Pondělí 27. března 2023
Svátek slaví Dita, zítra Soňa
Oblačno, déšť se sněhem 5°C

Limberského případ s údajným vydíráním: Policie ukončila vyšetřování!

Autor: sm

Bývalá opora Plzně je momentálně jako na trní. Loni se dostala na veřejnost informace o tom, že se měl fotbalista David Limberský (39) podílet na vydírání, ke kterému použil zbraň. A v kauze teď přišel zásadní posun!

Zpráva o tom, že »Limba« čelí obvinění z vydírání zbraní obletěla Česko loni v říjnu. Podle webu TN.cz nyní došlo k zásadnímu kroku. „V současné době je vyšetřování ukončené. Obvinění se aktuálně seznamují se spisem a mohou činit své návrhy na doplnění vyšetřování. Poté bude buď vyšetřování pokračovat, budou-li navrženy takové úkony, které mohou blíže věc objasnit, anebo bude věc předložena státnímu zástupci k dalšímu rozhodnutí,“ informoval mluvčí karlovarských policistů Jakub Kopřiva.

Podle informací webu by navíc soudní proces mohl začít na podzim letošního roku, pokud nedojde k oddálení, které by mohly způsobit připomínky jednotlivých stran.

Sám Limberský se k celé věci od počátku kauzy zdráhá vyjadřovat a většinou ji komentuje slovy, že vše řeší jeho právníci. Ve svém životě už ale asi zažil i hezčí chvíle. Kromě toho, že čelí zmíněnému obvinění ho totiž trápí koleno, které si nedávno musel nechat operovat. 

„Je za mnou nejtěžší měsíc v životě, ale už jsem zpět a makám na návratu... Fotbal a kabina mi hodně chybí a dokud budu moct, tak se toho nechci vzdát,“ napsal ve středu k obrázku z posilovny, kde se pomalu snaží dostávat zpátky do formy tak, aby brzy mohl zase nastupovat za Jiskru Domažlice, kam se z Plzně přesunul.

Policie ukončila vyšetřování případu, ve kterém měl Limberský vyhrožovat muži zbraní
Policie ukončila vyšetřování případu, ve kterém měl Limberský vyhrožovat muži zbraní