Neděle 24. září 2023
Svátek slaví Jaromír, zítra Zlata
Zataženo 17°C

Italská vodní víla oslnila olympionika! Bude dokonalá veselka?

Autor: ptr

Když se vynoří z plavecké dráhy, srdce nejednoho fanouška zjihne. Italská plavkyně Sara Alesciová (22) svou krásou rozzáří každé klání, kterého se zúčastní. Ne náhodou se kromě sportovní kariéry vrhla i na dráhu modelky a i tam se dokázala úspěšně prosadit.

Když se rozdávala krása, tak Sara dostala pořádně vrchovatou porci. Půvabná brunetka oslní na první pohled nejen svým úsměvem, který nosí tak ráda. „Ptají se mě, proč se vždy usmívám...a já odpovídám: A proč vy ne?“ osvětlila svůj sympatický a pozitivní přístup k životu.

Zřejmě i to zapůsobilo na dvojnásobného olympionika Marca Orsiho (29), který zcela pochopitelně podlehl kouzlu své krajanky. Dokázal navíc Saru okouzlit svou výstavní plaveckou figurou natolik, aby i ona podlehla jemu. Pár brzy oslaví společně pětileté vyročí. „Setkání s tebou byla ta nejlepší věc, jaká se mi kdy přihodila,“ napsal Marco romantické vyznání ke společné fotce.

Mladá italská plavkyně Sara Alesciová
Mladá italská plavkyně Sara Alesciová

Kdy bude plavecká veselka, je zatím ve hvězdách, ale italští fandové se již jistě těší na budoucnost, protože ze spojení dvou takto talentovaných plavců může vzejít jedině šampion či šampionka. Oba zamilovaní si však zatím užívají celkem bezstarostného života a baví své podporovatele kromě bazénu také na sociálních sítích, kde s oblibou zveřejňují fotky a krátká vtipná videa.