Pondělí 20. března 2023
Svátek slaví Světlana, zítra Radek
Oblačno, déšť 14°C

Basketbalistu Maslíka (†32) zabil covid: Pohřeb bez partnerky s dcerkou!

Autor: ris

Desítky smutečních hostů se v pátek se slzami v očích naposledy rozloučily s dobrákem od kosti a bývalým slovenským basketbalovým reprezentantem Michalem Maslíkem (†32), jehož zabil zákeřný covid, který na pohřeb v Chlebnici nepustil jeho přítelkyni Lenku (33) s dcerou Ninkou (7).

Michal byl do sympatické Lenky zamilovaný až po uši. Už si společně kreslili dechberoucí veselku, virus čínské chřipky jim však pohádku tím nejkrutějším možným způsobem překazil. „Brácha chtěl velkou svatbu, na kterou by přišli přátelé, rodina a kamarádi,“ popisovala webu cas.sk jeho sestra Veronika.

Místo aby sourozenci pomáhala vystrojit párty na oslavu partnerského života, musela organizovat jeho pohřeb. „Doktor mi říkal, že už to nechal zajít až moc daleko. Dokonce kvůli němu v Dolném Kubíně otevřeli covidové oddělení o den dřív, poněvadž by pravděpodobně nepřežil delší převoz v sanitce,“ plakala sestra. „Po bratrovi mi dali už jen boty a batoh. Pak jsem mu šla vybrat rakev,“ řekla v mrazivé zpovědi.

Slzy se derou do očí Maslíkově partnerce Lence a její dcerce z předchozího vztahu Nině. S Michalem se nemohly ani rozloučit, poněvadž samy bojují s koronavirem. „Pro Lenku je to strašná rána. Přišla už o prvního muže, kterého měla a teď odešel i druhý. Jen těžko se z toho bude vzpamatovávat,“ prozradili webu cas.sk jejich sousedé.

Hráč podle všech informací podlehl komplikacím spojeným s covidem.
Hráč podle všech informací podlehl komplikacím spojeným s covidem.