Středa 17. července 2024
Svátek slaví Martina, zítra Drahomíra
Oblačno 27°C

Manželka olympijského šampiona Krpálka: Vyhlásila mu stop stav!

Autor: ptr

Sportovec roku a olympijský šampion Lukáš Krpálek (31) se svěřil, že by rád v budoucnu rozšířil svou rodinku. S krásnou manželkou Evou (29) má už nyní dvě děti, ale to mu nestačí. Chtěl by mít doma pořádně veselo. Nejdřív ovšem musí splnit jednu podmínku, jinak to prý nepůjde.

Populární »Krpoš« se o svých plánech rozpovídal v podcastu serveru sport.cz a nevyhýbal se ani rodinným tématům. Na otázku zda plánuje rozšířit počet medailí nebo dětí, odpověděl velmi přímo. „Rád bych navýšil počet v obou kategoriích, jak v té sportovní, tak i v té rodinné. Bohužel v té rodinné mám zatím stopku,“ svěřil se úspěšný judista.

„Manželka o tom úplně nechce slyšet,“ dodal se smíchem. „Že prý možná až ukončím svou sportovní kariéru,“ nechala mu ovšem krásná Eva naději. „Já se tomu samozřejmě nedivím, protože ono je to velmi náročný, když dost času trávím v zahraničí a nejsem s nima.

Tak věřím, že to opravdu náročný je, protože ty dva divoši co doma máme, tak co dokážou vymyslet, to je zajímavý. Takže se nedivím, že manželka nechce, ale určitě bych ještě do budoucna jedno dvě děti viděl,“ rozesmál se opět Lukáš.

Syn Antonín (5) a dcerka Mariana (3) se tak dost možná dočkají časem dalších sourozenců. Manželé Krpálkovi jsou kouzelný pár, který staví rodinu na přední místa svých životů a není tak nic podivného, že svou lásku chtějí předat i dalším potomkům.

Lukáš a Eva Krpálkovi.
Lukáš a Eva Krpálkovi.