Neděle 21. dubna 2024
Svátek slaví Alexandra, zítra Evženie
Oblačno 6°C

Fotbalista Milána vyrazil za písničkou: Opilý nebyl schopný nastoupit do auta!

Autor: sm

Velký kus popularity si pro sebe ukrojil záložník klubu Inter Milán, Arturo Vidal. Chilský reprezentant se totiž letos v srpnu zřídil pod obraz tak mohutně, že měl problém nastoupit do auta. Jeho chvilkovou „indispozici“ navíc zachytili přihlížející lidi na kameru a video tak koluje na sociálních sítích.

Fotbalista se nejprve na chodníku velice ochotně vyfotil s fanoušky. Jeho následná snaha o působivé nastoupení do auta se mu ale vymkla z rukou. Původní záměr naskočit na zadní sedačky nevyšel a Vidal skončil na kufru luxusního bouráku. Soudě podle strnulé pózy asi sám nechápal, jak k tomu došlo.

Podruhé byl o něco úspěšnější, ovšem místo sedačky se usadil na čelní sklo. S podporou dalších lidí se pak dokázal na třetí pokus konečně usadit na místo spolujezdce.

Navzdory časovému odstupu se video stalo na internetu velice populární. Leckdo by čekal, že si divoká party vybere svou daň při výkonu na hřišti. Opak je ale pravdou. Pouhé tři dny po téhle pijatice totiž nastoupil Vidal do zápasu proti Janovu, a v utkání stihl jednu branku vsítit a na další navíc přihrát. Dodatečné kritice ze strany šéfa se tak asi chilský sportovec tolik bát nemusí.

Není to ale poprvé, co alkohol Vidalovi způsobil problémy. Před několika lety své nablýskané Ferrari rozmlátil, když se opilý vracel z kasína. Policie ho tehdy kvůli jízdě pod vlivem alkoholu dokonce zatkla.

Arturo Vidal se kromě svých výkonů často probojoval do novin také díky problému s autem a alkoholem.
Arturo Vidal se kromě svých výkonů často probojoval do novin také díky problému s autem a alkoholem.