Neděle 26. března 2023
Svátek slaví Emanuel, zítra Dita
Oblačno, déšť 12°C

Svým kňouráním naštval i legendární trenérku: Tarasovová se drsně pustila do Pljuščenka!

Autor: sm

Dříve je spojovala láska ke krasobruslení, ale čeho je moc, toho je příliš! Ruský šampion Jevgenij Pljuščenko (40) těžko kouše, že na domácím šampionátu jeho svěřenci nasklízeli takové úspěchy, jak si předem maloval. Okamžitě se začal ohánět tím, že celou věc bude řešit s Putinem, obul se do své rivalky a poslal kontrolu na rozhodčí. Celá hysterie byla moc i na trenérskou legendu Taťjánu Tarasovovou (76), která se do Pljuščenka obořila.

Jevgenij Pljuščenko se nejprve jen dětsky vztekal a vyhrožoval odchodem svých svěřenců do reprezentací jiných zemí. Pak ale přešel k činům a jménem své akademie »Pljuščenkovi andílci« podal stížnost k etické komisi ruské krasobruslařské federace.

Předmětem měla být jeho sokyně, trenérka Sofia Fedčenková. Dvojnásobného olympijského vítěze se totiž dotklo, že jeho výroky ohledně hodnocení označila za hysterické a také má za to, že za vším vězí jeho neschopnost přiznat si trenérské chyby. 

„Takový blázen! Je to vůbec muž?! Ukazuje se, že hysterie pokračuje,“ pokračovala ve stejném rytmu, jako Fedčenková. „Upřímně řečeno, s blížící se soutěží už mám toho příběhu plné zuby. Nesluší se, aby si muž stěžoval na ženu a nepodporuji to. Je to malicherné,“ okomentovala celou kauzu Tarasovová podle Match TV. Jen těžko se ale věří, že její slova Pljuščenka hodí do klidu...

Pljuščenko svým fňukáním leze na nervy už i lidem, kteří ho dřív měli rádi
Pljuščenko svým fňukáním leze na nervy už i lidem, kteří ho dřív měli rádi