Čtvrtek 21. září 2023
Svátek slaví Matouš, zítra Darina
Polojasno 25°C

Český tenisový reprezentant slaví: Tříkrálový syn!

Autor: ptr

Profesionální tenista a český reprezentant Roman Jebavý (33) se na Tři krále dočkal největšího životního triumfu. Manželka Beáta mu porodila zdravého synka. Šťastný pár se s krásnou novinkou pochlubil skrz sociální sítě a sklidil pěknou řádku gratulací.

Novorozený klučina je ranní ptáče a na svět vykoukl v porodnici na Vinohradech přesně v 7:45 ráno. „Tak vás zdraví Romíno Džebavý junior. Vážím 3600 gramů a měřím 49 cm. Doufám, že budu hezký po mamince a ďábel po taťkovi. Maminka i já jsme v pořádku a už se na vás moc těším,“ připsal k fotce krásného děťátka pyšný otec. Prozradil tím i skutečnost, že syn ponese jméno Roman po něm.

S blahopřáními samozřejmě okamžitě přispěchali kamarádi i fanoušci. Mezi prvními byl dle očekávání Jebavého deblový parťák Adam Pavlásek. „Gratulace parťáku,“ napsal stručně, ale výstižně svému kolegovi. Mezi dalšími přejícími byl například bývalý reprezentační fotbalista Daniel Pudil.

Roman Jebavý je specialista na čtyřhru, kde se mu podařilo v kariéře získat hned čtyři turnajové tituly a na žebříčku ATP byl nejlépe na 43. místě a to v roce 2019. Ve dvouhře už to tak slavné není. Nejlepší umístění na žebříčku stále zůstává 297. místo z roku 2013.

Český tenista Roman Jebavý má syna.
Český tenista Roman Jebavý má syna.