Středa 17. července 2024
Svátek slaví Martina, zítra Drahomíra
Oblačno 27°C

Šokující smrt mladého talentovaného fotbalisty (†17): Zabil ho proud!

Autor: ptr

Naprosto šílená nehoda stála život nadějného fotbalistu Luka Bennetta (†17). Nejvyšší cenu zaplatil při snaze získat zpět zakopnutý míč. Jeho klub AFC Fylde potvrdil jeho úmrtí na svých stránkách.

Luke tragicky zemřel, když se kovová tyč, kterou se snažil získat zpět zakopnutý fotbalový míč, dostala do kontaktu s elektrickým vedením. Zranění, která utrpěl, bohužel nebyla slučitelná se životem. Dva kamarádi, se kterými na hřišti byl, a kteří mu v osudné chvíli pomáhali, utrpěli jen lehčí zranění.

Obrovské utrpení prožívá nyní jeho rodina a přátelé. „Žádná slova nedokážou popsat, jak se dnes cítíme. Jsme naprosto zdrceni. Žádný rodič by neměl procházet takovou bolestí, jakou nyní pociťujeme. Luke byl naše světlo, náš krásný chlapec v každém ohledu. Měl osobnost, která byla jako magnet a dotýkala se každého, koho potkal. Nemohli jsme si přát lepšího syna. Byli jsme čtyři a navždy čtyři zůstaneme. Jeho světlo zůstane navždy s námi,“ vyznali se ve vzpomínkách rodiče mladého chlapce.

Velmi dojemně se s Lukem rozloučil i jeho klub. „Zpráva, kterou jsme se dozvěděli, nás naprosto zdevastovala a láme nám srdce. Všechnu naši lásku posíláme v této přetěžké a kruté době Lukově rodině a přátelům,“ stojí v úvodu rozloučení s oblíbeným mládežnickým fotbalistou.

Rodina i kamarádi jsou nyní v péči specializovaných pracovníků, kteří se jim budou snažit pomoci překonat tuto šílenou tragédii.

Mladý fotbalista Luke Bennett zemřel po ráně elektrickým proudem.
Mladý fotbalista Luke Bennett zemřel po ráně elektrickým proudem.