+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
6. března 2010 • 13:09

Do čtyřhry nastoupí Berdych se Štěpánkem

Autor:
Radek Štěpánek s Tomášem Berdychem (vpravo) postupují do finále Davis Cupu.
TOP VIDEA
SESTŘIH Ligy mistrů: Manchester City - Neapol 2:1. Guardiolův tým válí i v Evropě SESTŘIH Ligy mistrů: Manchester City - Neapol 2:1. Guardiolův tým válí i v Evropě
LIGA NARUBY: Nefér klička Koláře, Deliho dělo na tribunu a pád u vlastní lavičky LIGA NARUBY: Nefér klička Koláře, Deliho dělo na tribunu a pád u vlastní lavičky
VŠECHNA VIDEA ZDE

Do dnešní čtyřhry v utkání prvního kola Davisova poháru proti Belgii nastoupí na české straně Radek Štěpánek a Tomáš Berdych. Soupeři jim budou Oliver Rochus, kterého v pátek Berdych porazil v zahajovací dvouhře, a Steve Darcis.


REKLAMA

Kapitán Jaroslav Navrátil se nakonec podle očekávání rozhodl nahradit původně nahlášené Lukáše Dlouhého a Jana Hájka.

"Nominace bude stejná jako v posledním utkání. Budou hrát Radek Štěpánek s Tomášem Berdychem," řekl Navrátil. "Chceme to utkání rozhodnout už dneska," dodal.

Vyčerpaný Štěpánek: Víc už udělat nemůžu »

Štěpánek s Berdychem v pátek získali v prvních dvou dvouhrách dva body, když oba své soupeře porazili jasně ve třech setech. Od 14:00 se pokusí ve čtyřhře získat rozhodující třetí bod.

Kouč záměr nasadit v současnosti nejlepší české hráče avizoval již dříve. Bylo jen otázkou, zda zdravotní stav umožní Štěpánkovi nastoupit. V minulých dnech ho totiž sužovala horečka a slabost. Podle kapitána však po pátečním zápase bez problémů zregeneroval a je v pořádku.

 Klasická verze
Mobilní verze