Čtvrtek 24. září 2020
Svátek slaví Jaromír, zítra Zlata
Oblačno, déšť 22°C

Láskyplné i intimní chvilky sexy mamky Cibulkové: Takhle kojím já!

Autor: ama

Stejně jako na tenisovém kurtu v dobách, kdy byla na žebříčku WTA na čtvrtém místě a odvážně se vrhala do nelítostných soubojů s nejlepšími soupeřkami, si Dominika Cibulková (31) počíná i ve sportovním důchodu. Stala se maminkou. A dělá všemožné, aby se její malý Kubík cítil jako v bavlnce!

Ani dva měsíce po porodu blonďatá Slovenka nikterak nezvolnila v životním tempu. A střípky z rodinného programu odvážně stříli na sociální sítě. Na Dominiku v titěrných plavečkách a odvážných šatičkách už si všichni zvykli, tentokrát fanouškům vyrazila dech něčím jiným; zachytla totiž tu nejintimnější chvilku v roli novorodičky. „I jako máma na plný úvazek žiju. Žiju naplno,“ napsala Dominika ke snímku, na němž kojí svého milovaného chlapečka.

Usazená v křesle luxusního aeroplánu znovu dokázala, že v přepychu se cítí nejlépe. Už porod Kubíka proběhl v proslulé vídeňské klinice Döbling. Přítomnost manžela v době koronavirové krize byla pro tehdy nastávající maminku zásadní stejně jako největší nemocnice v rakouské metropoli hned přes silnici, kdyby se něco stalo. Luxusem nešetří ani na prvorozeném potomkovi.

Jeho první pokojíček nechala navrhnout úspěšnou bytovou designérkou Romi Klimekovou. A poprvé k moři vzala Jakuba soukromým tryskáčem. Vše pro komfort!. „Bezpečné přistání. První Jakubovy prázdniny můžou začít,“ napsala ještě z ranveje v chorvatském Dubrovníku.

Zpáteční let pak synkovi zpříjemnila bohatou svačinkou.

Sexy mamka Dominika Cibulková aneb Intimnost v luxusu
Sexy mamka Dominika Cibulková aneb Intimnost v luxusu