+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
6. března 2010 • 13:09

Do čtyřhry nastoupí Berdych se Štěpánkem

Autor:
Radek Štěpánek s Tomášem Berdychem (vpravo) postupují do finále Davis Cupu.
TOP VIDEA
Bořil po vypadnutí z LM: Zdržování APOELu? Měl jsem nervy Bořil po vypadnutí z LM: Zdržování APOELu? Měl jsem nervy
Ve vyložených situacích nejsme schopni dát gól, smutnil Jandač po prohře se Slováky Ve vyložených situacích nejsme schopni dát gól, smutnil Jandač po prohře se Slováky
VŠECHNA VIDEA ZDE

Do dnešní čtyřhry v utkání prvního kola Davisova poháru proti Belgii nastoupí na české straně Radek Štěpánek a Tomáš Berdych. Soupeři jim budou Oliver Rochus, kterého v pátek Berdych porazil v zahajovací dvouhře, a Steve Darcis.


REKLAMA

Kapitán Jaroslav Navrátil se nakonec podle očekávání rozhodl nahradit původně nahlášené Lukáše Dlouhého a Jana Hájka.

"Nominace bude stejná jako v posledním utkání. Budou hrát Radek Štěpánek s Tomášem Berdychem," řekl Navrátil. "Chceme to utkání rozhodnout už dneska," dodal.

Vyčerpaný Štěpánek: Víc už udělat nemůžu »

Štěpánek s Berdychem v pátek získali v prvních dvou dvouhrách dva body, když oba své soupeře porazili jasně ve třech setech. Od 14:00 se pokusí ve čtyřhře získat rozhodující třetí bod.

Kouč záměr nasadit v současnosti nejlepší české hráče avizoval již dříve. Bylo jen otázkou, zda zdravotní stav umožní Štěpánkovi nastoupit. V minulých dnech ho totiž sužovala horečka a slabost. Podle kapitána však po pátečním zápase bez problémů zregeneroval a je v pořádku.

 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze