Čtvrtek 30. května 2024
Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila
Oblačno, déšť 21°C

Jágr po nehodě s tramvají už úřaduje: Jaký mu hrozí trest?

Autor: as, kon, vba

Žádný strach, Jaromír Jágr (50) je po středeční srážce s tramvají v pohodě. A to natolik, že si ze své vážné autohavárie dělá legraci.

Dveře kladenského zimáku včera rozrazil, jako by se nechumelilo. „Ano, už normálně funguje, byl u nás v kanceláři,“ prozradil Blesku Lukáš Jůdl, tiskový mluvčí hokejových Rytířů. „Byl bez jakéhokoliv šrámu. Asi to vypadalo hůř, než jak to dopadlo.“

I Jágr už bral celou událost s nadhledem. A náramně se bavil, že jeho auto trefila zrovna tramvaj vyvedená v barvách hokejové Sparty se sloganem »Spartu nezastavíš«. Hokejistův elektromobil ji zastavil! „Asi je potřeba pořádně posílit na příští sezonu,“ křenil se.

Má navíc kliku, že jeho zakázaný manévr mu nepřijde draho. „Řidič se otáčel na křižovatce s řízeným provozem, kde se podle zákona 361 nesmí otáčet ani couvat. Pokud ale při následné nehodě nikoho nezranil, tak jde o přestupek, při kterém může dostat pokutu do výše 2000 Kč. Žádné body se v tomto případě neřeší,“ prozradil Blesku dopravní expert Jan Pechout.

Hokejová legenda měla ve středu dopoledne nehodu, při které došlo ke střetu auta s tramvají
Hokejová legenda měla ve středu dopoledne nehodu, při které došlo ke střetu auta s tramvají
Jágr odmítl nemocnici, kulhajícího ho odvezla Dominika
Video se připravuje ...