Úterý 16. dubna 2024
Svátek slaví Irena, zítra Rudolf
Zataženo, déšť 16°C

Krasobruslař Kostomarov po amputaci: Dojemné setkání se svými dětmi!

Autor: pl

Období temna má naštěstí za sebou. Dřina ale nekončí. Krasobruslař Roman Kostomarov (46) se totiž i přes amputaci nohou hodlá vrátit zpět na kluziště. Psychickou podporou mu jsou hlavně jeho děti, které čekalo emotivní přivítání se statečným tatínkem!

Začátkem května se krasobruslař Roman Kostomarov svým sledujícím na sociální síti přihlásil po delší odmlce snímkem z nemocnice. Od té doby přidával na instagram videa ze svých tréninků, kde zároveň odhalil, jak přesně je na tom s amputacemi. Nyní ale přidal mnohem radostnější momenty.

Konkrétně video z letiště, kde ho čekalo dojemné setkání s dcerou Nasťou (9) a synem Iljou (4), kteří se vrátili z dovolené. Ihned, jak ratolesti viděly svého tátu, okamžitě mu skočily do náruče! „Tatínkovo setkání s rodinou,“ napsal Kostomarov k emotivním záběrům.

Stalo se tak necelé tři týdny poté, co lékaři zlatého olympionika ze ZOH 2006 propustili z moskevské nemocnice Kommunarka, kam byl převezen začátkem ledna po účinkování v lední show Čaroděj ze země Oz. Ta se konala v mrazu -30 stupňů. Rodák z hlavního města Ruska utrpěl silný zápal plic, který vyústil až v amputaci obou nohou, prstů na levé ruce a části pravé ruky. Nyní už je ale Kostomarov v obklopení své rodiny namísto nemocničních přístrojů.

Životem těžce zkoušený krasobruslař Roman Kostomarov se na letišti přivítal se svými dětmi
Životem těžce zkoušený krasobruslař Roman Kostomarov se na letišti přivítal se svými dětmi