Čtvrtek 24. září 2020
Svátek slaví Jaromír, zítra Zlata
Oblačno, déšť 22°C

Trápení přítelkyně zesnulého trenéra Říhy (†61): Pustí ji na pohřeb?

Autor: zal

Přišla o muže, který kvůli ní opustil rodinu, a teď neví, jestli se s Milošem Říhou (†61), bývalým koučem hokejového nároďáku, bude moct rozloučit. Trápení Soni Obšutové (41) nezná mezí.

Účast truchlící slovenské partnerky na blížícím se pohřbu je velkou neznámou. Jak upozorňuje deník Nový čas, nic nenasvědčuje tomu, že by nad rakví mohlo dojít ke smíření s Alenou Říhovou a dvěma dospělými dětmi trenéra z tohoto manželství – Andreou a Milošem.

„Soňa neví, co má dělat. Bojí se, aby její případná účast na pohřbu neskončila nějakým výstupem,“ tvrdí zdroj slovenského deníku. Vztah s Říhou měl podle Jaroslava Obšuta, bývalého manžela Soni a svěřence českého kouče ze Spartaku Moskva a Mytišči, začít někdy kolem roku 2011. O čtyři roky později už Říha bydlel v domě Obšutových ve Zvolenu.

Ač není místo a datum posledního rozloučení s trenérem, který loni vedl český tým za čtvrtým místem na MS v Bratislavě, veřejně známé, předpokládá se, že proběhne v Česku. Nehledě na to, že Miloš Říha strávil poslední roky pod Zvolenským hradem.

Býval to šťastný pár...Soňa Obšutová a Miloš Říha
Býval to šťastný pár...Soňa Obšutová a Miloš Říha