Středa 6. prosince 2023
Svátek slaví Mikuláš, zítra Ambrož / Benjamín
Zataženo, déšť se sněhem 1°C

Tenisová hvězda Bencicová šokovala: Na dovolené se fotí nahá!

Autor: ptr

Patří k největším hvězdám současného tenisu, ale okouzlit umí nejen s raketou v ruce. Švýcarská kráska se slovenskými kořeny Belinda Bencicová (25) na dovolené ukázala vše. Za rafinovaně komponovanou fotografií stojí její přítel Martin Hromkovič.

Belinda si užívá se svou láskou zaslouženou dovolenou po náročné sezoně. Jako útočiště jim posloužil luxusní hotel Finolhu. Ten se nachází na atolu Baa, který je součástí oblíbeného dovolenkového ráje Maledivy.

Průzračné moře a naprosté soukromí si pár užívá plnými doušky a to dokonce natolik, že se slavná tenistka nebojí promenovat po terase zcela nahá. Výhled na takovou krásu si Hromkovič dopřál se sklenkou vína v ruce a obyčejným smrtelníkům nezbývá než tiše závidět.

Švýcarská reprezentantka má za sebou povedený závěr roku, když dokázala se svými kolegyněmi ovládnout prestižní Pohár Billie-Jean Kingové, který ukořistily poprvé v historii. Belinda navíc vybojovala rozhodující bod, když ve finále proti Austrálii zdolala hladce Ajlu Tomljanovićovou a odstartovala tím bujaré oslavy.

Belinda Bencicová si užívá dovolenou na Maledivách.
Belinda Bencicová si užívá dovolenou na Maledivách.