Čtvrtek 6. října 2022
Svátek slaví Hanuš, zítra Justýna
Polojasno 20°C

Pocta pro Jislovou: Fanynka ji dojala krásným gestem

Autor: sm

Není to tak dávno, co bývalá biatlonistka Eva Puskarčíková na sociálních sítích odhalila drsné urážky od fanouška a dala tak nahlédnout na stinnou stránku vrcholového sportu. Pravý opak teď ukázala reprezentantka Jessica Jislová, která se pochlubila dojemným gestem: Fanoušsci se po ní rozhodli pojmenovat miminko!

Fanoušci se o krásný nápad podělili prostřednictvím dopisu. Nejprve v ní biatlonistce pogratulovali k vydařené sezóně a pak ji informovali o svém plánu. „Celá ta biatlonová sezóna pro nás měla ještě jeden moment, který jsme si z ní odnesli – a to, že jsme se konečně s manželem při sledování vašich výkonů shodli na jméně pro miminko, které čekáme,“ nastínili.

„Tak doufám, že se ji bude jméno Jessica líbit, a protože jsme jí to jméno vybrali díky vám, chtěli bychom vás moc poprosit o podepsanou kartičku, ideálně s věnováním. Založíme to dceři do deníčku a aspoň se časem dozví, jak jsme k jejímu jménu vlastně došli,“ odkryli nastávající rodiče svůj záměr. 

Slavná biatlonistka jejich prosbu samozřejmě vyslyšela a zaslala jim kartičku s věnováním »malé Jessice«. „Tohle se mi stalo poprvé,“ napsala dojatá biatlonistka. „Ať jí jméno pěkně slouží,“ uzavřela příspěvek.

Biatlonistka Jessica Jislová se pochlubila dojemným gestem fanoušků
Biatlonistka Jessica Jislová se pochlubila dojemným gestem fanoušků