Sobota 23. září 2023
Svátek slaví Berta, zítra Jaromír
Zataženo 17°C

Televizní expertka Štefková se stala maminkou: Porod »práskla« česká tenistka!

Autor: pl

Nejkrásnější okamžik v životě. Přesně to je pro drtivou většinu žen narození potomka. Nový život na svět přivedla i někdejší česká tenistka a televizní expertka Barbora Hlavicová (27), za svobodna Štefková. Veřejnost o porodu ale informoval někdo jiný. Konkrétně kamarádka a tenistka Karolína Muchová (26).

V létě utajená svatba, nyní na podzim utajený porod. Bývalá tenisová hráčka Barbora Štefková se raduje z narození svého prvního dítěte. Porodila chlapečka, a díky své kamarádce a tenistce Karolíně Muchové, která stejně jako Štefková pochází z Olomouce, už víme i jméno prvorozeného!

„Setkání s Vincentem,“ přidala Muchová hashtag v angličtině na instastories během cesty ke šťastné mamince a jejímu uzlíčku štěstí. Na příspěvek, ve kterém Muchová nese malému Vincentovi plyšáka jako dárek, reagovala i samotná Štefková. „Tety mazánek,“ pochvalovala si televizní expertka na sociální síti návštěvu kamarádky.

Rok 2022 je tak pro Štefkovou velice úspěšným. Jak už bylo zmíněno, během léta se vdávala. Konkrétně 11. června, ovšem veřejnosti sdělila sňatek s Janem téměř s týdenním zpožděním. Nyní má vedle manžela i dítě, a rodina je tak kompletní.

Tenistka Karolína Muchová, velká kamarádka ex-tenistky a TV expertky Barbory Štefkové, »propálila« narození potomka své někdejší tenisové parťačky
Tenistka Karolína Muchová, velká kamarádka ex-tenistky a TV expertky Barbory Štefkové, »propálila« narození potomka své někdejší tenisové parťačky