Sobota 15. srpen 2020
Svátek slaví Hana, zítra Jáchym
Oblačno, bouřka 24°C

Výbuch anglické jedničky. Strkal se v baru kvůli posměškům a snoubence

Autor: kvč

Anglie v něm po dlouhé době našla solidní brankářskou jedničku. Jordan Pickford je naděje Albionu i liverpoolského klubu Everton, zároveň ale také borec s pořádně krátkou rozbuškou. To ukázal o víkendu, když se vrátil do rodného Sunderlandu a zapletl se do potyčky v baru.

Pětadvacetiletý Pickford využil volného dne, aby se z Liverpoolu vrátil do rodného Sunderlandu. V hospodě pak po boku své snoubenky chtěl v televizi sledovat, jak si tamní klub, za který dřív hrával, poradí s Portsmouthem ve finále EFL Trophy.

Sunderland nakonec remizoval 2:2, načež prohrál penaltový rozstřel, trofej tedy nezískal. To už ale Pickford tou dobou vůbec neřešil. Horkokrevného gólmana pořádně namíchlo pár opodál stojících chlapíků. Ti si nejdříve dělali legraci z jeho schopností v brance, což ještě přešel, pak ale začali urážet jeho snoubenku Megan. A tak se Pickford začal ohánět pěstmi.

Brankář Jordan Pickford se porval v baru
Brankář Jordan Pickford se porval v baru

Podle posledních zpráv se nikomu nic nestalo, trenér Evertonu Marco Silva i reprezentační kouč Gareth Southgate si ale gólmana jistě pozvou na slovíčko.

"Někdo řekl něco ošklivého o Jordanově partnerce, a on prostě vyletěl. Ale nebylo to nic hrozného, bylo po všem za šest sedm sekund," sdělil jeden ze svědků pro deník Daily Mail.

"Jordan ten večer pil alkohol, což celé situaci moc nepomohlo. Ale rozhodně nemá radost z toho, že se to stalo. Celou dobu se bavil s fanoušky a nebyl žádný problém, dokud někdo nezačal urážet jeho snoubenku," dodal.

Pickfordův Everton čeká další zápas v neděli proti Arsenalu, tak uvidíme, zda tahle potyčka nějak ovlivní jeho zapojení do utkání.