Středa 21. února 2024
Svátek slaví Lenka, zítra Petr
Oblačno, déšť 8°C

Akrobatka Ledecká v titěrných plavečkách. S balonky si hraje na laně!

Autor: ptr

Patří mezi naše nejúspěšnější sportovce, ale jen talent není všechno. Ester Ledecká (25) tak nepodceňuje žádný aspekt přípravy a občas předvádí i kousky hodné artistů. Naposledy ohromila svět žonglováním na nataženém popruhu zvaném slackline.

Samotný pohyb a balanc na tomto popruhu je velmi složitý a potřebuje velkou stabilitu celého těla. Přidat k této činnosti žonglování posouvá celé cvičení na zcela jinou úroveň. Dvě tak rozdílné aktivity potřebují obrovskou dávku koordinace a šikovnosti. Ester to však bez problémů dokázala.

K videu pak přiložila známou cirkusovou melodii vycházející ze skladby Vjezd gladiátorů od Juliuse Fučíka, kterou jasně naznačila, kde by se její schopnosti klidně daly využít. Že by zkusila ke své lyžařské a snowboardové kariéře přidat i tu cirkusovou je však vysoce nepravděpodobné.

A vzhledem k tomu že akrobatické představení natočila celé v plavkách, tak potěšila své fanoušky i pohledem na své vypracované tělo vrcholové sportovkyně. Je vidno, že ji potíže s karanténou nezkazily přípravu, a na sezónu bude opět špičkově připravena. To je zapotřebí aby mohla přidávat další úspěchy v obou svých disciplínách a dále udivovala svět svou obojživelností.

Ester Ledecká dokázala svou šikovnost
Ester Ledecká dokázala svou šikovnost