Neděle 14. srpna 2022
Svátek slaví Alan, zítra Hana
Oblačno, déšť 26°C

Zraněná a nemocná tenistka Karolína Plíšková: Pohublá zkouší léčbu rájem!

Autor: vba

Zdravotní problémy jí překazily závěr sezony. Tenistka Karolína Plíšková (26) kvůli nim musela odřeknout i finále Fed Cupu. Naordinovala si však tu nejkrásnější léčbu.

Problémy se zápěstím, natržený lýtkový sval, do toho ještě infekce na plicích... „Dlouho jsem věděla, že něco není v pořádku. Byly dny, kdy mě bolela i chůze a cítila jsem se hrozně. Po vyšetření u profesora Koláře je můj start ve finále vyloučený. Hrozně mě to mrzí,“ omlouvala se zdcecimovaná »Plíška« fedcupovým kamarádkám, které si nakonec o víkendu poradily i bez ní.

Vítězný souboj s Američankami tak proležela jen u televize, po jeho skončení si ale řekla: Půjdu se léčit! Dle výčtu jejích neduhů byla zralá na špitál, ostatně i její manažer a přítel v jedné osobě Michal Hrdlička potvrzoval, že Kája bude muset nasadit antibiotika. Nakonec se ale tenistka rozhodla kurýrovat jinak – na dovolené!

S »Hrdlou« tak nasedli do letadla a vyrazili na více než 7000 kilometrů dlouhou štreku do srdce Indického oceánu – na malebné Seychely! Útočiště našli u fotbalového intarnacionála Iva Ulicha, jenž si na ostrůvku otevřel hotel. „Ráj! Máš to tu krásný, kamaráde!“ vyznali se na Instagramu.

Karolína vypadá, že trošku ztratila na váze. Na luxusní dovolené to jistě brzy dožene.
Karolína vypadá, že trošku ztratila na váze. Na luxusní dovolené to jistě brzy dožene.