Erotická dovolená! Vyzývavá česká kráska si užívá na Bali se slovenským hokejistou
Je to taková exotická dovolená s erotickým nádechem. Slovenský hokejista Lukáš Kozák z extraligových Karlových Varů má po sezoně, a tak se svou láskou vítězkou reality show Hotel Paradise Nelou Slovákovou odletěl na Bali.
Nešetří na sobě. Česká hvězda Instagramu Nela Slováková pro sebe a hokejistu Lukáše Kozáka zaplatila letenky do business třídy a vydali se spolu odpočívat na Bali.
„Děcka, jedeme na dovolenou. Naši první. Spolu, po sezoně, šťastní, strašně spokojení, unavení a natěšení,“ vzkázala Slováková, která nelituje vyhozených peněz za drahé letenky. „Oba to v těchto věcech máme trošku jinak nastavené. Já vydělávám penízky proto, abych je utrácela třeba za toto. Mojí lásce to přijde zbytečné,“ prozradila influencerka.
Kromě snímků a videí z letadla spustil zamilovaný pár i smršť příspěvků z pláže na Bali. Slováková se předvádí na lehátku v sexy plavkách a její hokejista ji u toho točí. „Po dlouhé době přichází měsíc odpočinku s pusinkou,“ psal šťastný obránce Kozák.
