Neděle 2. dubna 2023
Svátek slaví Erika, zítra Richard
Oblačno, déšť 11°C

Frolíkova domácí radost uprostřed předkola: S modelkou Kobzanovou mají další dítě!

Autor: pl, mia

V posledním utkání předkola play-off vyfasoval s Libercem šestigólový výprask. Mimo led ale útočník Michael Frolík (35) jen září. Jeho žena a modelka Diana Kobzanová (40) přivedla na svět jejich třetí dítě! Porod se jim přitom podařilo utajit až do poslední chvíle.

Do třetice všeho dobrého. Jak to tak s největší pravděpodobností vypadá, hokejový forvard Michael Frolík přivítal na světě společně s partnerkou a vítězkou Miss České republiky 2001 Dianou Kobzanovou další holčičku! Po Elle (8) a Lily (4) se tak jedná o další zástupkyni něžného pohlaví. S informací přišel web Expres. Stejně jako Ella a Lily, i třetí Frolíkova dcera se narodila v zámoří.

Páru se těhotenství podařilo dokonale utajit. Především kvůli tomu, že se Kobzanová stáhla z veřejného života i sociálních sítí, kde byla dříve velice aktivní. Pro Frolíka se navíc jedná o senzační zprávu uprostřed hektického období. Právě v těchto dnech probíhá série předkola play-off mezi jeho Libercem a Plzní. Úvodní duel vyhrál celek ze severu Čech 4:1, pak ale přišla studená sprcha v podobě debaklu 0:6. Po nelichotivém výsledku je tedy narození dcery pro Frolíka úžasná zpráva.

Kladenský rodák se k Liberci připojil uprostřed loňského července, když s Bílými Tygry podepsal roční smlouvu. Loni si zahrál v dresu švýcarského Lausanne, kam přišel z NHL, kde hrál třináct let. V nejlepší hokejové lize světa odehrál 858 zápasů postupně za Floridu, Chicago, Winnipeg, Calgary, Buffalo a Montreal. V dresu Blackhawks vyhrál ve zkrácené sezoně 2012/13 Stanley Cup. Nyní má doma další triumf, mnohem cennější.

Hokejista Frolík slaví už během play-off. Narodila se mu totiž další dcera
Hokejista Frolík slaví už během play-off. Narodila se mu totiž další dcera