Pátek 1. prosince 2023
Svátek slaví Iva, zítra Blanka
Zataženo, sněžení 0°C

Šafářová a Plekanec prozkoumávají Madeiru: Nástrahy ostrova!

Autor: sm

Bývalá tenistka Lucie Šafářová a její partner Tomáš Plekanec si letošní rok užívají plnými doušky. Soudě podle sociálních sítí, sotva se vrátí domů z jednoho zahraničního výletu, už zase balí kufry. Momentálně si sportovní pár užívá dovolenou v Portugalsku, kde ale rozhodně neleží na pláži s knížkou v ruce!

Lucie a Tomáš jako profesionální sportovci vždy žili aktivním životem a těžko si je proto představit, jak několik dní dovolené leží s drinkem v ruce u bazénu. A videa s obrázky, která bývalá tenistka a kladenský hokejista sdílí na sociálních sítích jsou tomu důkazem. Pár je i se čtyřmi dětmi, přičemž nejmladšímu Oliverkovi je pouze rok, stále v pohybu. Někdy je to přitom pořádná zkouška fyzických sil!

„Zátežový test pokračuje,“ napsala Lucie k videu, na kterém ukázala jeden z dalších výletů s tím, že místy museli jít prakticky v podřepu. Objevování divoké přírody na nádherném ostrově si ale rodinka podle všeho nemůže vynachválit. „Jdeme si tak někde v džungli,“ ukázala rodačka z Brna toulání se kolem přírodního vodopádu. Nemohlo ale samozřejmě chybět ani osvěžení v oceánu.

Z bývalé elitní tenistky a jejího muže se tak stávají velice zdatní cestovatelé, kteří jenom za letošní rok stihli navštívit řadu zajímavých destinací. V březnu vyrazili do Chorvatska, o několik týdnů později se přihlásili ze řeckého Zakynthosu a italského Capri. Zdá se, že z cestování se u slavného páru začíná tak trochu stávat velice příjemná závislost!

Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec objevují krásy Madeiry. Občas je na divokém ostrově čeká pořádné dobrodružství
Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec objevují krásy Madeiry. Občas je na divokém ostrově čeká pořádné dobrodružství