Čtvrtek 13. srpen 2020
Svátek slaví Alena, zítra Alan
Polojasno 29°C

Reportérka iSportu posilou národního týmu: Hurá do dresů a jdeme na to!

Autor: sjs

Na chvíli se stala členkou českého národního týmu. Reportérka iSport TV Simona Kubišová se přímo na stadionu v Bratislavě oblékla do virtuálního dresu hokejové reprezentace. Dostala se totiž na soupisku trenéra Miloše Říhy.

Byla to velká změna. Z pozice novinářky se stala hokejovou reprezentantkou. Reportérka iSport TV Simona Kubišová během utkání Česka se Švýcarskem (5:4) přidala k národnímu týmu. Díky filtru na Facebooku, který připravil Pilsner Urquell, se oblékla do virtuálního dresu.

Simona Kubišová si vyzkoušela reprezentační dres už před MS
Simona Kubišová si vyzkoušela reprezentační dres už před MS

„Byla to velká zábava, vyzkoušet si přes mobil, jak mi to sluší nejen v dresu, ale i v helmě,“ smála se Kubišová, která se po utkání opět vrhla do práce reportérky a šla zpovídat české hokejisty po poslední výhře v základní skupině.

Obléct si dres a helmu můžete i vy! Pro všechny, kteří chtějí české hokejisty podpořit a ukázat jim, že za nimi stojí a věří jim, slouží Facebookový filtr od Pilsner Urquell. Přidejte se tak na oficiální soupisku hráčů, kteří jsou v Bratislavě, a ukažte jim, že za nimi stojí celý hokejový národ v cestě za zlatem.

Ledecká fandila přímo v Bratislavě. Kluci mě mají na své straně, věřím v zlato, říká

DVOJROZHOVOR Rosický a Koller o MS. Co řekli o Hronkovi? Přiveze český tým medaili?
Dvojrozhovor: Je to čest nosit jeho číslo na dresu, říká Gudas o tátovi

Nedvěd v Bratislavě chodí hrát tenis. Trénuju na Wimbledon, směje se generální manažer