Federerovi jdou na ruku?! Po kritice našla legenda vlivného zastánce | iSport.cz
14. listopadu 2018 • 11:13

Federerovi jdou na ruku?! Po kritice našla legenda vlivného zastánce

TOP VIDEA
SESTŘIH: Slavia je ve finále MOL Cupu. Spartu smázla 3:0 SESTŘIH: Slavia je ve finále MOL Cupu. Spartu smázla 3:0
NFL Draft Week: Pohled expertů. Podle čeho kluby vybírají na draftu? NFL Draft Week: Pohled expertů. Podle čeho kluby vybírají na draftu?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ředitel tenisového Australian Open Craig Tiley se postavil za Švýcara Rogera Federera, kterého nedávno obvinil Francouz Julien Benneteau z toho, že mu organizátoři turnajů jdou na ruku při tvorbě programu zápasů.Podle Tileyho je to dané zájmem fanoušků i vlastníků vysílacích práv o někoho, kdo je výkladní skříní celého sportu. Federera se zastal i v případě Benneteauovy kritiky ohledně Laver Cupu, který je podle francouzského tenisty střetem zájmů.

"Roger Federer je výjimečný tenista a jeden z nejuznávanějších sportovců na světě. V Austrálii byl několikrát zvolen nejoblíbenějším hráčem. Fanoušci i televize chtějí, aby hrál na velkých stadionech a v nejlepších časech. Podle mého na světě neexistuje jediný ředitel turnaje, který by tyto faktory nebral v potaz," uvedl Tiley v prohlášení.

Sedmatřicetiletý Federer je s 20 grandslamovými tituly nejúspěšnějším tenistou historie. Na nedělní Benneteauovy výroky nechtěl příliš reagovat, jen prohlásil, že řada věcí není pravda. "Někdy mi organizátoři vyjdou vstříc, jindy ne," řekl druhý hráč světového žebříčku.

Témata:  Sport, Federer, tenis, Tiley, kritika
 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud