Čtvrtek 30. června 2022
Svátek slaví Šárka, zítra Jaroslava
Polojasno 30°C

Na hřišti to neklaplo, v soukromí »ANO«: Sáček, Mandous a Plavšič se budou ženit!

Autor: sm
 • Fotbalisté pražských »S« to na dovolených pořádně rozjeli!

  To je teda fičák! Sparta ani Slavia se sice letos na hřišti z titulu neradovala, ale přece jenom mohou jejich hráči skákat radostí.  S koncem sezóny se totiž rozprchli Michal Sáček, Aleš Mandous a Srdjan Plavšič do exotiky, kde jeden po druhém požádali o ruku své nádherné přítelkyně. A třikrát zaznělo ANO!

 • Aleš Mandous a přítelkyně Tereza

  Gólman Slavie ještě nedáno prožíval kruté chvíle. Spolu se svou dlouholetou přítelkyní Terezou totiž přišli o miminko a tak musel jít fotbal na chvíli stranou. Teď už ale oba zase září štěstím. Mandous vytáhl svou nádhernou partnerku na Maledivy a exotická dovolená kromě odpočinku přinesla krásnou zprávu. Z Terezy se brzy stane paní Mandousová! Novinku oznámil strážce slávistické svatyně na sociálních sítích.
  Mondous svou přítelkyni požádal o ruku na dovolené na Maledivách Mondous svou přítelkyni požádal o ruku na dovolené na MalediváchFoto Instagram Aleše Mondouse

 • Michal Sáček a přítelkyně Nika

  Mezi ženáté fotbalisty bude brzy patřit i sparťan Michal Sáček. Ten na dovolené v Dubaji požádal o ruku svou přítelkyni Niku. Půvabnou Slovenku s uhrančivým pohledem mu nejspíš nejeden spoluhráč musí závidět. A co teprve teď, když jsou  v dálce slyšet svatební zvony?

  Veselku bude chystat také Michal Sáček Veselku bude chystat také Michal SáčekFoto Instagram Michala Sáčka

 • Srdjan Plavšič a jeho partnerka Anja

  Třetím do party, kdo se »závěrečným hvízdem« sezóny přišel s žádostí o ruku, je slávista Srdjan Plavšič. Srbský fotbalista na dalekých Maledivách poklekl před svou partnerkou Anjou a jak je vidět z obsahu na sociálních sítích, pro svou vyvolenou si připravil takovou romantiku, o jaké nejspíš ženy ani nesní!

  S žádostí o ruku se vytáhl také Srdjan Plavšič S žádostí o ruku se vytáhl také Srdjan PlavšičFoto Instagram Srdjana Plavšiče

 • S žádostí o ruku se vytáhl také Srdjan Plavšič
  S žádostí o ruku se vytáhl také Srdjan Plavšič