Čtvrtek 7. prosince 2023
Svátek slaví Ambrož / Benjamín, zítra Květoslava
Oblačno, sněžení 0°C

Karim Benzema třímá Zlatý míč pro nejlepšího hráče světa, ale také… Má patent na blbost!

Autor: Václav Baumann
 • Karim Benzema měl na galavečeru nejen svou ženu se synem, ale také milenku...

  „Je to něco, o čem jsem snil už od dětství. Po třicítce jsem měl tuhle ambici v hlavě ještě víc. Bylo třeba ještě víc makat, ale dřina stála za to!“ rozplýval se při přebírání trofeje francouzský šutér. Přímo na pódiu mu gratulovala maminka Wahida, v publiku pařížského divadla Théâtre du Châtelet pak nedaleko od sebe seděly další dvě jeho osudové ženy – manželka Cora a dlouho zapíraná milenka Jordan! Taková je totiž druhá, poněkud stinnější stránka Karima Benzemy (34).

 • Milenku odhalil palec

  Ve 34 letech už má za sebou dvě zkrachovalá manželství. To první s Chloé, která mu v roce 2014 porodila dcerku Mélii, vydrželo vlastně jen pár měsíců. Pak se Benzemova srdce chopila Cora, s níž má synka Ibrahima. Tihle dva byli v pondělí Karimovi blahopřát přímo v Paříži a dost možná by byli všichni rodinka, kdyby... Kdyby Benzema nebyl hlupák! Při červnové cestě tryskáčem se totiž nechal vyfotit a snímek zveřejnil na internetu.

  Nevšiml si ale, že na něm vykukuje bílý palec. Přesně takový, jakým se stejný den chlubila modelka Jordan Ozunaová! A co víc, kudrnatá Američanka jako by Coře z oka vypadla! Fotbalista zprvu zapíral, při přebírání Zlatého míče už ale vše bylo jasné – tihle dva jsou spolu. „Jsem na tebe víc než hrdá,“ vzkázala mu pak milenka na Instagramu a přidala společnou fotografii.

  Vše odhalila fotka, na které je vidět palec milenkyFoto Instagram/Karim Benzema

 • Parťáka vydíral

  Rivalita v nároďáku »Les Blues« je fakt přehnaná. Vždyť Benzema se nezdráhal doopravdy vydírat reprezentačního parťáka Valbuenu jeho údajnou sexuální nahrávkou!

  Opora Realu kvůli tomu byla v roce 2015 vyřazena z týmu, který si o tři léta později dokráčel k titulu mistrů světa. Benzemu nakonec loni odsoudili k roční podmínce a pokutě v přepočtu 1,85 milionu korun.

  Benzema se ukázal v minulosti trochu jako zákeřákFoto Profimedia
 • Prostitutky pod zákonem

  Jako vycházející hvězda světového fotbalu mohl mít takřka jakoukoliv ženu, na kterou si ukázal. Karim si ale v roce 2010 vybral teprve 16letou prostitutku Zahiu...

  Zvrhlou pařbu francouzských reprezentantů pak řešila policie, která Benzemu s dalšími plejery obvinila. Karimovi hrozily tři roky natvrdo, prokurátor ale nakonec usoudil, že fotbalisté o nízkém věku »kněžky lásky« opravdu nevěděli.

  Karim Benzema se Zlatým míčemFoto Reuters
 • Benzemova žena Cora si je s jeho milenkou velice podobná
  Benzemova žena Cora si je s jeho milenkou velice podobná

 • ###
 • ###
 • ###
 • ###
 • ###