Pondělí 22. dubna 2024
Svátek slaví Evženie, zítra Vojtěch
Oblačno 7°C

Zamilovaný Berdych: Láska k pohledné Ester ho provází na každém kroku

Autor: pan

Cíle Tomáše Berdycha pro nadcházející sezonu jsou jasné. Dokázat tenisové elitě, že bílý sport není jen o Novaku Djokovičovi, Rafaelu Nadalovi, Andy Murraym či Rogeru Federerovi.

Rodák z Valašského Meziříčí a současná světová sedmička má však kromě nesporných tenisových kvalit v zásobě další velký triumf.

S přítelkyní Ester Sátorovou si totiž náramně rozumí a svoji náklonnost k pohledné modelce dává na obdiv každou chvíli.

Zamilovaný Tomáš BerdychFoto facebook.com

Pohledná rodačka ze Zlína se narodila první den roku 1992, s nejlepším českým tenistou současnosti začala chodit na konci roku 2011 krátce poté, co se Berdychovi rozpadl dlouholetý vztah s další výbornou českou hráčkou  Lucií Šafářovou.

Ester Sátorová tak byla přímo u toho, když Tomáš Berdych společně s Radkem Štěpánkem získali v minulém roce po dvaatřiceti letech Davisův pohár, stejně tak si mohla vychutnat jeho obhajobu letos v Bělehradě.

Fanouškům zůstane v paměti především její usilovné povzbuzování českého týmu v O2 areně, kdy vedle ní seděla a stejně vášnivě fandila tehdejší žena Radka Štěpánka Nicole Vaidišová.

Před nedávnem se však Štěpánek s Vaidišovou rozešli. Česká dvojka randí v současné době s wimbledonskou šampionkou Petrou Kvitovou.

Vztah Tomáše Berdycha a Ester Sátorové však má dle všeho pevné kořeny. Projeví se psychická pohoda českého tenisty už v sezoně 2014?

 

Štěpánek se během dvouhry Mayera s Rosolem bavil i tím, že "chytal" kuličku hroznového vína přímo do pusy
Štěpánek se během dvouhry Mayera s Rosolem bavil i tím, že "chytal" kuličku hroznového vína přímo do pusy