VIP Sport

16. března 2017 • 16:24

Toho v Janově neudrží... Schick je na roztrhání, Inter přišel s MEGA nabídkou!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Z tohohle kluka se rýsuje fotbalista, kterého Česko dlouho nemělo! Útočník Sampdorie Janov Patrik Schick (21) udivuje v Itálii svými výkony a jeho přestup v letním období jen těžko něco zastaví. Poslední nabídka je velkorysá, Inter za něho nabízí 625 milionů korun!Bankovky budou létat vzduchem, slavný italský klub cítí krev. Českou talentovanou krev! A Inter je podle »špageťáků« z deníku Gazzetta dello Sport ochotný za skvěle hrajícího Schicka vytáhnout z pokladny i více než půl miliardy korun.

Reprezentační forvard prý upoutal sportovního ředitele milánského Interu Piera Ausilia. „Funkcionáři klubu už se s vedením Janova sešli už několikrát. Chtějí ho, klidně ho pak nechají ještě rok v Sampdorii, aby tam dokončil svůj fotbalový vývoj,“ píše list.

Přitom Patrikovi stačilo jen pár měsíců, aby si v Itálii vybudoval tak skvělou pozici. Když přihlédneme k tomu, že v základní sestavě Sampdorie nastupoval jen sporadicky, pak jde o unikátní progres! Toho si všiml i viceprezident Juventusu Pavel Nedvěd, u něhož byl rovněž na námluvách.

A jaká je Schickova italská vizitka? Gól dá každých 104 minut a je druhým nejlepším střelcem svého klubu. Síť rozvlnil celkem devětkrát. Tak jen tak dál!

Český útočník Sampdorie Janov Patrik Schick slaví gól
Český útočník Sampdorie Janov Patrik Schick slaví gól

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze