Sobota 13. dubna 2024
Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc
Polojasno 22°C

Život jako na obláčku: Cristiano Ronaldo dopřává své milované obrovský luxus!

Autor: ptr

Má astronomické příjmy a tak si může dovolit to nejlepší. Nemusí šetřit na žádné oblasti svého života a velmi dobře ví, jak je i spánek důležitý. Proto si Cristiano Ronaldo (36) dopřál luxus opravdu obrovské postele. A na dovádění s jeho milovanou Georginou Rodríguezovou (27) jistě taky dojde.

O velmi neobvyklé velikosti svědčí už to, že rozlehlé lože musel do jeho nového luxusního penthousu v portugalském Lisabonu dopravit speciální jeřáb. Nemovitost zakoupil v roce 2019 za v přepočtu 182 milionů korun. Nyní se rozhodl pro rekonstrukci a jednou z hlavních položek byla právě postel šílené velikosti.

Mezi další novinky patří třeba nástěnná malba z katalogu Louis Vuittton v hodnotě téměř osmi milionů. Cristiano se neostýchá dopřát si to nejlepší a stejně tak rád poskytne luxusní život i svým nejbližším. Georgina se tak může těšit nejen na další návštěvu tohoto penthousu, ale i dalších nemovitostí, které má jeden z nejlepších fotbalistů všech dob například na rodné Madeiře, v Madridu, nebo Turíně.

Georgina si dopřeje luxusní spaní.
Georgina si dopřeje luxusní spaní.