Úterý 5. března 2024
Svátek slaví Kazimír, zítra Miroslav
Oblačno, déšť 10°C

Zasmušilý Korda na luxusní svatbě dcery: Táto, usměj se!

Autor: ptr

Uspořádal dceři úžasnou veselku. Krásná Jessica Kordová (28) si svůj velký den užila naplno. A jistě i celá její rodina. Jen pyšný otec Petr Korda (53) to nedal tak úplně najevo. Kamennou tvář udržel i na svatební fotografii-

Snímek zveřejnila druhá Kordova dcera Nelly a netradiční výraz pro takto šťastný okamžik hned upoutal pozornost. „Vážný Petr,“ okomentovala příspěvek obratem golfistka Alison Leeová, která byla jedním ze svatebních hostů. „Vždy,“ odvětila Nelly se smíchem. Bývalý vynikající tenista svým úsměvem šetří i při takto významných příležitostech a zdá se, že je to o něm známo..

Nebo že by mu starosti dělala ne zcela zářná minulost nového zetě Johnnyho? Ten byl před dvěma lety zadržen, když ho skrytá kamera v lázeňském resortu natočila, jak si při masáži užívá s prostitutkou. Díky kauci se dostal na svobodu, ale takový škraloup mu jistě v očích tchána nepomohl. Chvilková krize ale byla zažehnána a Jessica své lásce úlet odpustila. Zda skandál hodil za hlavu i zbytek rodiny, to už ví zřejmě jen oni sami. 

Na další fotky z luxusní svatby Jessicy se můžete podívat v galerii:

Krásná svatba Jessicy Kordové s Johnnym DelPretem
Krásná svatba Jessicy Kordové s Johnnym DelPretem