hopkins, Gagner – Yakupov, Arcobello, Eberle – Perron, Gordon, Hemský – Gazdic, Smyth, Jones.
Československá stopa v utkání

Na soupisce domácích Stars nenajdeme ani jednoho hráče ze zemí bývalého Československa. Naopak za hostující tým by měli do Dallasu přicestovat útočník Aleš Hemský a obránce Martin Marincín.
Vzájemná utkání

Oba celky se spolu střetnuly ve dvou utkáních a středeční střetnutí bude posledním v této sezóně. V obou odehraných utkáních dokázali vždy zvítězit hosté, když nejdříve vyhrál Dallas v Edmontonu, ale Oilers svému soupeři porážku na jeho ledě vrátili, když dokázali vyhrát utkání až po samostatných nájezdech.

14.11.2013 Edmonton Oilers – Dallas Stars 0:3
2.12.2013 Dallas Stars – Edmonton Oilers 2:3 po sn.
15.1.2014 Dallas Stars – Edmonton Oilers -:-
Dallas Stars

Domácí tým byl ještě před pár zápasy na dostřel osmého místa západní konference, když na tehdy osmý Phoenix ztráceli Stars dva body. Dallas však nastartoval místo sbírání dalších důležitých bodů dlouho sérii porážek, když svěřenci Lindyho Ruffa postupně podlehnuli Montrealu, Detroitu, New Jersey, New York Rangers a dvakrát proti New York Islanders. Obzvláště poslední dvě porážky byly pro Stars hodně hořké, protože rozhodující gól padnul vždy v posledních dvou minutách zápasů. Tak dlouhou sérii proher nepamatují Stars již hodně dlouho, protože šest porážek v řadě si Dallas naposledy připsal v seźoně 1995-96.

Poslední zápasy:

New Jersey Devils – Dallas Stars 1:0
New York Rangers – Dallas Stars 3:2
Dallas Stars – New York Islanders 2:4

Nejproduktivnější hráči:

Tyler Seguin – 41 bodů (21+20)
Jamie Benn – 37 bodů (15+22)
Alex Chiasson – 23 bodů (8+15)

Brankáři:

Kari Lehtonen – 91,5 %
Dan Ellis – 89,8 %

Zranění hráči:

Stephane Robidas (zlomená noha) a Aaron Rome (spodní část těla).
Edmonton Oilers

Aktuálně poslední celek tabulky západní konference si ve 48 odehraných utkáních připsal na své konto 35 bodů a na předposlední Calgary ztrácí Oilers tři body. Edmonton má za sebou sérii tří utkání na svém ledě, kde dokázali svěřenci Dallase Eakinse vybojovat čtyři body po výhrách nad Tampou Bay Lightning a Pittsburghem Penguins. Jedinou porážku na svém ledě si kanadský celek připsal proti St. Louis Blues. Edmonton teď čeká čtyřzápasový trip po stadionech soupeřů, když první duel mají Oilers již za sebou, protože v noci z neděle na pondělí podlehnuli Chicagu Blackhawks.

Poslední zápasy:

Edmonton Oilers – St. Louis Blues 2:5
Edmonton Oilers – Pittsburgh Penguins 4:3 po sn.
Chicago Blackhawks – Edmonton Oilers 5:3

Nejproduktivnější hráči:

Taylor Hall – 43 bodů (18+25)
Jordan Eberle – 37 bodů (14+23)
Ryan Nugent-Hopkins – 35 bodů (13+22)

Brankáři:

Ilja Bryzgalov – 90,5 %
Devan Dubnyk – 89,4 %

Zranění hráči:

Corey Potter (třísla) a Philip Larsen (nemoc).
Vítejte u dalšího online přenosu z utkání kanadskoamerické NHL, ve kterém se proti sobě postaví celky ze spodní části tabulky západní konference. Do American Airlines Center totiž dorazí Edmonton Oilers, který se utká proti místním Dallas Stars.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:30.


Články odjinud