Biatlonistka Soukalová dodržela, co slíbila Blesku: Takhle zpívala fanouškům!

VIDEO: Byla to hezká tečka za světovým šampionátem v biatlonu. Mladá česká reprezentantka Gabriela Soukalová, která vybojovala se smíšenou štafetou bronz, okouzlila diváky tentokrát pěveckým výkonem! A splnila, co slíbila Blesku před mistrovstvím.
Postavit se před sedmnáct tisíc fanoušků a začít zpívat? Pro většinu lidí něco nepředstavitelného. Ne tak pro biatlonistku Gabrielu Soukalovou (23).
Česká hvězda dodržela to, co slíbila Blesku, a ukázala, že Česko hledá superstar zbytečně. Jedna tu už je!
„Kdybych získala medaili, fanouškům klidně zazpívám,“ nechala se Soukalová vyhecovat Bleskem krátce před startem MS.
Hned v prvním závodě získala se smíšenou štafetou bronz a dnes na závěr celého šampionátu slib splnila. Užaslým tribunám perfektně vysekla píseň Don´t speak od skupiny No Doubt.
