Sobota 20. dubna 2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra
Zataženo, déšť se sněhem 7°C

Smutek na Slovensku: Na covid zemřelo jedno z hokejových dvojčat! Jen týden po mámě

Autor: ama

Oba patřili k symbolům Slovanu Bratislava. Znal je každý, kdo někdy zavítal na hokejový zápas. Dvojčata Bartošova vážně nešla přehlédnout. Teď už bohužel bude fandit jen ten Ľudovít, jeho bratr Róbert podlehl koronaviru.

Smutnou zprávu zveřejnil Nový Čas. „Ano, je to pravda, odešel mi jeden další kamarád,“ řekl pro deník zdroj blízký rodině zesnulého. „Robův bratr Ľudo je ještě v nemocnici na Kramárech a jeho zdravotní stav se bohudík zlepšuje. Aspoň to mi sám řekl,“ dodal.

„Velmi těžko se to snáší, zvláště když minulý týden na koronu zemřela jejich máma,“ pokračoval kamarád Bartošových. Vzpomínku na Roba, který byl stejně jako brácha pověstný dlouhými vlasy a obarvenými vousy logem bratislavského týmu a jeho soupeře, si jistě přichystají nejen fandové Slovanu ale i klub samotný, hned jak to bude možné.

Oba dva se snažili svými kreacemi, které předváděli i během mezinárodních akcí, rozveselit nejen sebe, ale i okolí. „Když jsme byli mladší, byli jsme atraktivní. Teď jsme atrakce,“ smáli se bratři k nerozeznání. Teď na to bude Ľudo sám...

Slavní hokejoví bratři Róbert a Ľudovít Bartošovi
Slavní hokejoví bratři Róbert a Ľudovít Bartošovi