Pátek 22. září 2023
Svátek slaví Darina, zítra Berta
Polojasno 25°C

Hrdlička po vítězné megabitvě Plíškové: Táta (†56) na Káju dohlížel z nebe!

Autor: sm

Těžká paráda! Karolína Plíšková (29) porazila na US Open ve druhém kole Američanku Amandu Anisimovou a na rozdíl od své sestry Kristýny tak kurt opouštěla vítězně. Její manžel Michal Hrdlička (32) pak po vydřené bitvě vzpomněl svého otce Václava (†56). Proč?

Právě Michalův tatínek totiž před třemi lety zemřel. Na den přesně 2. září podlehl Václav Hrdlička zákeřné nemoci, se kterou předtím dva roky bojoval. Bohužel neúspěšně. Svatbu svého syna ještě stihl, ale o pár měsíců později svět opustil a od té doby na Michala i jeho ženu dohlíží pouze „seshora“.

Právě to Hrdlička po výhře své ženy Karolíny připomněl. Na sociální síť zveřejnil fotku Plíškové,  ke které dopsal dojemný text: „Dnes pod tvým dohledem. Díky. #V.H.,“ ke kterému přidal bílou holubičku.

Karolína Plíšková odvrátila mečbol. Zápas vyhrála přesně na výročí úmrtí svého tchána
Karolína Plíšková odvrátila mečbol. Zápas vyhrála přesně na výročí úmrtí svého tchána

Pro Plíškovou byl přesto zápas poměrně vyčerpávající. Dohrála jej před půlnocí místního času a před novináře přišla kolem půl jedné ráno. „Teď nemám vůbec pomyšlení na spánek a myslím, že ještě pár hodin nezaberu. Normálně s tím nemám po zápasech problém, ale tohle byla síla. Myslím, že mě čeká náročná noc," prozradila.

Insider o US Open: Proč New York nemá rád Djokera a Krejčíková největší nadějí?
Video se připravuje ...