Sobota 30. září 2023
Svátek slaví Jeroným, zítra Igor
Oblačno, déšť 21°C

Oslavenec Voráček při ceremoniálu k 1000. zápasu v NHL: Konečně ukázal celou rodinku!

Autor: as

Tak tady nás všechny máte! Hokejový vousáč Jakub Voráček (32) konečně ukázal svoji rodinku. Stalo se tak přímo na ledě během slavnostního ceremoniálu.

Jubilejní tisící zápas v NHL hrál v New Jersey, takže velkou oslavu mu doma v Columbusu uspořádali až před utkáním č. 1001. „Byla to čest a skvělý zážitek a jsem moc rád, že jsem se k tisícímu zápasu nějak dostal,“ řekl oslavenec, aby se vzápětí ušklíbl: „Na druhou stranu úplně nevyhledávám pozornost, takže mě těší, že je to za mnou.“

Možná Kubu lehce štvalo, že na led »museli« jeho nejbližší, soukromí si totiž střeží jako posedlý. S rodiči tak přišla gratulovat i přítelkyně Markéta s jejich dětmi, dvouletým synkem Matějem a roční dcerkou. Její jméno? To Kuba už přes rok tají, stejně jako datum narození. „Mám krásný, veselý a zdravý tři děti a jsem fakt šťastnej,“ vzkázal jen loni na jaře.

Z předchozího vztahu s Američankou Nicole má pětiletého Kubíka. Ten se sice přímo na ledě neukázal, u slavnostního ceremoniálu ale nechyběl. Voráček později na svůj facebook umístil fotku, na které prvorozený syn s rodinou pózuje v zázemí stadionu.

Voráčka i bezmála 19 tisíc diváků v aréně ale rozesmál zdravicí Jaromír Jágr . „Mám pro tebe dobrou zprávu: Odehrál jsi tisíc zápasů. A teď špatná zpráva: Jestli mě chceš dohnat, musíš zvládnout dalších sedm set,“ smál se z obrazovky. S tím ale »Voras« nepočítá. „To určitě nedám a myslím, že i on to moc dobře ví.“

Český hokejista Jakub Voráček ukázal svou rodinu při příležitosti oslavy tisícího utkání v NHL.
Český hokejista Jakub Voráček ukázal svou rodinu při příležitosti oslavy tisícího utkání v NHL.